Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #20

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Assassin's Creed Revelations (i Bloodlines), Need for Speed: The Run, FIFA 12 to najlepiej sprzedające się gry w sklepie gram.pl w minionym tygodniu. Wzrosło także zainteresowanie Star Wars: The Old Republic, co nie powinno nikogo dziwić – premiera za kilkanaście dni

Przeczytaj cały tekst "Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #20" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć w to zestawienie, nazwałbym je raczej "zamówiliśmy za dużo i nie schodzi" heh Ten Assasin na pierwszym miejscu to jest zwykły kotlet z poprzedniej wersji
Star Wars ? - no chyba żart ...
Skyrim mógłby być wyżej gdyby nie bugi w finalnej wersji i po zainstalowaniu patch-a.Reszta oprócz BF i Heroes VI, to jakieś marginalne pozycje ... i to ma się najlepiej sprzedawać ? ?

Co do PS3 na pierwszym NFS ? No to nieźle wam musiało tego zostać.. Tak samo nie wierze w kartę PrePaid.

Mógłby się znaleźć jeden uczciwy sklep na rynku.. i tym się wyróżniać, ale jak widzę lepiej równać w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 15:42, Bllu-Man napisał:

Mógłby się znaleźć jeden uczciwy sklep na rynku.. i tym się wyróżniać, ale jak widzę
lepiej równać w dół.


Przykro mi. Takich nie ma.

Są takie które tną klientów żywcem oraz te które udają, że tego nie robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 15:42, Bllu-Man napisał:

Nie chce mi się wierzyć w to zestawienie, nazwałbym je raczej "zamówiliśmy za dużo i
nie schodzi" heh Ten Assasin na pierwszym miejscu to jest zwykły kotlet z poprzedniej
wersji


jeżeli ten kotlet jest prawie doskonały to chyba na siłę nie trzeba go polepszać...

co do zestawienia to w sumie nie ma sie co dziwić poprostu tytuły które niedawno wyszły

patrząc na pc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 15:42, Bllu-Man napisał:

Nie chce mi się wierzyć w to zestawienie, nazwałbym je raczej "zamówiliśmy za dużo i
nie schodzi" heh


Tak z ciekawości - jakie gry wg. ciebie najlepiej się teraz sprzedają?
Rzeczywiście lista nieco dziwna (brak Batmana), ale ogólnie są najnowsze gry, więc pewnie to się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prepaida bardzo duzo ludzi kupuje na swieta jako karte podarunkową, fajny prezent dla graczy. Poza tym Bllu-Man wydaje mi sie, ze szukasz problemu tam gdzie go nie ma - rozumiem, ze dobrze sprzedaje sie to co Ty podyktujesz, a dobra gra to taka ktora tobie sie spodoba?

A tak swoja drogą Assasin bardzo dobra gra, wiec oco chodzi? Za slaba grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować