Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2016 o 17:33, lis_23 napisał:

Co do Fabiańskiego to chyba zbyt wiele grał długich podań do
przodu

Aby bramkarz rozpoczynał większość akcji, trzeba mieć dobrych w rozegraniu środkowych obrońców. Krychowiak nie może się za każdym razem wracać, by budować akcje od tyłu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2016 o 23:39, MisticGohan_MODED napisał:

Dobrze, że Walia ograła Belgię... nie znoszę tego ich pseudo-zespołu gwiazdeczek.


Piękną historię pisze Walia na tym Euro, przy okazji pokazując Anglikom jak się powinno grać na wielkich turniejach ;)

Z drugiej strony teraz jeszcze bardziej szkoda tych przegranych karnych, bo w półfinale gralibyśmy z Walijczykami osłabionymi brakiem kluczowego dla ich gry Ramseya i szanse na finał naprawdę byłyby spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2016 o 18:29, MisticGohan_MODED napisał:

Osobiście myślałem, że jak Kapustka trafi do Anglii to prędzej do Arsenalu, ale cóż...
tam tez źle mu nie będzie.
Tylko musi masy nabrać bo go jeszcze połamią.

Kapustka to nie jest jeszcze ukształtowany piłkarz, musi się mocno rozwijać. Leicester stało się teraz bardzo ciekawą opcją transferową, myślę, że może to wypalić.
Ciekawe, gdzie teraz będzie grał Błaszczykowski.

Liczę ponadto, że Chelsea się jeszcze wzmocni i nie będzie takiej tragedii jak w zeszłym sezonie. Osoba Conte napawa nadzieją na dobrą przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2016 o 01:56, ManweKallahan napisał:

Ciekawe, gdzie teraz będzie grał Błaszczykowski.

Jakto gdzie w niemczech w Wolfsburgu, IMO średni wybór nie lubie tego sztucznego klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 20:12, MisticGohan_MODED napisał:

Na początku przyszłego roku oficjalnie Berlu pożegna się z AC Milanem. To koniec pewnej
epoki.
Mam tylko nadzieję, że teraz Milan zacznie wstawać z kolan i wróci na top.


Ostatni czas dla kibiców Milanu nie był zbyt łaskawy, choć nigdy nie wiadomo czy nie będzie gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2016 o 09:32, pawbuk napisał:

> Na początku przyszłego roku oficjalnie Berlu pożegna się z AC Milanem. To koniec
pewnej
> epoki.
> Mam tylko nadzieję, że teraz Milan zacznie wstawać z kolan i wróci na top.

Ostatni czas dla kibiców Milanu nie był zbyt łaskawy, choć nigdy nie wiadomo czy nie
będzie gorzej :D

Teoretycznie Galliani będzie jeszcze do tego czasu pracował, więc tak... może jeszcze być gorzej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2016 o 17:20, MisticGohan_MODED napisał:

Po 20 latach wreszcie jakiś klub z Naszego kraju w LM... tylko na 6 meczy ale zawsze
kasa będzie.



Jeśli poziom gry będzie taki jak do tej pory....to może paść jakiś niechlubny rekord z ich udziałem. Obym jednak nie był złym prorokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować