Zaloguj się, aby obserwować  
4YoU

TURNIEJE HOM&M5

149 postów w tym temacie

Idąc za turobert1''em, mój mail: 2elomycha@wp.pl, dla: 10. Napek -> Napek85 -> Deirdre (Necropolis). Mam nadzieję, że może pozostała czwórka się zgłosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał e-mailem, gdyż jeśli miałbym czekać aż wszyscy mi go dadzą to może ten turniej by się rozpoczął po polskiej premierze.Więc sam postanowiłem, że turniej będzie o 21.00 z góra 15 minutowym opóźnieniem. Jeśli komuś ta godzina nie pasuje to proszę powiedzieć zawczasu bym mógł wstawić gracz "rezerwowego". Zaś gdy ktoś się spóźni(więcej niż 15 minut) to odrazu jest dyskwalifikowany i za niego wchodzi gracz "rezerwowy", więc proszę o punktualność i też o bycie na 5 serverze wszystkich graczy "rezerwowych". No. Chcieliście żebym sam ustalał to macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 22:09, 4YoU napisał:

Nie będę pisał e-mailem, gdyż jeśli miałbym czekać aż wszyscy mi go dadzą to może ten turniej
by się rozpoczął po polskiej premierze.Więc sam postanowiłem, że turniej będzie o 21.00 z góra
15 minutowym opóźnieniem. Jeśli komuś ta godzina nie pasuje to proszę powiedzieć zawczasu bym
mógł wstawić gracz "rezerwowego". Zaś gdy ktoś się spóźni(więcej niż 15 minut) to odrazu jest
dyskwalifikowany i za niego wchodzi gracz "rezerwowy", więc proszę o punktualność i też o bycie
na 5 serverze wszystkich graczy "rezerwowych". No. Chcieliście żebym sam ustalał to macie.

21 OK może być , troche późno ale będzie mało zawodników to do 23 powinniśmy się wyrobić .
Będę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Dzisiaj sobota - dzień turnieju. Mam nadzieję że wszyscy się pojawią na 5 serwerze o godzinie 21.00. Ponieważ nie ma najmniejszego sensu jeszcze czekać na nowych graczy więc zamykam listę! Czyli:
gracze którzy napewno wystąpią to:
1. Mike1292 -> Mikes_PL -> Klaus(Haven)
2. morthi -> Beerfield -> Deidre (Necropolis)
3. FireSniper -> Firesniper29 -> Klaus(Haven)
4. 4YoU -> heroesVFAN -> Klaus(Haven)
5. tKoeman ->Talossan -> Eruina(Dungeon)
6. Ziom22 -> Tarasek1 -> Klaus(Haven)
7. Ufo2 -> Ufo210 -> Klaus(Haven)
8. pilaf076 -> pilaf076 -> Klaus(Haven)
Oni już wiedzą że grają i z kim walczą(przypominam 1 walczy z 2, 3 walczy z 4...).
Zaś gracze którzy muszą czekać na następny turniej lub na nie pojawienie się jakiegoś gracz w tym turnieju lub na ucieknięcie jakiegoś gracz podczas jego walki to:
9. eL Fron -> eLFron1988 -> Jhora (Academy)
10. Napek -> Napek85 -> Deirdre (Necropolis)
11. turobert1 -> turobert1 -> Eruina (Dungeon)
12. 1haker2 - >songoz0 - > ???(nie podanie 1 bohatera).
Tych graczy proszę też o bycie na 5 serwerze.Ale i tak się nie bójcie jeśli nie wystąpicie bo macie już pewne miejsce w 2 turnieju.
Przypominam zasady gry:
1. Gracze będą łączeni w pary(np. gracz 1 będzie walczył z graczem 2,zaś gracz 3 będzie walczył z 4) i będą ze sobą walczyć jedną WALKĘ i ten kto wygra przechdzi dalej. Ale przegrany gracz nie od razu odpada. Gdyż on będzie miał jescze jedną walkę z innym przegranym. Może wytłumacze to tak: Jest 8 graczy. I 1 walczy z 2 ,3 z 4, 5 z 6 i 7 z 8. No i powiedzmy że nie parzyści gracze wygrali. Więc teraz 1 walczy z 3, zaś 5 z 7,ale (właśnie ci co przegrali) też walczą o miejsce w finale. Więc 2 walczy z 4 a 6 z 8. No i potem 3 walczy z 7 o miejsce w finale ale też 4 walczy z 8 o to miejsce. No(w końcu) w finale powiedzmy biorą udział 3 z 8. I ten kto wygrał, ten wygrał I TURNIEJ HOM&M5. Mam nadzieje że zrozumieliście. Oby.
2. Wyniki walk(tabela, która się pokazuje po walce) i zdjęcie od razu po roztawieniu obu armii(obaj gracze muszą wysłać do siebie wiadomość{już w walce} GRAMY,żeby to wszyscy na zdjęciu widzieli) trzeba pokazywać 2 zdjęciami na forum. I wygrany i przegrany muszą te tabele i to zdjęcie pokazać pisząc że wygrał lub przegrał.
3. Bohaterów, których nie wolno używać podczas turnieju, chyba że walczy na siebie(np. Ossir na Ossir)to: Ossir i ...(to jeszcze też do ustalenia).
4. Gracz wybiera 1 hirołsa z 6 dostępnych, którym będzie walczył przez cały dany turniej.
5. Ucieknięcie podczas walki turniejowej równa się z dyskwalifikacją w danym turnieju.
6. Nazwy walk mają brzmieć tak : np. RUNDA1 WALKA1 a hasło to: ITHOMM5WP .
7. Nagroda dla zwyciężcy to: szacunek od graczy biorących udział(a może jak CDP zainteresuje to może zwyciężcy da o 1 stopień wyżej na forum...marzenia).I radość że jest się pierwszym zwyciężcom nieoficjalnego TURNIEJU HOM&M5. Zwycięzca ma też gwarantowane miejce w następnym turnieju. Ja bym się cieszył.
8. Ucieknięcie podczas turniejowej walki równa się dyskalifikacją gracza i karą, że w kolejnym turnieju nie będzie mógł brać udziału.
9. Walki turniejowe następują po sobie i po podaniu przez uczestników walki wyniku danej walki.
Proszę o jeszcze raz przeczytanie zasad i bycie o 21.00 na turnieju. BĘDZIE FAJNA ZABAWA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2006 o 19:02, 4YoU napisał:

2. Wyniki walk(tabela, która się pokazuje po walce) i zdjęcie od razu po roztawieniu obu armii(obaj
gracze muszą wysłać do siebie wiadomość{już w walce} GRAMY,żeby to wszyscy na zdjęciu widzieli)
trzeba pokazywać 2 zdjęciami na forum. I wygrany i przegrany muszą te tabele i to zdjęcie pokazać
pisząc że wygrał lub przegrał.


Tego punktu nie za bardzo rozumiem. Można trochę jaśniej?
Poza tym takie robienie screenów i potem formatowanie ich na jpg jest trochę czasochłonne. Moim zdaniem lepiej liczyć na uczciwość graczy, a screeny robić tylko na wszelki wypadek i pokazywać tyklo w razie jakiś nieścisłości.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 20:46, morthi napisał:

he he :) mnie 21 bardzo pasuje :) o wiele bardziej niz 20 :) ale jak na razie sam jestem :)

nie jestes sam mi pasi kazda godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 20:50, FireSniper napisał:

> he he :) mnie 21 bardzo pasuje :) o wiele bardziej niz 20 :) ale jak na razie sam jestem
:)
nie jestes sam mi pasi kazda godzina


a juz myslalem ze wygram turniej bo nikt sie nie pojawi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 20:53, morthi napisał:

> > he he :) mnie 21 bardzo pasuje :) o wiele bardziej niz 20 :) ale jak na razie sam
jestem
> :)
> nie jestes sam mi pasi kazda godzina

a juz myslalem ze wygram turniej bo nikt sie nie pojawi :D:D:D

chociaz nie jestem pewien bo mama sie wkurza ze od 9 rano siedze na kompie
nie wiem czy bede ale na nastepnym prosze zrobcie moze w niedziele popoludniu najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 21:03, pilaf napisał:

no i co z tym turniejem ?/ czekam juz z 10 min i nic :D niby kilku juz jest ale nikt sie nie
odzywa


no juz siedzimy na kanale i czekamy :) az bedzie 8 osob :) o 21:15 start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 21:03, pilaf napisał:

no i co z tym turniejem ?/ czekam juz z 10 min i nic :D niby kilku juz jest ale nikt sie nie
odzywa

na pewno siedzisz na kanale 5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 21:10, morthi napisał:

> no i co z tym turniejem ?/ czekam juz z 10 min i nic :D niby kilku juz jest ale nikt sie
nie
> odzywa
na pewno siedzisz na kanale 5 ?



napewno poznaje po kolesiu ktory ma ksywe napek czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turniej. To co się działo na serwerze 5 nie szło nazwać turniejem. Nie wiem dlaczego tylko połowa była, chociaż nikt nie skarżył się że 21,00 to zła pora. Więc przekładam turniej. Ale najpierw coś ustalmy. Przeczytajcie jeszcze raz zasady i powiedzcie czy się z nimi zgadzacie i czy je rozumiecie. Bo to co było na 5 serwerze to nie było to co sobie wyobrażałem.Więc pytam co chcecie w nich zmienić. Po drugie. Kiedy chcecie ten turniej? Proszę to wszystko powiedzieć. A i lista graczy jest skasowana.. i zapisy będą po ustaleniu daty i czasu i każdy kto będzie się chciał zapisać to wie co będzie musiał zrobić(to co wcześniej) ale będzie też musiał potwierdzić żę będzie o ustalonej porze na turnieju.Wieć proszę o pytania, jeśli czegoś w zasadach nie rozumiecie i o czas kiedy WAM będzie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 21:44, morthi napisał:

prawie wygralem ;)

Jeden co zrozumiał zasadę o robie zdjęć. Tylko że chodziło mi bardziej oto aby te pierwsze zdjęcie robić zaraz gdy będą widoczne obie armie. Ale i tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować