Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia z Assassin`s Creed Revelations

26 postów w tym temacie

Niestety muszę się zgodzić z wszystkimi wymienionymi wadami :(

Jak narazie:

Assassin''s Creed - 3/10
Assassin''s Creed 2 - 9/10
Assassin''s Creed: Brotherhood - 7/10
Assassin''s Creed: Revelations - 5/10

Odniosłem dziwne wrażenie że to wyglądało tak że po zrobieniu dwójki podzielili zespół na mniejsze. Ci najbardziej doświadczeni zaczęli już szykować trójkę średnio doświadczeni robili Brotherhood i mieli rok na zrobienie a trzeciemu zespołowi składającemu się ze świeżaków dali dwa lata żeby spokojnie sobie zrobili dodatek i nauczyli się jak się tworzy takie rzeczy (ewentualnie potem mieli im dopomóc ludzie od Brotherhood). Gra ma błędy które były w dwójce ale w Brotherhood były wyeliminowane!

PS. Cały filmik narzekacie na grę i dajecie 8/10?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:09, Fang napisał:

Assassin''s Creed - 3/10


Proszę cię,nie przesadzaj. Pierwszy AC w tamtych czasach było czymś niespotykanego,połączenie Hitmana i genialnego systemu parkur z silnikiem,który mógł bez problemu umieścić na ekranie nawet 60 przechodniów. Tak,gra była monotonna,ale dało się przejść. Aha,i to 7/10 dla Brotherhooda to też troche mało,bo zmian było całkiem sporo i największa nowinka czyli multi. Ogółem nie mam nic do twojego zdania,jakby co,tylko mówię,że troche zaniżasz oceny tych gier,bo wszystkie są świetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 12:22, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wady techniczne (na przykład głosy) wynikają w dużej mierze z warunków jakie mamy - gram
niestety nie posiada własnego studia, musimy korzystać z sal konferencyjnych firmy, a
jak pewnie wiesz, takie miejsca nigdy nie mają dobrej akustyki, ani też nie wyglądają
fajnie.


Założyliście (błędnie), że rozmowa musi się toczyć w Waszym pomieszczeniu. Otóż nie musi! Może to być gdzieś na mieście albo na zewnątrz. Kiedyś już pisałem, że tło mogłoby korelować z omawianą grą. Wszystko jest lepsze niż brudne rolety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:16, bobobo napisał:

> Assassin''s Creed - 3/10

Proszę cię,nie przesadzaj. Pierwszy AC w tamtych czasach było czymś niespotykanego,połączenie
Hitmana i genialnego systemu parkur z silnikiem,który mógł bez problemu umieścić na ekranie
nawet 60 przechodniów. Tak,gra była monotonna,ale dało się przejść. Aha,i to 7/10 dla
Brotherhooda to też troche mało,bo zmian było całkiem sporo i największa nowinka czyli
multi. Ogółem nie mam nic do twojego zdania,jakby co,tylko mówię,że troche zaniżasz oceny
tych gier,bo wszystkie są świetne ;)


Mi się jedynka w ogóle nie podobała prócz właśnie systemu wspinaczki. Dla mnie to po prostu było demo technologiczne całkiem niezłego silnika a nie pełnoprawna gra. A co do Brotherhood ocena 7/10 to przecież dobra ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:39, Fang napisał:

A co do Brotherhood ocena 7/10 to przecież dobra ocena.


Wiem,ale według mnie gra zasługuje na więcej,bo multi wchłonęło mnie całkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować