Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - jest pierwszy gameplay!

53 postów w tym temacie

troche zawiewa taką Szklaną Pułapką, ale może to i lepiej. Chociaż klimat 1 i 2 był niepowtarzalny tutaj można jeszcze ciut ów klimatu dojrzeć, więc byle do przodu i czekać na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 17:08, maddog92 napisał:

troche zawiewa taką Szklaną Pułapką, ale może to i lepiej.


Kolejny łysy kark z giwerami faktycznie lepiej :/ , poza tym fabuła śmierdzi człowiekiem w ogniu na kilometr.

>Chociaż klimat 1 i 2 był niepowtarzalny

Dnia 18.11.2011 o 17:08, maddog92 napisał:

tutaj można jeszcze ciut ów klimatu dojrzeć, więc byle do przodu i czekać na więcej informacji.


To będzie gra akcji tyle i tylko tyle i nie należy mieć co do tego złudzeń Rockstar poszedł w efekty graficzne , fizyczne i inne fajerwerki.
Zresztą ktoś tu już zauważył że sama akcja to nie wszytko Stranglehold też był wyładowany akcją ale gra przy dłuższym posiedzeniu nużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekają co niektórzy iż Rio za słoneczne i w porównaniu do NY to RDJ plac zabaw dla dzieci.
Jak wspomniał gramowicz KGWWilku, Favele w Rio biją przestępczością wszystkie dzielnice Nowego Jorku razem wzięte. Co do mrocznego klimatu to mimo Brazylijskiego kolorytu <niestety, tylko mały skrawek Rio to atrakcja turystyczna> to i tam potrafi być mrocznie.
Co do gameplayu to świetny jak dla mnie, niestety ukazano nam tylko techniczne aspekty owej gry ale w py.kę Zdzisia. To jest R*, wierzę iż i fabularnie Max da radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, nie jest tak źle :) Ale czy tylko mi się wydaje, że część gry nadal będzie przypominać poprzednie części tylko dzięki protestom fanów, czy też było to już wiadome od dawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze rozczarowany.
Tor lotu kul, w serii MP, zwyczajowo był dużym atutem (bullet time rządził!). Dodatkowo klimat z pierwszej części zawsze skupia w sobie iskrę sentymentu, ale ta gra wygląda jakby leżała w biurach Rockstars przez ostatnie 3 lata! Nierealistyczne odrzuty, słaba konstrukcja fizyki (mowa o dynamice bohatera), precyzyjny do granic bólu tor lotu kul i nurtująca mnie zagwozdka... kto skonstruował te szybę gdy czarni wpadają przez okno pod koniec gameplaya?! ZWOLNIĆ!
Ja wiem, że są gry gorsze i lepsze, ale gdy pierwsza część Max Paina zaatakowała świat - TO BYŁ HIT!
Historia, mroczny klimat, rys charakterologiczny postaci, zawiłość no i piękna strzelanka z mistrzowskim bullet timem! A teraz? Odświeżona marka na inwestycje przed GTAV.
Rockstar''s ! Mamy was na oku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/...ciaach!.../
I wszyscy w R* zaczęli właśnie telepać portkami.

Gra ma swoją premierę w przyszłym roku zatem owy gameplay nie pokazuje ostatecznej jakości rozgrywki <niby takie oczywiste ale czasami trafiają się ominięci przez tą wiedzę>. Mają jeszcze parę miesięcy a w taki czas, w takiej firmie z takim zapleczem, można wiele zdziałać w te parę miesięcy. Zatem nie oceniajmy gry po gameplayach z bóg wie wersji<Alfa, Beta, Sreta...>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 23:12, Azvar napisał:

Ufff, nie jest tak źle :) Ale czy tylko mi się wydaje, że część gry nadal będzie przypominać
poprzednie części tylko dzięki protestom fanów,


Masz rację , to właśnie dzięki protestom fanów Rockstar dodał sekwencję w NY tyle tylko że występuje ona na początku gry jest bardzo krótka i zaraz lądujemy w słonecznych klimatach Ameryki południowej czyli Rockstar nadal rżnie głupa i wymawia ludziom że klimat noir zostanie zachowany.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Maxa byłem spokojny już od pierwszej zapowiedzi bo wiem, że R* można ufać w ciemno. Oni nie robią słabych gier. A ten filmik mi tylko pokazał, że mój spokój był słuszny. Gra wygląda wyśmienicie, animacje rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 11:54, kerkas napisał:

> Ufff, nie jest tak źle :) Ale czy tylko mi się wydaje, że część gry nadal będzie
przypominać
> poprzednie części tylko dzięki protestom fanów,

Masz rację , to właśnie dzięki protestom fanów Rockstar dodał sekwencję w NY tyle tylko
że występuje ona na początku gry jest bardzo krótka i zaraz lądujemy w słonecznych klimatach
Ameryki południowej czyli Rockstar nadal rżnie głupa i wymawia ludziom że klimat noir
zostanie zachowany.


To trochę szkoda :/ Jak mam być szczery, to wolę ten sam klimat, może i byłoby to wtórne, ale nie wyobrażam sobie tej gry bez tego, to tak jak nakręcić Sin City 3 w Afryce w upalnym słońcu i uparcie twierdzić, że to nadal to samo tylko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 07:14, marcin-malysza napisał:

>/...ciaach!.../
I wszyscy w R* zaczęli właśnie telepać portkami.

Gra ma swoją premierę w przyszłym roku zatem owy gameplay nie pokazuje ostatecznej jakości
rozgrywki <niby takie oczywiste ale czasami trafiają się ominięci przez tą wiedzę>.
Mają jeszcze parę miesięcy a w taki czas, w takiej firmie z takim zapleczem, można wiele
zdziałać w te parę miesięcy. Zatem nie oceniajmy gry po gameplayach z bóg wie wersji<Alfa,
Beta, Sreta...>


Jeżeli ktoś wciska Tobie pod nos "krowiego placka" i uparcie twierdzi, że to tylko masa na ciasto czekoladowe, sądzisz, że jak to upieczesz, coś z tego będzie?
Poruszajmy się po płaszczyźnie firmy. Rockstar, odkąd pamiętam, nie zmieniało struktury swojej gry po wypuszczenia gameplaya. To nie Bllizard, który dopieszcza, aż dopieści.

Całe zaplecze, o którym piszesz, skupia się na GTAV. Nowy Max (w takim uniformie) to tylko perspektywa zarobkowa plus chęć przypomnienia o firmie (medialno-branżowy szum).

Gameplay ma zachęcić do kupa gry! To jego główne zadanie! Niestety, póki co większość forumowiczów pisze "uff, nie jest najgorzej". Gra, była zapowiadana 2 lata temu, a czas wyraźnie zrobił jej źle.
Wypuszczenie średniej gry na znanej marce - to banał. Jeżeli się sprzeda, to tylko z powodu braku konkurencji w kategorii albo taniego sentymentu ludzi.

Na końcu wrócę do twego pierwszego, kpiącego ze mnie, zdania.
Rockstar nie będzie się bało, jeżeli się ich nie przestraszy. Ty jesteś konsumentem. Ty ustalasz czego potrzebujesz, a oni Tobie to dają. Jeżeli zgadzasz się na tandetę to będziesz Ją dostawał. Pomyśl o tym.

Pozdrawiam,
Kacper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2011 o 17:50, chillbro napisał:


Na końcu wrócę do twego pierwszego, kpiącego ze mnie, zdania.
Rockstar nie będzie się bało, jeżeli się ich nie przestraszy. Ty jesteś konsumentem.
Ty ustalasz czego potrzebujesz, a oni Tobie to dają. Jeżeli zgadzasz się na tandetę to
będziesz Ją dostawał. Pomyśl o tym.

Ew. ktoś nie będzie odmawiał sobie dobrej gry akcji których jakoś mało w tych czasach.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować