Zaloguj się, aby obserwować  
4YoU

TURNIEJE HOM&M5

149 postów w tym temacie

1.Zgłaszam do usunięcia Razzaka(Academy) - te jego 400 golemów jest nie do zgładzenia (Razzak ma specjalizację w golemach, golemy nieskończony kontratak, i jeszcze gremliny mogą je wskrzeszać)
2.W sobotę o 12.00 nie mogę grać.Może być o 18.00 najwczesniej albo niedziela (kiedykolwiek)
3.Kanał 5 może być.
4.Jestem za grą z modem, chyba, że faktycznie nie działa wszystkim(ja na nim grałem i było ok)
5.Nie robiłem nigdy screenów z tego duela - rozumiem, że wystarczy klicknąć print screen?
6.tKoeman--->Talossan:Orson(Nekropolis), Galib(Academy), Sinitar(Dungeon)
7.Poza Ossirem i Razzakiem reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 11:56, tkoeman napisał:

1.Zgłaszam do usunięcia Razzaka(Academy) - te jego 400 golemów jest nie do zgładzenia (Razzak
ma specjalizację w golemach, golemy nieskończony kontratak, i jeszcze gremliny mogą je wskrzeszać)
2.W sobotę o 12.00 nie mogę grać.Może być o 18.00 najwczesniej albo niedziela (kiedykolwiek)
3.Kanał 5 może być.
4.Jestem za grą z modem, chyba, że faktycznie nie działa wszystkim(ja na nim grałem i było
ok)
5.Nie robiłem nigdy screenów z tego duela - rozumiem, że wystarczy klicknąć print screen?
6.tKoeman--->Talossan:Orson(Nekropolis), Galib(Academy), Sinitar(Dungeon)
7.Poza Ossirem i Razzakiem reszta jest ok.



dlaczego nie Razzak to ze jest dosyc silnyt nie oznacza zeby go wykreslic to bez sensu zaraz mozemy wszystkich wykreslic i zostanie nam, nie wiem ta baba z heven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszyscy zgadzają sie na Razzak to ok, tylko, że ja nim też zagram:)
Myślę, że można (i nawet należy) usunąć 1 czy 2 hero jeśli się poda dobry powód-ja podałem.
(to, że nie ma być Ossira np. to oczywistość)
Jeśli gramy bez moda:
tKoeman--->Talossan:Eruina (Dungeon)
Ja moge zagrać nawet dzisiaj, powiedzmy o 18, jeśli będzie dość ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziom22 - > Tarasek1 - > Klaus (Haven )
No więc :
- Zgadzam się na gre bez moda ( Mike ;) )
- Kanał 5 także pasuje
- No tylko godzina ;/ Conajmniej dopiero o 20 ;/ Mam takiego neta co jak siedzi dużo luda to się tnie ( kolejowy ) I tak o 20 dopiero coś rusza Ale jakoś w miarę powo\inno chodzic

No i 4YoU świetny pomysł z tym turniejem może jak to zobaczą z CDP to się wezmą do roboty i będziemy mieli gre na 17 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gramy bez moda i wybieramy 1 bohatera.
Tylko Ossir jest do usunięcia chyba że się zdarzy że będzie walczył sam ze sobą(Ossir na Ossir).
Zdjęcia robi się kliknięciem na przycisk "Print Screen SysRq".
Jeśli ktoś się wpisuje to ma podać
Numer następny po poprzednim graczu. swój nick na gram.pl -> nick na HOMM5 -> nazwe 1 bohatera którym będzie grał w turnieju(nazwe frakcji od tego bohatera). Czyli tak lista wygląda teraz.
1. Mike1292 -> Mikes_PL -> ??? (nie podanie 1 bohatera)
2. morthi -> Beerfield -> ??? (nie podanie 1 bohatera)
3. FireSniper -> Firesniper29 -> ??? (nie podanie 1 bohatera)
4. 4YoU -> heroesVFAN -> Klaus(Haven)
5. tKoeman ->Talossan -> Eruina(Dungeon)
6. Ziom22 -> Tarasek1 -> Klaus(Haven)
ZACHĘCAM SIĘ DO WPISYWANIA I BRANIA UDZIAŁU W TURNIEJU!!!!
I teraz żebym 1000 razy nie musiał poprawiać,jeśli ktoś chce się dołączyć to pisze:
7. swój nick - > ...
Zrozumiałe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OBECNA LISTA GRACZY:
1. Mike1292 -> Mikes_PL -> Klaus(Haven)
2. morthi -> Beerfield -> Deidre (Necropolis)
3. FireSniper -> Firesniper29 -> ??? (nie podanie 1 bohatera)
4. 4YoU -> heroesVFAN -> Klaus(Haven)
5. tKoeman ->Talossan -> Eruina(Dungeon)
6. Ziom22 -> Tarasek1 -> Klaus(Haven)
7. Ufo2 -> Ufo210 -> Klaus(Haven)
8. pilaf076 -> pilaf076- > Klaus(Haven)

Bez moda gdyż większości nie działa!!!!
Jak widać przeważa Klaus.
Teraz mam problem gdyż albo zamkniemy już liste albo będziemy musieli czekać do 16 graczy. Gdyż przy 8 graczy
daje 4 walki, potem po wygraniu 2 walki i potem finał 1 walka. I przy 16 też tak jest. Gdyż 16 graczy to 8 walk,potem po wygraniu 4 walki,potem 2 i na końcu 1 walka. Rozumiecie mnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do rozpoczęcia TURNIEJU można się wypisać lub też zmienić nick na HOMM5 lub też zmienić wybranego bohatera.
Jeśli się podejmie taką decyzję należy to w tym temacie napisać. Oto przykład:
4. 4YoU -> abc -> Ihora(Academy) <--- PRZYKŁAD(naprawdę nic nie zmieniłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4You zauważyłem ze w prawie kazdym poscie piszesz wielką czasu pogrubioną i podkresloą czcioką z wykrzykikami na koncu.Po cholere sie drzesz i wszystkich przestrzegasz za duzo uzywaz wykrzykników!!!!Uspokuj sie troche,wyluuuuzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh same klaus''y :D czyli wygra ten kto jako pierwszy zacznie w bitwie :D albo dokladniej kto pierwszy zacznie atakowac Kawalerzysta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 13:33, Sycylius napisał:

4You zauważyłem ze w prawie kazdym poscie piszesz wielką czasu pogrubioną i podkresloą czcioką
z wykrzykikami na koncu.Po cholere sie drzesz i wszystkich przestrzegasz za duzo uzywaz wykrzykników!!!!Uspokuj
sie troche,wyluuuuzuj

Nie ochodzi mi oto że jestem zły tylko oto żeby(tak jak ty) każdy to zauważył. Bo np. napoczątku miało być z modem a teraz już nie więc trzeba było to uwypulkić,żeby każdy to widział. I nie pisał np. mi mod nie działa skoro i tak go nie będzie. Rozumiesz Sycylius czy nie?!?!!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 13:49, 4YoU napisał:

Nie ochodzi mi oto że jestem zły tylko oto żeby(tak jak ty) każdy to zauważył. Bo np. napoczątku
miało być z modem a teraz już nie więc trzeba było to uwypulkić,żeby każdy to widział. I nie
pisał np. mi mod nie działa skoro i tak go nie będzie. Rozumiesz Sycylius czy nie?!?!!?!



Ta rozómiem ale niektórzy i tak pewnie dalej sie bedą pytac-to gramy z modem czy bez nawet jak to podkreslisz 10 razy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak a propo. To grasz bo teraz się zastanawiam czy CIĘ nie pominąłem przez przypadek.Jeśli tak to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:00, 4YoU napisał:

A tak a propo. To grasz bo teraz się zastanawiam czy CIĘ nie pominąłem przez przypadek.Jeśli
tak to sorry.



Moge grac ale jesli dobrze przeczytałem to gramy bez moda czyli mi pasuje zaraz ci napisze kogo wezme::D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna dodatkowa zasada: walki powinny się odbywać zawsze na neutralnym terenie (np: haven vs dungeon - nie na trawie i nie w podziemiach) gdyż 1 gracz będzie miał przewagę już na starcie.

Wiem już o co chodzi ze screenami ale jeden taki obrazek ma ponad 3000kB- jak to zmniejszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chocby darmowym programem/przegladarka do zdjec IrfanView.
jak otworzysz w nim zdjecie to dajesz ctrl+r (lub: image -> resize/resample) ustalasz na np 640x480 (w pixelach) dpi np 72 i OK. Nastepnie ctrl+s (lub file->save, gdy chcesz zastapic tamten plik, lub file->save as jak chcesz zmienic jego nazwe/zapisac w innym miejscu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować