Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pobierz demo intrygującej gry przygodowej Pahelika Revelations

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Pahelika Revelations to tytuł, który większość Gramowiczów (w tym ja) widzi z pewnością po raz pierwszy. Nie oznacza to jednak, że nie warto się nim zainteresować – wręcz przeciwnie, wypada dać grze szansę.

Przeczytaj cały tekst "Pobierz demo intrygującej gry przygodowej Pahelika Revelations" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny za małe, ale da się zobaczyć, że stylistyka gry nie jest taka tragiczna. Przypominają mi się złote czasy starych gier przygodowych, gdzie tła były nie animowane a tylko narysowane ołówkiem i przerobione do gry :P Tylko to jest rodzaj przygodówki, której nie lubię. Ukryte obiekty >.< Wolę coś ala Jack Orlando, Still Life, albo Experience 112.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika i stylistyka rzeczywiście przyjemne. Niestety, również nie przepadam za grami tego typu. Klasyczne przygodówki point and click to jednak najciekawsi przedstawiciele gatunku.

@vegost - o, ktoś poza mną pamieta starego dobrego detektywa. Najlepsza muzyka w grze komputerowej jaką pamiętam. Cały ten jazz i swing budował niesamowity klimat.

Btw. zaspaliście. Codemasters zapowiedziało remake Dizzy prince of the Yolkfolk na androidy i iRzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodówki takiego typu rodzą się w głowach ludzi bez wyobraźni D: . Interaktywny Wally? Nie dziękuję. Nawet jeśli fabuła miałaby być genialna.

Grał ktoś może i czy może stwierdzić ile jest owego szukania przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwie "prawdziwie dobre" przygodówki w jakie grałem to Gray Matter i Whispered World. Jasne, miały swoje wady - (dziwne rozwiązania fabularne w Gray Matter, lekkie ukonsolowienie, tragiczny aktor podkładający głos pod głównego bohater w The Whispered World) ale ogólnie były świetne. Szkoda, że takie faktycznie przygodówki pełną gębą pojawiają się rzadko. A DOBRE przygodówki tego typu - jeszcze rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodówki :) Jeden z moich ulubionych gatunków. Ale akurat za hidden object to nie przepadam, zdecydowanie wolę klasyczne point&click. Ale pewnie tego demka spróbuję. Może oprawa i historia przebije niedostatki mechaniki gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce w końcu doczekać się reanimacji serii Commandos, tylko nie tego ostatniego co wyszedł w 3D nawet nie pamiętam jak się nazywa, części od 1-3 były prze kozak, mam nadzieje ze ta seria wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować