Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiadomo kiedy nadejdzie era telewizji HD

26 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2005 o 10:43, scyzor napisał:

Przecie X-a jak i tv można wziąć na kredyt.

Ale ten kredyt też trzeba z czegoś spłacić. Zwłaszcza, przy tych stawkach procentowych (moi rodzice spłacają mieszkanie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwe zamiast podłączać x360 do telewizora HDTV powinni dodać możliwość podłączenia do monitora, jak ktoś nie ma takiego tv. A poza tym gdzieś czytałem, że jak podłączysz konsolkę do zwykłego tv to zamiast wysokiej rozdzielczośći ujrzysz 800x600, jak w starym iksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast gdzies sie obilo o uszy, ze X- 360 ma umozliwiac podpiecie pod monitor. Wedlug mnie to rozwiazanie bylo by bardzo dobre, gdyz nikt by nie musial wydawac na starcie ciezkich pieniedzy, aby zakupic TV w stanadrdzie HD jak ma w domu monitor- a jesli ktos nie ma, to moze zakupic bardzo dobry monitor za bardzo niska cebe w przeciwienstwie do TV w standardzie HD.
Jesli gdyby tak nie bylo, to napewno wyjda konwentery pod ktore bedzie mozna podpiac monitory i bedzie mozna sie cieszyc wysoka rozdzielczoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 18:07, dark master napisał:

> Przecie X-a jak i tv można wziąć na kredyt.
Ale ten kredyt też trzeba z czegoś spłacić. Zwłaszcza, przy tych stawkach
procentowych (moi rodzice spłacają mieszkanie...)


o czym ty mowisz? akurat jesli chodzi o kredyty hipoteczne - bo piszesz o mieszkaniach - to jest calkiem niezle. to ile ty bys chcial zeby ten kredyt byl oprocentowany? 1%??? to z czego bank by mial pieniadze na kolejny kredyt dla \
kogos innego i na utryzmanie siebie? kredyt na poziomie kilku procent - doslownie kilku to naprawde nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 10:45, Calibur2 napisał:

Mi natomiast gdzies sie obilo o uszy, ze X- 360 ma umozliwiac podpiecie pod monitor. Wedlug mnie to rozwiazanie bylo by
bardzo dobre, gdyz nikt by nie musial wydawac na starcie ciezkich pieniedzy, aby zakupic TV w stanadrdzie HD jak ma w domu
monitor- a jesli ktos nie ma, to moze zakupic bardzo dobry monitor za bardzo niska cebe w przeciwienstwie do TV w standardzie
HD.
Jesli gdyby tak nie bylo, to napewno wyjda konwentery pod ktore bedzie mozna podpiac monitory i bedzie mozna sie cieszyc
wysoka rozdzielczoscia.


spokojnie. da sie podlaczyc nowego x360 pod zwykly telewizor. to samo z monitorem. nikt z was nie bedzie musial na starcie kupowac telewizora za kilka tysiecy... choc nie ukrywam, ze wrazenia z HDTV sa naprawde czyms zupelnie innym niz to co serwuje sie nam obecnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować