Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: InSanity - pierwsze 15 minut z wersji demo

27 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2011 o 11:59, kaczek93 napisał:

Bez przesady, wymienione przez ciebie gry nie są wielkimi crapami.

Jeśli nie grałeś, to przynajmniej poczytaj tematy o nich (no, może tylko AC się wyłamie, ale to dlatego że community patrzy na to z perspektywy gry akcji a''la PoP, a nie gry o assassynie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 16:25, dark_master napisał:


> Bez przesady, wymienione przez ciebie gry nie są wielkimi crapami.
Jeśli nie grałeś, to przynajmniej poczytaj tematy o nich (no, może tylko AC się wyłamie,
ale to dlatego że community patrzy na to z perspektywy gry akcji a''la PoP, a nie gry
o assassynie).


A Możesz rozszyfrować wszystkie skróty?:

Dragon Age II? - dla mnie lepsze od jedynki

Assassin''s Creed - jedynka? - moze monotonna ale klimatycznie i graficznie jednak bije kontynuacje, które są duzo lepsze ale nie mają już tego " czegoś "

Splinter Cell? - grałem tylko w Conviction, które bardzo mi przypadło do gustu

Far Cry 2? - jak dla mnie kilka świetnych rozwiąań, całkiem ładny i spory świat, jeżdżenie samochodami i likwidowanie respawnujących się przeciwników oceniam na +

Prince of Persia Zapomniane Piaski? - cóż, nadal jestem pod urokiem PoP 2008, ale FS nie jest jakimś tam crapem i ma kilka fajnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2011 o 16:40, lis_23 napisał:

A Możesz rozszyfrować wszystkie skróty?:

we wszystkie trafiłeś. nie wiem czy jest sens teraz każdą z osobna opisywać, ale generalnie jest tak, że żadna nie była niczym wybitnym (a często wręcz ocierała się o crapa i nie miała startu do poprzednich gier z serii), wbrew temu co wmawiali twórcy i co sugerowałaby EK - a były to gry AAA+, w przeciwieństwie do gry Nicholasa.

I mówię to z perspektywy osoby, która jakoś specjalnie bronić Afterfalla nie zamierza, bo z początkowego dość spójnego konceptu na RPGa toczącego się po wojnie wywołanej kryzysem wokół tarczy antyrakietowej wyszedł potworek będący kwintesencją polaczkowatych kompleksów - Polska jako drugie podzielone Niemcy i pępek europy? nigga plz. Zabrakło chyba tylko szarży z szabelką na kreml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 17:34, dark_master napisał:


> A Możesz rozszyfrować wszystkie skróty?:
we wszystkie trafiłeś. nie wiem czy jest sens teraz każdą z osobna opisywać, ale generalnie
jest tak, że żadna nie była niczym wybitnym (a często wręcz ocierała się o crapa i nie
miała startu do poprzednich gier z serii), wbrew temu co wmawiali twórcy i co sugerowałaby
EK - a były to gry AAA+, w przeciwieństwie do gry Nicholasa.

>
Ja myślę że to zależy od podejścia konkretnego gracza, czy poprzednie odsłony podobały mu się bardziej?, mniej?
mnie osobiście DAII bardziej przypadł do gustu niż pierwowzór, choć brakuje tam pewnych elementów znanych z pierwowzoru
AC to pierwsza część nowej serii więc logicznym jest, że to ona wywiera największy, bo pierwszy, świeży wpływ na gracza - co nie zmienia faktu, że gra nie jest tak genialna na jaką się zapowiadała ale to wynika z faktu, iż nie zawarto w niej chyba wszystkiego tego, co twórcy chcieli zawrzeć i osiągnąć - ale i tak jest to niezła gra, pomimo wad
w przypadku SC grałem tylko w Conviction, więc nie mam porównania
FC znam i dobrze się przy nim bawiłem, dwójka jest zupełnie inna grą ale jako osobna produkcja trafiła do mnie
w przypadku serii PoP grałem w każdą " nowożytnią " część / od Piasków Czasu / i nie widzę tego, żeby Zapomniane Piaski były jakieś specjalnie złe, po prostu ta gra nie wnosi prawie rzadnych innowacji / poza zatrzymywaniem wody /, zupełnie jak TESV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za brak pl znakow, ale obecnie jedna reka moge pisac.

Dnia 20.11.2011 o 22:01, lis_23 napisał:

Ja myślę że to zależy od podejścia konkretnego gracza, czy poprzednie odsłony podobały
mu się bardziej?, mniej?

tym tropem mozemy dojsc do dziwnych wnioskow typu ''nic nie mozna porownywac i oceniac bo kazdy ma inny gust'' czy innego ''dobrze ze ze skradanki zrobili shootera bo wole shootery i w ogole lepiej sie one sprzedaja
''

Dnia 20.11.2011 o 22:01, lis_23 napisał:

mnie osobiście DAII bardziej przypadł do gustu niż pierwowzór, choć brakuje tam pewnych
elementów znanych z pierwowzoru

wady da plus nowe wady - to nie moglo sie udac. niemniej jednak fakt jest taki, ze recenzenci w wiekszosci dostawali orgazmu, a gracze kreca nosem, co widac chocby po sredniej na mecie. mozna ofc marudzic, ze to na pewno pecetowi frustraci-hejterzy jak probuja niektorzy wmawiac, ale raz, przypada na nich podobna ilosc zakochanych w bioware milosnikow casualu walacych same 10, a dwa, pamietajmy, ze bioware i ich gry to nie cod by miec mocna konkurencje w postacui bfa, co nakrecaloby sztuczna wojenke. w kazdym razie konkluzja taka, ze da2 to zaden hit, a mialo swoja kolekcjonerke i bylo sztucznie hype''owane, czyli dokladnie to samo, co zarzuca sie afterfallowi ;p

Dnia 20.11.2011 o 22:01, lis_23 napisał:

AC to pierwsza część nowej serii więc logicznym jest, że to ona wywiera największy, bo
pierwszy, świeży wpływ na gracza - co nie zmienia faktu, że gra nie jest tak genialna
na jaką się zapowiadała ale to wynika z faktu, iż nie zawarto w niej chyba wszystkiego
tego, co twórcy chcieli zawrzeć i osiągnąć - ale i tak jest to niezła gra, pomimo wad

wynika z niespelnionych obietnic i stwarzanie takiegoobrazu, ktory malo mial wspolnego z rzeczywistoscia - powiedzmy sobie szczerze, sredniowieczny hitman to to nie byl. za to jedna krecha, bo byloby pol biedy, gdsyby gra wymiatala. problem jest taki, ze bawila przez pierwsze trzy zabojstwa, na bodaj 12. Potem robila sie monotonna i nudnamoze z 7/10 bym dal. Znowu moze nie totalny crap, ale przehypowana gra z kolekcjonerka

Dnia 20.11.2011 o 22:01, lis_23 napisał:

w przypadku SC grałem tylko w Conviction, więc nie mam porównania

polecam chaos theory, rly. kilka sciezek do celu, mniej naiwny system krycia, brak nastawienia na sieke, po prostu normalna skradanka ktora da sie przejsc bez jednego wystrzalu, a na upartego nawet bez ogluszania wrogow. I sprawia to radoche, a nie jak w conviction, gdzie na upartego pewno tez b sie dalo, ale przypominaloby to przechodzenie coda z samym nozem.
ergo - znowu przehypeowane itd.

Dnia 20.11.2011 o 22:01, lis_23 napisał:

FC znam i dobrze się przy nim bawiłem, dwójka jest zupełnie inna grą ale jako osobna
produkcja trafiła do mnie

duzo upierdliwych błedow i nielogicznosci z respawnem na czele, znowu w porownaniu do poprzedniczki niebo a ziemia.

Dnia 20.11.2011 o 22:01, lis_23 napisał:

w przypadku serii PoP grałem w każdą " nowożytnią " część / od Piasków Czasu / i nie
widzę tego, żeby Zapomniane Piaski były jakieś specjalnie złe, po prostu ta gra nie wnosi
prawie rzadnych innowacji / poza zatrzymywaniem wody /, zupełnie jak TESV.

zla to juz jest sama fabula stworzona mocno na kolanie i na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze praktycznie nic Ci się nie podoba, ja z w.w. gier jestem zadowolony

a wracając do gry będącej tematem wątku: zagrałem w końcu w demo i jestem pozytywnie zaskoczony, gra jest dosyć ciekawa, klimatyczna i całkiem ładna, demo nastroiło mnie optymistycznie do całości, kiedy recenzja?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 13:55, lis_23 napisał:

Widzę, ze praktycznie nic Ci się nie podoba, ja z w.w. gier jestem zadowolony

a wracając do gry będącej tematem wątku: zagrałem w końcu w demo i jestem pozytywnie
zaskoczony, gra jest dosyć ciekawa, klimatyczna i całkiem ładna, demo nastroiło mnie
optymistycznie do całości, kiedy recenzja?.

Właśnie dziwię się że jeszcze nie spływają żadne recenzje Afterfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować