Zaloguj się, aby obserwować  
Irmos

Guild Wars - szybkie pytanie

15 postów w tym temacie

Mam szybkie i krótkie pytanie. Zauważyłem w Empiku Guild Wars Factions. I interesuje mnie, bo nie mam zwykłego GW, czy jak kupie Factions, to czy bedzie mi to działać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, GW FACTIONS to jakby samodzielny dodatek. Będzie działał. Jeżeli zaś będziesz miał gw, to z tego co mi wiadomo Factions będzie współpracował z Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 13:52, WorldWar3PL napisał:

Tak, GW FACTIONS to jakby samodzielny dodatek. Będzie działał. Jeżeli zaś będziesz miał gw,
to z tego co mi wiadomo Factions będzie współpracował z Guild Wars.


A jak bedzie wspolpracowal? Jak juz masz konto do zwyklego GW to po zakupieniu GW:F robi sie drugie konto czy jakos doladowuje stare? I czy GW:F instaluje sie do folderu z GW czy do oddzielnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 19:16, BiShopKF napisał:

A jak bedzie wspolpracowal? Jak juz masz konto do zwyklego GW to po zakupieniu GW:F robi sie
drugie konto czy jakos doladowuje stare? I czy GW:F instaluje sie do folderu z GW czy do oddzielnego
?


Dokładasz kod GW:F do konta GW i masz dostęp do nowego kontynentu, nowych profesji, skilli + 2 nowe miejsca na postacie. A GWF automatycznie instaluje się do folderu z GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. A GWF automatycznie instaluje się do folderu z GW.
Ja gw ie instalwoalem wogole tylko wpisalem kodzik a lokacje sie ladowaly kna twardziela kiedy w nie wchodzlem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 21:58, BiShopKF napisał:

To czyli razem będzie 6 miejsc na postacie, tak (4 podst. + 2 dod.) ?


Tak, mając GW:P i GW:F na jednym koncie - będziesz miał 6 miejsc na postacie na tym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Planuje w najbliższym czasie zakupić Guild Wars. Wiem już, że Factions działa bez GW, ale czy gdy kupię samo Factions to będę miał dostęp do klas i innych rzeczy dostępnych w zwykłym GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 10:10, Tuchorsky napisał:

Mam pytanie. Planuje w najbliższym czasie zakupić Guild Wars. Wiem już, że Factions działa
bez GW, ale czy gdy kupię samo Factions to będę miał dostęp do klas i innych rzeczy dostępnych
w zwykłym GW?


Link był już podany. Ale nich będzie i odpowiem tu.

GW:P - 4 miejsca na postacie, skile, zbroje, bronie GWP, 6 profesji
GW:F - 4 miesjca na postacie, skile, zbroje, bronie GWF, 8 profesji

Czyli jak kupisz GWF nie będziesz miał dostępu do skili itp. z GWP, ale to działa w obie strony.

GW:P + GW:F - 6 miejsc na postacie, skile, zbroje, bronie zarówno P jak i F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Factions masz dostep do wszystkich klas postaci, jednak nie bedziesz mial dostepu do niektorych umiejetnosci z kampanii Prophecies (jedynie do tzw. Core skills i umiejetnosci z kampanii Factions) oczywiscie odpada tez wycieczka do FoW, UW czy SF. Jezeli chodzi o przedmioty to odpadaja jedynie te ktore otrzymujesz jako nagrody po wykonaniu questow w Tyrii (np: focus -50hp), wciaz jednak bedziesz mgl ich uzywac jezeli w jakis sposob je zdobedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować