Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki projekt Square Enix ogłoszony w Famitsu - pierwsze informacje o nowym RPG działającym na Unreal Engine 3

6 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Prestiżowy japoński magazyn Famistsu przedstawił kilka intrygujących szczegółów na temat nowej gry RPG od Square Enix. Producenci z Kraju Kwitnącej Wiśni szykują się na podbój Zachodu?

Przeczytaj cały tekst "Wielki projekt Square Enix ogłoszony w Famitsu - pierwsze informacje o nowym RPG działającym na Unreal Engine 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"całość powstaje na silniku autorstwa Epic Games, co jest ewenementem na tle innych produkcji rodem z Japonii"

Jakim tam ewenementem... A "The Last Remnant"? Z tego właśnie powodu, że Square Enix już próbowało swoich sił z silnikiem UE3 i wyszło im to dość słabo, obawiam się, że nadchodzący tytuł podzieli los wyżej wymienionego. No i oby nie było jak z Final Fantasy XIII, gdzie hype sięgnął sufitu a gra była "jedynie" niezłym ale nie rewolucyjnym jRPGiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prestiżowy japoński magazyn Famistsu" - literówka się wdarła :)

Zastanawiam się jak to będzie wyglądało jeśli jest "przygotowywane na zachodni rynek".
Ale mam nadzieję, że tytuł im wyjdzie. Squeenix zawsze lubiłem, a po nowym Deusie moja sympatia do nich jeszcze wzrosła. Mam nadzieję, że już zlecili Eidosowi robienie kolejnej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"całość powstaje na silniku autorstwa Epic Games, co jest ewenementem na tle innych produkcji rodem z Japonii"

"Jakim tam ewenementem... A "The Last Remnant"? Z tego właśnie powodu, że Square Enix
już próbowało swoich sił z silnikiem UE3 i wyszło im to dość słabo, obawiam się, że nadchodzący
tytuł podzieli los wyżej wymienionego. [...]"

Uważasz TLR za słabą grę? Fakt, jeżeli nie miało się zamiaru spędzić przy tej produkcji więcej niż 10 godzin to może wydawać się nie ciekawą, ale to w końcu jRPG, tu nie da się wyklepać postaci i ekwipunku w kilka chwil. Fabularnie również TLR stoi na bardzo wysokim poziomie -i nie zdziwię się jeśli okaże się, że pracują właśnie nad kontynuacją. Wersja na PC była o wiele lepiej zoptymalizowana niż konsolowa więc i tego nie można się przyczepić. Także, wyjaśnij mi, proszę, dlaczego uważasz ową produkcję za słabą?

Osobiście chętnie zobaczyłbym kolejną (czwartą) odsłowne z serii Chrono Trigger / Chhrono Cross. Te gry miały niesamowity potencjał i nadal potrafią wciągnąć na bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, w 100% popieram Cię Kaldaka - nowy Chrono Cross to byłby idealny strzał w 10-ke. Ja osobiście do dzisiaj chętnie włączam PSX-a żeby pograć w tę gierkę. Te stare już gry, jeszcze SQUARESOFT-u to były (i wciąż są, oczywiście) istne "majstersztyki". Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to niech żałuje, żałuje i jeszcze po stokroć żałuje. Poza tym jeszcze ani raz nie zawiodłem się na SQUARE, więc i teraz w nich nie wątpię. Powiem tak: co by to nie było na pewno warto będzie czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować