Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I Am Alive z dokładną datą premiery

9 postów w tym temacie

Opis podany przez autora obowiązywał przy ogłaszaniu gry, teraz ją zmienili. Chicago jest na pewno na początku rozgrywki, potem bohater trafia w rodzinne strony i nie wiem jak to tam dalej jest. Jestem ciekaw ile zostało z Survivala w tej grze. Gameplay nie zachwycał a i model gł. bohatera spartolili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 23:15, Sinirio napisał:

Opis podany przez autora obowiązywał przy ogłaszaniu gry, teraz ją zmienili. Chicago
jest na pewno na początku rozgrywki, potem bohater trafia w rodzinne strony i nie wiem
jak to tam dalej jest. Jestem ciekaw ile zostało z Survivala w tej grze. Gameplay nie
zachwycał a i model gł. bohatera spartolili.


A co tu jest do spartolenia? Początkowy koncept był świetny, możesz napisać coś więcej o zmianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ilu konsolowców kupi w Polsce w cyfrowej formie. :) Nastawiałem się, że wyjdzie na PC-ta. A że DRM...ludzie narzekali a i tak AC rozeszło się w milionach sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 23:58, majkel666 napisał:

zobaczymy ilu konsolowców kupi w Polsce w cyfrowej formie. :) Nastawiałem się, że wyjdzie
na PC-ta. A że DRM...ludzie narzekali a i tak AC rozeszło się w milionach sztuk.

Ludzie zawsze na coś narzekają ;). AC to świetna gierka, nie zrezygnowałabym z niej z powodu DRM''u i pewnie posiadacze tych "milionów sztuk" myślą tak samo ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować