Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świetny początek Star Wars: The Old Republic według analityków

12 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2011 o 16:53, Braveheart napisał:

"Nawet 1,5 miliona osób gra już w Star Wars: The Old Republic"

Grają w grę, która jeszcze oficjalnie nie wyszła ? :D czy mają na myśli BETE ?


Chodzi o Early Access, ktory dostaje sie po kupieniu pre-ordera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za milion punktów - skąd analityk wie jaką pojemność me jeden serwer? :f Analityk, człowiek, który powinien być dobry z matematyki twierdzi: "No, jest sporo serwerów, więc można spokojnie oszacować...", lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 16:53, Braveheart napisał:

"Nawet 1,5 miliona osób gra już w Star Wars: The Old Republic"

Grają w grę, która jeszcze oficjalnie nie wyszła ? :D czy mają na myśli BETE ?


Po prostu ludzie którzy kupili preorder dostali możliwość wystartowania parę dni wcześniej. Stąd tak dużo już gra w grę która oficjalną premierę ma jutro.
Osobiście pograłem trochę i śmiem twierdzić że Bioware będzie musiało się potężnie postarać jeśli mają zamiar utrzymać ogromną liczbę subskrypcji. Gra jest bardzo fajna i wciągająca, ale trochę osób wbiło już 50poziom(głównie ex-beta testerzy którzy pomijali całą fabułę) i narzeka na mnóstwo rzeczy. Dyzbalans frakcji(Znacznie więcej ludzi w empire), mało opcji w endgame i mało zachęcające wyglądy setów nie motywują :-(
Oby nie było tak jak z paroma innymi MMO wydanymi w ostatnich latach. Trzeba pamiętać że w dzisiejszym rynku istnieje bardzo dużo graczy którzy nie przywiązują się do jakiejkolwiek gry na długo, i "odpadają" po paru miesiącach - pozostawiając tym samym pustki na serverach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem płatnych MMO. Płace 200 za samą grę i w dodatku 100 za 2 miesiące? to wychodzi 1400 za 1 rok. Bez sensu. Wole dokupywać nowe DLC niż płacić abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 17:09, Zdenio napisał:

Pytanie za milion punktów - skąd analityk wie jaką pojemność me jeden serwer? :f Analityk,
człowiek, który powinien być dobry z matematyki twierdzi: "No, jest sporo serwerów, więc
można spokojnie oszacować...", lol.

Przeciętny analityk giełdowy nie ma zielonego pojęcia o serwerach, bo studiował ekonomię, nie informatykę. Do tego biorąc pod uwagę komentarze na temat obsługi gry pisane przez niektórych graczy, którzy już grają moje przypuszczenia na temat gry nie są zbyt optymistyczne. Może Analitykowi giełdowemu podoba się duże zagęszczenie graczy na serwerach (bo to niby oznacza, że wiele osób gra), ale przez to tworzą się problemy z serwerami i gracze są niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 19:29, NemoTheEight napisał:

Przeciętny analityk giełdowy nie ma zielonego pojęcia o serwerach, bo studiował ekonomię,
nie informatykę.


Tyle że to nie jest "przeciętny analityk", tylko taki, który zajmuje się firmami z branży.
Myślę, że ma o tym sto razy większe pojęcie, niż wszystkie osoby, które skomentowały i skomentują tego newsa razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dobrze przeczytać tekst na 68 stronie jednego z tematów na ich forum.
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=54919&page=68
Z którego moim zdaniem wynika iż musimy wykupić dowolną metodę abonamentu zanim w ogóle będziemy mogli grać. To że jest tak wielu graczy to zasługa Early Accessu któr o ile dobrze widzę skończy się 22 Grudnia. Po tym czasie trzeba będzie wykupić abonament. Pytam się więc gdzie "darmowe" 30 dni gry które teoretycznie wykupuje się razem z kluczem gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z którego moim zdaniem wynika iż musimy wykupić dowolną metodę abonamentu zanim w ogóle będziemy mogli grać. To że jest tak wielu graczy to zasługa Early Accessu któr o ile dobrze widzę skończy się 22 Grudnia. Po tym czasie trzeba będzie wykupić abonament. Pytam się więc gdzie "darmowe" 30 dni gry które teoretycznie wykupuje się razem z kluczem gry?

Mam dokładnie ten sam problem. Wykupiłem pre order za 19 zł który dał mi możliwość zainstalowania całej gry...Dodatkowo zamówiłem tez pełną wersję ( 190 zł z przesyłką) i teraz okazuje się, że bez sensu ponieważ nie mogę grać gdyż muszę wykupić abonament żeby aktywować 30 dni grania które należą mi się jak K!@#A psu miska!!!!! totalny BEZSENS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować