Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Lol co się w tej naszej polskiej lidze wyrabia. Podczas jednej kolejki wyrzucono dwóch trenerów z największych klubów. Chodzi mi o Skorżę i Urbana. Można powiedzieć że i tak wyjątkowo długo pracowali jak na Polską Ligę. Ale z drugiej strony to jest chore że za winę piłkarzy którzy grają do dupy odpowiada trener który nawet nie dorasta do zarobków piłkarzy.
No a dzisiaj dzień przerwy od piłki a jutro już Liga mistrzów :)
Edit: Po napisaniu posta wchodze na serwis sportowy a tam artykul o Beckhamie który nie pojedzie na mundial. Klikam i czytam a tu się okazuje że David wczoraj zerwał ścięgno Achillesa w meczu z Chievo i będzie pauzował 5-6 miesięcy. Kurcze wielka szkoda naprawdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli moje słowa się sprawdziły. Najpierw Urban, teraz Skorża. Kto zostanie trenerem Wisły teraz wiadomo coś?

PS. Piast Gliwice również zwolnił trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 12:15, haderQ napisał:

Czyli moje słowa się sprawdziły. Najpierw Urban, teraz Skorża. Kto zostanie trenerem
Wisły teraz wiadomo coś?

Dzisiaj po południu ma być znany nowy trener Wisły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 12:06, Ziggy napisał:

Lol co się w tej naszej polskiej lidze wyrabia. Podczas jednej kolejki wyrzucono dwóch
trenerów z największych klubów. Chodzi mi o Skorżę i Urbana. Można powiedzieć że i tak
wyjątkowo długo pracowali jak na Polską Ligę. Ale z drugiej strony to jest chore że za
winę piłkarzy którzy grają do dupy odpowiada trener który nawet nie dorasta do zarobków
piłkarzy.
No a dzisiaj dzień przerwy od piłki a jutro już Liga mistrzów :)
Edit: Po napisaniu posta wchodze na serwis sportowy a tam artykul o Beckhamie który nie
pojedzie na mundial. Klikam i czytam a tu się okazuje że David wczoraj zerwał ścięgno
Achillesa w meczu z Chievo i będzie pauzował 5-6 miesięcy. Kurcze wielka szkoda naprawdę:(


Lol, rzeczywiście śmieszne... Dwa czołowe zespoły w lidze i zmiana trenera... Powiem szczerze, że słyszałem tylko zwolnieniu Urbana i że dowiedział się on o tym(

Spoiler

LOL

) podczas powrotu pociągiem do domu... Ciekawe kto zajmie ich miejsca i czy dzięki temu poprawi się jakość gry Wisły i Legii... Szczerze wątpię, ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 12:27, PJ_MW napisał:

Lol, rzeczywiście śmieszne... Dwa czołowe zespoły w lidze i zmiana trenera... Powiem
szczerze, że słyszałem tylko zwolnieniu Urbana i że dowiedział się on o tym(

Spoiler

LOL

)
podczas powrotu pociągiem do domu... Ciekawe kto zajmie ich miejsca i czy dzięki temu
poprawi się jakość gry Wisły i Legii... Szczerze wątpię, ale zobaczymy...


Legia ma Stefana Białasa. Imię nie wiem czy dobre podałem. Co do zwolnienia Urbana to dobrze słyszałeś, tylko nie wracali aby autokarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Skorża jednak wyleciał... Szkoda, bo miałem nadzieję, że dociągnie do końca sezonu. Ciekaw jestem, kto zajmie jego miejsce. Bo z polskich bezrobotnych trenerów to jedynie Bobo Kaczmarek mi na myśl przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 12:06, Ziggy napisał:

No a dzisiaj dzień przerwy od piłki a jutro już Liga mistrzów :)
Edit: Po napisaniu posta wchodze na serwis sportowy a tam artykul o Beckhamie który nie
pojedzie na mundial. Klikam i czytam a tu się okazuje że David wczoraj zerwał ścięgno
Achillesa w meczu z Chievo i będzie pauzował 5-6 miesięcy. Kurcze wielka szkoda naprawdę:(

Miałem tą wiadomość napisać jeszcze wczoraj ,ale serwer się zwalił ;/

Tak no niestety ;/ Wielka szkoda Beckhama ,że nie zagra przez 5-6 miesięcy ;/
Niestety ,ale o wyjeździe do RPA może zapomnieć ;/

Oprócz tego jeszcze dzisiaj pewnie poznamy komunikat w sprawie Abate ,który też doznał wczoraj urazu przecież ;/
No niestety ,ale Milan ma teraz sporo kontuzjowanych zawodników ;/ W dodatku kluczowych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrana ledwo, ale jest tylko jest jeden szkopuł. Taka słaba wygrana tylko 1:0 z takim słabym klubem. A co będzie jeśli przyjdzie mecz z lepszą drużyną. Chyba jeszcze nie umieją się otrząsnąć po przegranej z ManU ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 15:37, AssaxoN napisał:

Wygrana ledwo, ale jest tylko jest jeden szkopuł. Taka słaba wygrana tylko 1:0 z takim
słabym klubem. A co będzie jeśli przyjdzie mecz z lepszą drużyną. Chyba jeszcze nie umieją
się otrząsnąć po przegranej z ManU ;/.

Grać jakoś grali ,bo w drugiej połowie zagrali naprawdę dobrze... jednak ta niska skuteczność stawia wiele do życzenia ;/

Ja osobiście bym wpuścił i sprawdził tego Adiyaha w czasie gry ,żeby się zorientować co potrafi :]
Kto wie może wprowadzi wiele dobre ,bo jakby nie patrzeć to młodzi u nas radzą sobie naprawdę dobrze :]
Tylko kontuzje już co niektórych dopadły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2010 o 15:41, MisticGohan_MODED napisał:

Ja osobiście bym wpuścił i sprawdził tego Adiyaha w czasie gry ,żeby się zorientować
co potrafi :]


A któż to jest ? :P Pierwszy raz o nim słyszę, ale jeśli by miał wnieść coś do tej drużyny to chętnie bym popatrzał :D. A wiesz może na jakiej pozycji on gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 15:44, AssaxoN napisał:

A któż to jest ? :P Pierwszy raz o nim słyszę, ale jeśli by miał wnieść coś do tej drużyny
to chętnie bym popatrzał :D. A wiesz może na jakiej pozycji on gra?

Młody 20 letni napastnik reprezentacji Ghany sprowadzony w zimowym okienku transferowym z Fredrikstadu :]
Ponoć może też grac na tej samej pozycji co Pato ,czyli prawy ofensywny skrzydłowy :]

A i został wyróżniony jako najlepszy młody napastnik podczas ostatniego PNA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zarządowi Wisły podjęcia świetnej decyzji o zwolnieniu Skorży.
Teraz to chłopaki zaczną grać, podbijemy I ligę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzał Seedorfa to był prawdziwy majstersztyk. Poza tym Inzaghi 0_o. Jak go zobaczyłem w środku pola biorącego się za rozegranie to był pierwszy szok. Drugi był jak zobaczyłem Inzaghiego w funkcji Pato. Czyli dryblera ;-) Troche bylem w szoku. Niedobrze się dzieje w Milanie.

Żeby z tym Adiyahem nie było jak z Gourcuffem. Bo stracić taki talent, to porównywalne z puszczeniem Eto''o przez Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostala podjęta SENSACYJNA wiadomość. Nowym trenerem Wisły został Henryk Kasperczak który jeszcze nie dawno toczył wojnę z tym klubem. Oj ja już nic nie rozumiem. Kontrakt nie licząc tego sezonu został podpisany na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ale jaja! Jestem ciekaw, jak Heniu dogadał się z Cupiałem, bo podobno byli oni na siebie totalnie obrażeni. Widocznie tylko podobno.
W tym sezonie Kasperczak pewnie za dużo nie zdąży zrobić (chociaż w sumie mistrz jest do obronienia, ale jeśli mu się ta sztuka nie uda to nie będę miał żalu). Zobaczymy co będzie w przyszłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze poł godziny temu na Onecie pisano o niemieckim trenerze:P
dla mnie Kasperczak to przereklamowany szkoleniowiec, pokazał to rok temu w Zabrzu-spuszczając nas do 1 ligi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 17:28, Hoplita napisał:

O kurde, ale jaja! Jestem ciekaw, jak Heniu dogadał się z Cupiałem, bo podobno byli oni
na siebie totalnie obrażeni. Widocznie tylko podobno.
W tym sezonie Kasperczak pewnie za dużo nie zdąży zrobić (chociaż w sumie mistrz jest
do obronienia, ale jeśli mu się ta sztuka nie uda to nie będę miał żalu). Zobaczymy co
będzie w przyszłym.


Są dwa wyjścia Heniu naprawdę poprawi skuteczność i Wisła zacznie grać, albo nic nie zdziała jak to w Górniku było. Dla obu wariantów daje 50% szansy. Legia z nowym trenerem nie zacznie lepiej grać, Wisła z Kasperczakiem za to ma spore szanse na uratowanie jeszcze tego sezonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasperczak w Wiśle? Nie wiem co o tym myśleć. Kiedyś był już trenerem, ale jakiś wielkich skucesów w europejskich pucharach nie osiągnął. Ale przynajmniej Wisła odpadała wtedy z przeciwnikami takimi jak Real, a nie jakaś Levadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś okropnego, najpierw zwalniają Skorże po dwóch przegranych meczach, a teraz jeszcze ten...
Ten koleś pokazał swoje trenerskie zdolności gdy spuścił Górnika do I ligi, ciekawe czy uda mu się to z Wisłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 17:41, SongoX napisał:

Kasperczak w Wiśle? Nie wiem co o tym myśleć. Kiedyś był już trenerem, ale jakiś wielkich
skucesów w europejskich pucharach nie osiągnął. Ale przynajmniej Wisła odpadała wtedy
z przeciwnikami takimi jak Real, a nie jakaś Levadia.

No nie wiem czy nie było jakiś sukcesów. Choćby fantastyczna gra w Pucharze Uefa i dojście bodajże do ćwierćfinału. No i parę razy bliski awans do LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować