• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad162

Anno 2070 [Rozwiązany]

Pytanie

Witam kupiłem dziś grę, mam problem z grą, zainstalowała się normalnie, klucz został zweryfikowany patch się ściągną i dalej karze mi się zalogować na to konto ubisoftu... ok loguje się wczytał mój profil, naciskam wielki przycisk GRAJ!

Gra się wczytuje, tam pojawia się kolejne okno do zalogowania wpisuje te same dane co wcześniej mieli mieli i dupa... Połączenie z serwerem zostało utracone....

Podobnie ejst z trybem offline... naciskam graj offline gra się wczytuje lecą filmiki i pojawia się znów okienko do logowania (w samym anno) jedyną inną opcją jest "Wyjdź z anno"

Ja rozumiem że mogą tam być jakieś problemy z połączeniem do serwerów Ubi ale do jasnej ciasnej dlaczego uniemożliwia mi to rozgrywkę też w trybie offline....

Szczerze? chrzanić taki interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

tak zawsze u nich i nie tylko tak jest gdy jakaś nazwijmy to "większa premiera" to trzeba z 2 tygodnie czekać by serwery działały normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drogi Konradzie jak miło ujrzeć Cię na typ pięknym forum, ubolewam razem z osobą Twą..
Bym jam mógł pomóc Ci jako szaman obdarzony różnymi mocami, potrzebuje jedynie byś cytował mi jakich, że znaków użyłeś ów wpisując swój klucz najzłociwszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2011 o 20:01, zakrak napisał:

Drogi Konradzie jak miło ujrzeć Cię na typ pięknym forum, ubolewam razem z osobą Twą..
Bym jam mógł pomóc Ci jako szaman obdarzony różnymi mocami, potrzebuje jedynie byś cytował
mi jakich, że znaków użyłeś ów wpisując swój klucz najzłociwszy..


AYFKM? Klucz nie powinien mieć z tym nic wspólnego. A poza tym sam napisał, że klucz został zweryfikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2011 o 20:01, zakrak napisał:

potrzebuje jedynie byś cytował mi jakich, że znaków użyłeś ów wpisując swój klucz nazłociwszy..

Wpisywałem różnorakie znaki poprzeczne i podłużne. Albowiem niezbadane są ścieżki kluczy otwierających bramy do zaiste jakże oryginalnych gier.

Jednym zdaniem: A co mają znaki do tego?

PS a jeśli szukasz frajerów do podania klucza no to cóż... pomyliłeś osoby oraz fora.

PSS co do ubolewania xD to nie ma co ubolewać bo gra już chodzi ... tylko trzeba było przekierować porty na routerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować