Zaloguj się, aby obserwować  
Pyton01

Straszny Filmn 4

19 postów w tym temacie

Witam

Co myślicie o tym filmie? Ja uważam że jest super:D Oglądałem wszystkie cząści oprócz najnowszego:P
Co wam się podoba w tym filmie a co was w nim irytuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze że najlepsza była druga część, pierwsza i druga też niczego sobie, trzecia trochę słabasz. Jestem ciekaw jaka jest czwarta bo jeszcze nie oglądałem, ale z tego co widziałem na reklamach to będzie jak zwykle ubaw po pachy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurde te filmy sa wyrobicho jak oglada sie je poprostu łach nieludzki kto nie ogladał niech ogladnie a kto ogladał to jeszcze raz se ogladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsze była walka na rymy w 3 :D
albo ta opentana dziewczynka w 2 :P
w 1 był ten zabujca w masce co nie mógł zabić nikogo bo ofiary same sie zabijały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślę ? Beznadzieja.
Jedynka była super, po prostu boki zrywać, drójka to samo, ale już troszkę gorsza - trójka totalne dno, parę śmiesznych akcji, ale to nie to samo, a czwórka jeszcze gorzej.
Żadko się trafia aby kolejne części dobrego filmu były lepsze niż poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najleprza była 3 część! W "czwórce" najbardziej podobała mi się: walka na ringu, jak ten chłopczyk schodził po schodach i jak na początku ten facet zamiast tabletki nasenne to wiagre wziął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na Nagiej Broni, Krzyku itd. więc jedynka i trojka były dla mnie absolutnym mistrzostwem jeśli chodzi o humor i "kpinę" z horrorow naszego (czyli mojego :)) pokolenia. Świetna była też dwojka. Część czwarta była już NIECO słabsza, głownie dlatego, że gdzieś zagubiła swoj ogon.
Mimo to szczerze polecam całą serię :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwórka była dla mnie mało śmieszna :/ Bardziej chamstwo tam dominowało, niż komizm ;F Trójka o wiele lepsza, nie wspominając już o jedynce i dwójce ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 13:09, Pyton01 napisał:

dla mnie najlepsze była walka na rymy w 3 :D

Tak zwana bitwa raperów
Film polecam wszystkim warto zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem ani jednej części i się z tego cieszę.Po przeczytaniu kilku opisów sądzę iż ten film opiera się na wulgarnym dennym humorze,opartym głównie na seksie i erotyce,tzn.już wolę WM,a SF to raczej nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wszystkie części strasznego filmu i powiem że czwórka nie jest za dobra.Najlepsza była ze wszystkich pierwsza odsłona tego filmu .Najśmieszniejsza a potem było już coraz gorzej 2-niezła ,ale przydało by się jej trochę poprawek. 3-DNO totalne. 4-I tu by trzeba zacząć bo to wątek o tej części.Jak dla mnie to też nie jest za bardzo jak dla mnie...Jedyne co mi się podobało to ten wielki murzyn .W trójce też o się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze dwie części nie były zbyt dobre... takie jakieś mętne i oglądało się nieciekawie... wolę 3 i 4 gdzie humor podchodzi do filmów w stylu naga broń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować