Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań Spartaninem za pół ceny - dzisiejsze promocje na Xbox Live stoją pod znakiem Halo Reach!

10 postów w tym temacie

Wooow super DLC 50% taniej ale co z tego? skoro Noble map pack i defiant map pack nie działają tj. nie ma ich na playlistach w matchmakingu z niewiadomych powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 12:05, Xordis napisał:

Wooow super DLC 50% taniej ale co z tego? skoro Noble map pack i defiant map pack nie
działają tj. nie ma ich na playlistach w matchmakingu z niewiadomych powodów?


Był update playlist pewien czas temu. Teraz gdy dana osoba posiada oba map packi to podczas wyszukiwania rozgrywek będzie ją łączyło z innymi osobami, które mają map packi. Wszystko jest opisane na halo waypoint.

Co do kolejnych dni:

28/12/2011: Sonic content
29/12/2011: Red Dead Redemption content
30/12/2011: Gears of War 3 content (including Season Pass Add-ons and avatar items)
31/12/2011: Call of Duty content

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze Microsoft robi takie genialne promocje, ale skoro chcą zarobić to niech przeniosą Reach na komputery osobiste.Niesamowite uczucie, grać w Reach w rozdzielczosci FullHD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Metalex
mam oba map packi gram w team slayer od zawsze i od kiedy zniknęła mi playlista to nie łączy mnie z graczami mającymi te dlc ;/ jestem zawiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 12:26, DusiekPL napisał:

Fajnie ze Microsoft robi takie genialne promocje, ale skoro chcą zarobić to niech przeniosą
Reach na komputery osobiste.Niesamowite uczucie, grać w Reach w rozdzielczosci FullHD

Lol? Oni już na Reachu swoje zarobili i w najbliższym czasie nie muszą planować wydania Reacha na PC. Po co? Marka Halo na PC praktycznie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie powinno być "Zostań Spartiatą za pół ceny."??? Spartanin to każdy obywatel Sparty ale Spartiata to już wojownik...
Co do zniżek to zapewne każdy kto chciał to grę i dodatki już dawno zakupił. Ale i tak dobry ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 19:09, Michael-O napisał:

@marcin-malysza - W serii Halo nazywa się tych żołnierzy Spartanami, a nie Spartiatami.
(Spartan Program, a nie Spartiate Program)

Faktycznie, zwracam honor... Nie wiem co mi się pokićkało, chyba za dużo pogrywałem w Boga Wojny :P
Chociaż w moim odczuciu Spartiata by lepiej pasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować