Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kenny Dalglish nie zostanie ukarany przez FA za przeklinanie w obecności kamer do Wengera tuż po gwizdku kończącym mecz L''pool - Arsenal. Rooney jest jedyną osobą, która przeprosiła za swoje zachowanie, ale mimo wszystko dostał zawieszenia na 2 mecze.
Dziękuję, dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 20:33, MithrandirII napisał:

Casillas,


Też wydaje mi się, że jest lepszy od Valdesa (ale to bardzo subiektywna opinia kibica Realu)

Dnia 19.04.2011 o 20:33, MithrandirII napisał:

Buffon


Bez przesady, Buffon był wielki dobrych kilka lat temu, chociaż ciężko mi powiedzieć coś więcej o jego klasie bo nie oglądam meczów Juve więc nie będe się wymądrzał na ten temat.

Dnia 19.04.2011 o 20:33, MithrandirII napisał:

Van Der Sar


Nie wiem czy nie lepszy od Ikera. Bramkarz fenomen, same superlatywy przychodzą na myśl. Szkoda że ten sezon jest chyba jego ostatnim.

Dnia 19.04.2011 o 20:33, MithrandirII napisał:

Cech


Cech bez kasku był wybitnym bramkarzem, od czasu gdy nosi kask nadal jest w światowej czołówce ale czegoś mu brakuje.

Dnia 19.04.2011 o 20:33, MithrandirII napisał:

Julio Cesar


Trochę przeczysz samemu sobie bo...

Dnia 19.04.2011 o 20:33, MithrandirII napisał:

Bramkarz najwyższej klasy nie powinien pozwolić sobie na wpuszczenie takiej bramki w takim meczu.


Cesar nie popisał się w RPA, w LM z Bayernem też chyba klopsa wpuścił (nie jestem pewien). Słabszy sezon Cesara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłem dodać, że chodzi mi o ogólną postawę (szczególnie w przypadku Buffona).
Rzeczywiście, Cesar teraz jakoś nie błyszczy, chociaż nie mogę powiedzieć, żebym widział go w akcji od dłuższego czasu.
Co do Buffona to myślę, że raczej nigdy nie schodzi poniżej poziomu, który dla Valdesa jest szczytem.
To samo Cech, który jest chyba najpewniejszym punktem Chelsea w ostatnich miesiącach. Zawodnikiem którego ostatniego można posądzać o słabszy występ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bramkarz to bardzo specyficzna pozycja. Przecież np. ubiegły sezon Casillas miał średnio udany, w Hiszpanii była dyskusja czy zamiast niego nie powinien stanąć w bramce. Przyszły mistrzostwa w RPA i Iker potwierdził klasę, grał kapitalnie, pełno kluczowych interwencji i Hiszpania zdobyła mistrzostwo :)


Nie moge się doczekać jutrzejszych Gran Derbi. Atmosfera jest gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, do przerwy Kolejorz przegrywa 0:1. Na początku meczu Lech miał dwie bardzo dobre sytuacje, które z ledwością zatrzymał bramkarz Podbeskidzia, potem błędy w obronie(Bosacki ostatnio wyraźnie nie jest w formie) i dominacja gości, którzy w 25. minucie zdobyli zwycięską bramkę i utrzymali ten korzystny wynik do końca pierwszej połowy meczu.
BTW. Komentator jest chyba nieźle nakręcony, skoro kilkakrotnie wywoływał Rudnevsa, którego na boisku w pierwszej połowie w ogóle nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 21:26, PJ_MW napisał:

potem błędy w obronie(Bosacki ostatnio wyraźnie nie jest w formie)


Nie tylko Bosacki, cała drużyna od pewnego czasu jest bez formy. Bakero to taki trener bez charyzmy. Wstyd Kolejorz, tylko tak to można podsumować, jedyne pocieszenie dla Lechitów to to, że i Wisełka przecież popłynęła na Podbeskidziu. Jednak Wisła nie ma takiego parcia na puchar jak powinien mieć Lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 21:20, Smooqu napisał:

Przecież np. ubiegły sezon Casillas miał średnio
udany, w Hiszpanii była dyskusja czy zamiast niego nie powinien stanąć w bramce.

Dnia 19.04.2011 o 21:20, Smooqu napisał:



Kto zamiast niego? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 21:33, PsyhoSpider napisał:

Jednak Wisła nie ma takiego parcia
na puchar jak powinien mieć Lech.


...bo to jedyna szansa, aby znów powalczyć w Lidze Europejskiej, w której Lech radził sobie nadzwyczaj dobrze w tym sezonie. Co do Wisły to nowe zakupy okazały się w miarę trafne. Melikson jest dynamiczny i dobrze rozkręca akcje, a Genkov ostatnio zaczął regularnie strzelać. Myślę, że nic już nie ma prawa stanąć Białej Gwieździe na drodze do tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 21:45, PJ_MW napisał:

0:2... Były sobie puchary.

Spokojnie, poczekaj z oceną do końca meczu, jeszcze wiele się może wydarzyć.
Swoją drogą Malinowski to jest prze gość, ledwo wszedł i strzelił gola, podobnie było w meczu z Wisłą. Osobiście mam nadzieję, że Podbeskidzie awansuje bez większych problemów do ekstraklasy, bo tak ambitnie walczących zespołów nam potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 21:46, SongoX napisał:

> Jednak Wisła nie ma takiego parcia
> na puchar jak powinien mieć Lech.

...bo to jedyna szansa, aby znów powalczyć w Lidze Europejskiej, w której Lech radził
sobie nadzwyczaj dobrze w tym sezonie. Co do Wisły to nowe zakupy okazały się w miarę
trafne. Melikson jest dynamiczny i dobrze rozkręca akcje, a Genkov ostatnio zaczął regularnie
strzelać. Myślę, że nic już nie ma prawa stanąć Białej Gwieździe na drodze do tytułu.


Lech ma przecież sporą szansę na wicemistrzostwo, nie?

Co do Hiszpanii, to także w "Piłce" przeczytałem, że po Japonii zwolniło się miejsce dla zaproszonej reprezentacji w Copa America i podobno Hiszpania może dostać propozycję uczestnictwa. Myślę, że to byłaby dobra okazja przy tylu zawodnikach dać pograć dublerom w dużym turnieju. Mam na myśli takich zawodników jak De Gea, Mata, Llorente, Pedro czy nawet Fabregas, który w pierwszej reprezentacji nieczęsto gra w pierwszym składzie. Może to byłaby też szansa na krótki powrót Raula do reprezentacji? To mogłaby być okazja do eksperymentów.

Jutro na TVP 1 o 21:15 finał Pucharu Króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania już odmówiła uczestnictwa, a Japonia zdecydowała się, że jednak zagra :) o ile oczywiście wiadomości podawane w serwisach sportowych są prawdziwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 22:21, PJ_MW napisał:

3:2, na koniec piękna główka Rudnevsa, finał jest nasz!


Uff wygrali no nie, bo Podbeskidzie to tak cholernie mocna drużyna, że nic tylko się jej bać, widać jaka jest różnica pomiędzy graczami którzy grają dla Siebie i własnych ambicji <Bielsko> z kopaczami którzy najwyraźniej grają tylko dla kasy <Lech> i tak należy graczy z Bielska podziwiać za to, że tak daleko zaszli a i awans do Ekstraklasy też jest bliski, i nie wazne, że jeden taki Rudnevs jest wart tyle co cała drużyna Bielska :)
Pewnie jak kolega siedział i oglądał ten mecz to myślał sobie albo mówił głośno jak można z takimi cieniasami przegrywać 0 do 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucięło mi :P Oczywiście Valdesa, prasa katalońska poruszała temat i krytykowała Del Bosque za to że stawia na Ikera. Ale w końcu musieli mu przyznać rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować