Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 10:28, Quire napisał:

T&T - tosz to Karaiby, Ameryka Północna, Pragwaj? - Ameryka Południowa, gdzie on tam Afryke zobaczył - może sędzia?)

To już nie pierwszy raz taka pomyłka z tym nieszczęsnym Trynidadem/Tobago. Przy drugim ich meczu, ktoś w studio (nie pamiętam już kto) też ich przypisał do Afryki. Widocznie Szpakowski to usłyszał i zapamiętał ;-)

A potem się dziwimy, że ci z Ameryki nie wiedzą gdzie leży Polska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 10:40, Mudra napisał:

Tak :) raczą nas niezłymi kąskami nasi komentatorzy. Ja na własne uszy słyszałem jak Szpakowski
(bodajże w meczu UKR -ESP) nazwał Szewczenkę obrońcą, i wcale nie chodziło mu o to, że Andriej
przesunął się do formacji defensywnej ;)



taa? Mi się wydawało że albo Szewczenko "nie grał" bo nic nie robił albo że no iwesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:19, Mudra napisał:

>albo że no iwesz:P

cóż ... nie bardzo wiem co miałeś na myśli (?)



nie wiem jak to wytłumaczyć...po prostu komentator nie wiedział co mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:20, gieroj napisał:

nie wiem jak to wytłumaczyć...po prostu komentator nie wiedział co mówi :D

Każdemu się może zdarzyć, tylko że to świadczy o jego przygotowaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:20, gieroj napisał:

nie wiem jak to wytłumaczyć...po prostu komentator nie wiedział co mówi :D


No Szpaku napewno się nad tym wtedy nie zastanawiał :) bo gdyby usłyszał co plecie, to chyba sam by sie podał do dymisji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:23, Mudra napisał:

> nie wiem jak to wytłumaczyć...po prostu komentator nie wiedział co mówi :D

No Szpaku napewno się nad tym wtedy nie zastanawiał :) bo gdyby usłyszał co plecie, to chyba
sam by sie podał do dymisji ;)



bez przesadyzmu :P Szpak tak długo komentował różne mecze że mu się pomyliło z kimś...ale z kim?...tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:05, Danio X napisał:

Moim zdaniem mecz Ekawdoru z Kostaryka był ostatnim zwycięstwem i zarazem ostatnim pojedynkiem,
w którym drużyna z Ameryki Południowej strzeliła gola na tych mistrzostwach. Anglicy gładko
wygrają z nimi.



To nie Szwedzi? Patrzcie państwo nie wiedziałem! Co do Angluii...nie jestm pewny. Jeśli ze Szwecją tak łatwo tracą gole. No i Ekwador na pewno strzeli jeszcze choć jedną bramę! Wygrał przeciez z Brazylią! (i chyba z Argentyną też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:26, gieroj napisał:

bez przesadyzmu :P Szpak tak długo komentował różne mecze że mu się pomyliło z kimś...ale z
kim?...tego nie wiem.


Jak zwał tak zwał. Dla mnie to brak profesjonalizmu i tyle! Bez przesady by jednego z najlepszych napastników europejskich okerślić mianem obrońcy. To co to ma być OKSYMORON?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:35, Mudra napisał:

> bez przesadyzmu :P Szpak tak długo komentował różne mecze że mu się pomyliło z kimś...ale
z
> kim?...tego nie wiem.

Jak zwał tak zwał. Dla mnie to brak profesjonalizmu i tyle! Bez przesady by jednego z najlepszych
napastników europejskich okerślić mianem obrońcy. To co to ma być OKSYMORON?!



bez przesady że jednego z najlepszych! wiem że szewcznko jest w chelsea i jest najlepszy w Ukrainie ale ostatnio traci klasę, traci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premier Marcinkiewicz oznajmił, że jeżeli PZPN nie zaprowadzi w swoich kręgach zmian ogranizacyjnych i personalnych, to w grudniu on sam się tym zajmie. Trzymam go za słowo, PZPN musi się zmienić i to drastycznie. Przede wszystkim potrzebny jest nowy skład, wtedy dopiero się może zmienić polityka zarządu polskiej piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:44, paweusz napisał:

Premier Marcinkiewicz oznajmił, że jeżeli PZPN nie zaprowadzi w swoich kręgach zmian ogranizacyjnych
i personalnych, to w grudniu on sam się tym zajmie. Trzymam go za słowo, PZPN musi się zmienić
i to drastycznie. Przede wszystkim potrzebny jest nowy skład, wtedy dopiero się może zmienić
polityka zarządu polskiej piłki nożnej.



Tu trafiłeś w sedno! Słyszałem że jakiś głupek ma zostać kolejnym terenerem naszej kadry...to straszne. Ten od PZPN - u to jakiś nomolny kret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:28, gieroj napisał:

To nie Szwedzi? Patrzcie państwo nie wiedziałem! Co do Angluii...nie jestm pewny. Jeśli ze
Szwecją tak łatwo tracą gole. No i Ekwador na pewno strzeli jeszcze choć jedną bramę! Wygrał
przeciez z Brazylią! (i chyba z Argentyną też).


W Quito na wysokości 2800m n.p.m. to nie takie osiągnięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:51, gieroj napisał:

Hehe...mimo że to góra to stadion nie ma wzgórz więc w czym problem?

Byłeś kiedyś w górach? Próbowałeś tam biegać, nawet po płaskim? Im wyżej, tym rzadzsze powietrze. A to nie służy wydolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:53, walgierz napisał:

> Hehe...mimo że to góra to stadion nie ma wzgórz więc w czym problem?
Byłeś kiedyś w górach? Próbowałeś tam biegać, nawet po płaskim? Im wyżej, tym rzadzsze powietrze.
A to nie służy wydolności...



aaa więc o to chodzi! No to dobra. Przeszliście mnie :P Wierze...choć wygrać z Brazylią to i tak nie lada wyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:51, gieroj napisał:

Hehe...mimo że to góra to stadion nie ma wzgórz więc w czym problem?

Dam ci jeszcze dla jasności, że Ekwador poza swoim stadionem w eliminacjach zdobył 5 pkt., resztę na tym swoim stadionie. Tych warunków nie byli wstanie wytrzymać rywale grający na nizinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:57, paweusz napisał:

Dam ci jeszcze dla jasności, że Ekwador poza swoim stadionem w eliminacjach zdobył 5 pkt.,
resztę na tym swoim stadionie. Tych warunków nie byli wstanie wytrzymać rywale grający na nizinach...



a któryś jeszcze grał na wyżynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:38, gieroj napisał:

> > bez przesadyzmu :P Szpak tak długo komentował różne mecze że mu się pomyliło z kimś...ale

> z
> > kim?...tego nie wiem.
>
> Jak zwał tak zwał. Dla mnie to brak profesjonalizmu i tyle! Bez przesady by jednego z
najlepszych
> napastników europejskich okerślić mianem obrońcy. To co to ma być OKSYMORON?!


bez przesady że jednego z najlepszych! wiem że szewcznko jest w chelsea i jest najlepszy w
Ukrainie ale ostatnio traci klasę, traci..


Aktualna forma Andrieja nie jest tu istotna, chodzi przecież o błędy w sztuce Szpakowskiego, który równie dobrze Del Piero mógłby sobie nazwać golkeeperem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować