Zaloguj się, aby obserwować  
autosaves

DC Universe free-to-play

110 postów w tym temacie

Myślałem że to może u mnie są jakieś problemy. Graczy jest dużo na serwerze, każdy jakoś tam gra, to pomyślałem że lagi mogą być z mojej winy a nie serwera. Ale skoro jest tak jak twierdzisz to mnie trochę uspokoiłeś. Pewnie za jakiś czas wszystko wróci do normy i będzie się dało normalnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograne, lvl 30 dobity, nafarmione trochę tier 1 gearu...
Miałem tez okazję pograć na koncie kumpla który posiada dosyć odpicowaną postać z całym t2 i t2.5 ekwipem, więc mam przekrój jak wygląda początkowy i końcowy end-game.
Generalnie ktoś pytał co tu nie zagrało - moim zdaniem cholerna monotonia i zwykła nuda.
Gra jest rajcowna przez pierwszy tydzień, potem pojawia sie błędne koło trzepania ciągle tych samych alertów i rajdów wymiennie z dziennymi questami tez ciągle tymi samymi.

Trochę lepiej wygląda zabawa w PVP ale po odegraniu kilkunastu aren i dobrze ponad kilkuset dueali tez zaczyna wiać monotonią [każdy capi na 3-4 najbardziej sprawdzające się taktyki, w pvp praktycznie każda "klasa" ma jeden jedyny słuszny build - całe przechwałki o tym, że rzekomo każdy zestaw mocy może być efektywny to pic na wodę, walczymy praktycznie z ludźmi-klonami w różnorodnych ciuszkach, buildy i tak maja te same 3/4 więc losowość prawie zerowa]

Rajdy całkiem fajne [w przeciwieństwie do oklepanych, schematycznych i nudnych alertów], tez schematyczne ale przynajmniej poziom trudności wykręcony jak należy.


Podsumowując - end game niestety ssie, ssie bardzo z powodu nudy, schematyczności i niesamowitej powtarzalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość przesłania station cash z jednego konta na drugie?
ponieważ miałem dwa konta no i na obu znajdowało się te 450 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten cały otwarty świat gry jest beznadziejny. Zarówno Gotham jak i Metropolis wieją nudą, w ogóle nie czuję ich klimatu. W moich oczach gra wiele przez to traci. Już wolałbym rozgrywkę bardziej w stylu Global Agenda czy Vindictus, bo latanie od bloku do bloku tylko po to by zabijać kolejne zastępy tych samych wrogów.. nie dla mnie.

Generalnie jest z tą grą coś dziwnego.. niby jest ładna, system walki jest spoko, sporo jest tutaj cut-scenek i dialogów i instancje dają rade.. ale mimo początkowego zachwytu już do DCUO mnie nie ciągnie. Szkoda, trochę się zawiodłem na tej grze. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy stabilność serwerów poprawiła się od czasu przejścia na model F2P?
Bo wcześniej na to narzekano i dlatego nie ściągnąłem klienta, wolałem poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na forum w DUO na ps3 ? Ja gram na serwie PvE oczywiście europejskim. Mój nick MrAvalon. Czy mogę grać z osobami które mają wersję PC a ja mam na ps3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie pytanie, mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć przed ostatni fragment dochodzenia "The Precipe of Fear" w Gotham oraz przed ostatni fragment dochodzenia " Trigon Toined Artifacts" w Metropolis. Misje mi się skończyły w tych dwóch wątkach a dwa fragmenty dochodzeń zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować