Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlelog i Origin, czyli, jak rozpocząć swą przygodę z Battlefield 3 na PC

74 postów w tym temacie

imo nie jest źle, na początku też narzekałem na battlelog, ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłem i mi sie nawet ten bajer podoba. A singiel offline? Sorry, ale jeśli ktoś tą grę kupił dla singla to jemu i jego rodzinie współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie i Panie , potrzebuje pomocy . Zakupiłem dzisiaj w Empiku oryginalną gre Battlefield 3 i próbuje ją zainstalować. Wkładam płytkę numer 1 , odpalam autorun i i ide dalej tzn :
1. Instaluje Origin BETA
2. Ściągam automatyczną aktualizcję
3. Wpisuje później numer seryjny gry
4. Odpalam Origin Beta i w zakładce "Moje Gry" i jest gra Battlefield 3 i poniżej przycisk POBIERZ , no to klikam POBIERZ bo nic innego zrobić nie mogę i wyskakuje komunikat " BŁĄD POBIERANIA - TA GRA WYMAGA ZAAKTUALIZOWANA WERSJI WINDOWS. SPRAWDŹ MINIMALNE WYMAGALNIA SPRZĘTOWE I ZAAKTUALIZUJ SWÓJ SYSTEM OPERACYJNY PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO INSTALACJI GRY " . Co robie nie tak ?
Ponizej dane komputera :
Windows XP
Dodatek Service Pack 3
Intel (R) Core (TM) 2 Quad CPU
Q8200 @ 2.33 GHZ
3,00 GB RAM
Karta Graficzna : ATI Radeon HD 4800 SERIES

Dajcie , prosze znać jak mam ten problem ogarnąć , bo próbowałem wszystkiego , przeczytałem chyba wszystkie fora i nic.
Wogóle to dlaczego on chce pobierać tą gre , a nie instalować ją z płyty ?

20111102215944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 21:59, Kamyk_warka napisał:

Witam,

Panowie i Panie , potrzebuje pomocy . Zakupiłem dzisiaj w Empiku oryginalną gre Battlefield
3 i próbuje ją zainstalować. Wkładam płytkę numer 1 , odpalam autorun i i ide dalej tzn
:
1. Instaluje Origin BETA
2. Ściągam automatyczną aktualizcję
3. Wpisuje później numer seryjny gry
4. Odpalam Origin Beta i w zakładce "Moje Gry" i jest gra Battlefield 3 i poniżej przycisk
POBIERZ , no to klikam POBIERZ bo nic innego zrobić nie mogę i wyskakuje komunikat "
BŁĄD POBIERANIA - TA GRA WYMAGA ZAAKTUALIZOWANA WERSJI WINDOWS. SPRAWDŹ MINIMALNE WYMAGALNIA
SPRZĘTOWE I ZAAKTUALIZUJ SWÓJ SYSTEM OPERACYJNY PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO INSTALACJI GRY
" . Co robie nie tak ?
Ponizej dane komputera :
Windows XP
Dodatek Service Pack 3
Intel (R) Core (TM) 2 Quad CPU
Q8200 @ 2.33 GHZ
3,00 GB RAM
Karta Graficzna : ATI Radeon HD 4800 SERIES

Dajcie , prosze znać jak mam ten problem ogarnąć , bo próbowałem wszystkiego , przeczytałem
chyba wszystkie fora i nic.
Wogóle to dlaczego on chce pobierać tą gre , a nie instalować ją z płyty ?


Niestety gra nie chodzi na systemach Windows XP. Musisz wysupłać te ponad 400 zł i kupić Windows 7 Home(najlepiej w wersji 64-bit). Osobiście polecam dołożyć jeszcze stówkę i zakupić wersję Professional (ma ulepszony back-up, obsługę domeny i zaawansowane ustawienia sieciowe). Mam nadzieję, ze te informacje były pomocne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, nie ma to jak się dowiedzieć, że po wydaniu około stu złotych na grę trzeba jeszcze wybulić cztery razy tyle na OS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie potrzebuję pomocy, ostatnio kupiłem kod do bf3 na allegro, wgrałem, odpaliłem, nawet przez jakieś 2 dni grałem, lecz niedawno gdy chciałem uruchomić origin pojawia się komunikat: niewłaściwa nazwa użytkownika lub hasło, przy czym obie są jak najbardziej poprawne, zmieniałem nu i hasło i dalej to samo, nawet pisałęm do pomocy techincznej, lecz nie powiedzieli mi nic wartościowego. Bardzo was proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 08:20, L33T napisał:

Dla redakcji gram pl:

[..]

Dnia 07.11.2011 o 08:20, L33T napisał:

Rozumiem że to za mało materiału na newsa lub news jest nie wygodny dla partnera


"Jest super, jest super, więc o co ci chodzi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam mały problem z moim BF 3
Zainstalowałem origin następnie BF po instalacji patch 470 mb sprawdziło czy gra jest oryginalna
Odpalil sie battlelog klikam na kampanie i niby się odpala ale windows musi z niewiadomych przyczyn przerwać proces próbowałem także bez neta też się niby odpala najpierw okienko z czarnym tłem i pochwili na pełen ekran też czarno i tyle z grania i żadnych kodów błędów
i7 2630- qm
nvidia 540m 1gb ddr3 stery 285.62 dx 11
8gb ram ddr3
win 7 64bit
Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam..mam taki problem że kupiłem w empiku battefield 3,zainstalowałem origin,gre i nie działa..domaga sie odpalenia z przeglądarki...nie wiem o co chodzi...mam gry na Steam i nie ma z nimi problemu..Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 19:39, Blazejgrzes napisał:

Witam
Mam mały problem z moim BF 3
Zainstalowałem origin następnie BF po instalacji patch 470 mb sprawdziło czy gra jest
oryginalna
Odpalil sie battlelog klikam na kampanie i niby się odpala ale windows musi z niewiadomych
przyczyn przerwać proces próbowałem także bez neta też się niby odpala najpierw okienko
z czarnym tłem i pochwili na pełen ekran też czarno i tyle z grania i żadnych kodów błędów
i7 2630- qm
nvidia 540m 1gb ddr3 stery 285.62 dx 11
8gb ram ddr3
win 7 64bit
Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować