Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodbath Arena (Krwawa Łaźnia) - DLC do Dead Island już dostępne do pobrania!

13 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2011 o 14:51, Jeffero napisał:

A oczywiście na PC tego DLC nie ma... Myślałem, że chociaż polscy producenci nie ogłupieli
na punkcie konsol, myliłem się :( .



Jak nie ma na PC ? Oczywiście, że jest ... tylko nie działa jeszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 16:05, Boro666 napisał:

Nie wiedzialem ze w Polsce placi sie dolarami.



Skoro gra jest pod Steam to niczego dziwnego w tym nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 16:58, Kaldaka napisał:

> Nie wiedzialem ze w Polsce placi sie dolarami.


Skoro gra jest pod Steam to niczego dziwnego w tym nie widzę.


A ja widze, bo waluta Steam dla Polakow jest euro. I nie powiesz mi ze polskim graczom beda to DLC oferowac za 9 euro. Juz nawet pomijam fakt ze liczba posiadaczy kart kredytowych w naszym kraju jest znikoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 15:07, Kaldaka napisał:

> A oczywiście na PC tego DLC nie ma... Myślałem, że chociaż polscy producenci nie
ogłupieli
> na punkcie konsol, myliłem się :( .


Jak nie ma na PC ? Oczywiście, że jest ... tylko nie działa jeszcze ;]


W newsie nic nie ma o wersji PC, więc myślałem, że nie ma ;d .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma liczba kart kredytowych do płacenia w Euro ?
Normalna debetówka przypisana do konta bez problemu przez PayPal obsłuży wszystkie formy płatności, więc argument do bani, biorąc pod uwagę, że jednak jesteśmy w tej kulawej EU i to Euro będzie prędzej czy później nasza walutą [czy to słusznie czy nie to już dyskusja na zupełnie inny temat]

A STEAM jest póki co niestety platformą globalną która uwzględnia wbrew pozorom wąskie ilości walut, bo bodajże tylko Dolary USA i Kanadyjskie, Funta oraz Euro i na tym bodajże koniec. Polacy to nie jest główny rynek zbytu ani pępek świata.

Też wolał bym wprowadzenie na STEAM waluty jaką jest nasz PLN nie mniej było by to i tak bez znaczenia - polityka cenowa dalej została by międzynarodowa, płacił byś tylko odpowiednik w przeliczniku z euro/dolara na nasze.
A na zmianę polityki cenowej nie ma szans, bo każdy płacił by sobie wtedy za produkcje z naszego przelicznika oszczędzając krocie.

Sam nie kupuje na STEAMIE gier premierowych bezpośrednio, te kupuje od polskich dystrybutorów za nasze rozsadne ceny, nie mniej opłaca się za euro kupowac wszelakie promocje - vide promocja SEGI gdzie dostałem Alpha Protocol + Aliens VS Predator za kwote w sumie równą naszym 37zł. Obniżki typu 50-90% są dosyć częste obejmując różnorakie tytuły, można za dosłownie grosze wyłapać czasem coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pobraniem dodatku na Xboxa. Wpisałem kod dodatek się pobrał (mega szybko) odpaliłem grę i pisało czy pobrać dodatek (ok 1 giga) i cały czas w panelu gry pisze "trwa pobieranie" a a gdy wchodzę w aktualnie pobierane pliki w menu Xboxa to nic się nie pojawia... i tak czekam do usranej śmierci... Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Osti

Lepsze byłoby porównanie do trybu survival w Left 4 Dead 2 jako że gra w całości traktuje o zombie. Poza tym 10 € to drogo, jak za głupi survival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować