Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nastał 2012 rok - co nam przyniesie?

29 postów w tym temacie

Na poly też cię widziałem, jak widzisz news o Nintendo to zapala ci się taka lampka w głowie i musisz napisać coś krytykującego. Nie wygląda mi na to żebyś był obyty z ich konsolami i rzucasz argumentami" typu "nie lubię Mario więc gówno".

Może już wróc do swoich strzelanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 19:21, LionelPL napisał:

Co nas obchodzi shit-Nintendo i jego kaużalowe Wii i crap WiiU?

Skyward Sword? To cos ma konkurować z Wiedzminem 2 czy Skyrim. Smiech na sali.

A czy możesz mówić za siebie.. =.= fajna spinka uhauha
następnym razem pisz "co mnie" a nie "co nas". No chyba, że należysz do mas xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar
Określenie crap WiiU nie chodziło mi o bibliotekę gier(no w końcu po tylu latch konsola Nintendo będzie dostawała też normalne tytuły)
Tylko o specyfikacje techniczna. Plotki mówią o troszkę lepszej konsoli od Ps3/x360. Podobna sytuacja jak z Wii. Troszkę lepsza od gamecube i najbardziej zacofana technologicznie. Sory memory wydawać kasę na niewiele lepsza konsole?

Skyword Sword lepszy od skyrima czy widzmina 2. Jedna z większych
Głupot jakich słyszałem. Powiedz czym SS bije na głowę jedne z najlepszych gier 2011. No słucham cię. Bo moim zdaniem te 2 gry biją w każdym aspekcie zelde.

A czym według ciebie niby za hardcorowe gry? Nie mówię że core gry takie gdzie się zabija, tylko ciekawi mnie twoje zdanie;)

@Krzycho
Po prostu nie lubię nintendo i ich produktów. Nintendo,mario,pokemony,etc działają na mnie jak czerwona płachta na byka. Ale wiem że nie powinienem przy każdym newsie o Big N tak ostro najeżdzać na Nintendo i zostawić to dla siebie,ale czasami nie mogę wytrzymać i muszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja np. nie znoszę Wiedźmina 2 za ilość hypu przy premierze. Sama gra to też nic specjalnego. I nie tłumaczyć że przecież Polska. Jako gracz, gdzieś mam pochodzenie gry. A Skyrim-bug fest i bieganie i zabijanie czego się da. Łaaaaał... Ale to tylko moje zdanie i nie piszę OMG SKYRIM I WIEŚMIN SSĄ 1111oneoneone. To tylko kwestia gustu. A Zelda to przykład gry rozbudowanej. Taka Ocarina Of Time. Zobacz ogrom i dopracowanie gry. A później zobacz datę premiery oryginału. Zdziwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 00:57, LionelPL napisał:

Określenie crap WiiU nie chodziło mi o bibliotekę gier(no w końcu po tylu latch konsola
Nintendo będzie dostawała też normalne tytuły)

No, nie, wcale. Na poly pisałeś co innego.

Dnia 02.01.2012 o 00:57, LionelPL napisał:

Tylko o specyfikacje techniczna. Plotki mówią o troszkę lepszej konsoli od Ps3/x360.

a) to wczesna specyfikacja
b) 6 rdzeniowy IBM PPC, Radosław oparty na serii 4xxx i 768MB RAMu to i tak o wiele więcej niż to, co posiadają PS3/X360.W konsolach bardziej się liczy optymalizacja kodu a nie bebechy.
c) siłą Wii U ma być sterowanie a nie podzespoły. Gameplay''owo Ninny już dawno prześcignęlo konkurentów oferujących jedno i to samo na przestrzeni lat.

Dnia 02.01.2012 o 00:57, LionelPL napisał:

Podobna sytuacja jak z Wii. Troszkę lepsza od gamecube i najbardziej zacofana technologicznie.

I jednocześnie Wii było największą rewolucją i jest najlepiej sprzedającą się konsolą obecnej (siódmej) generacji. Moc to nie wszystko - Nintendo się na tym przejechało, MS się na tym przejechał i Sony też się na tym przejechało.

Dnia 02.01.2012 o 00:57, LionelPL napisał:

Sory memory wydawać kasę na niewiele lepsza konsole?

A po co w ogóle wydawać kasę na konsolę, skoro można kupić wydajniejszego PCta? <troll>
Dla gier a nie dla mocy. A Ninny ma doskonałe exy i teraz będzie w dodatku mieć dobre wsparcie third--party. Poza tym - cena. Jeżeli konkurencja pójdzie w bebechy (a jestem się gotów założyć, że to zrobi) to Wii Ubędzie najtańszą konsolą na rynku.

Dnia 02.01.2012 o 00:57, LionelPL napisał:


Skyword Sword lepszy od skyrima czy widzmina 2. Jedna z większych
Głupot jakich słyszałem. Powiedz czym SS bije na głowę jedne z najlepszych gier 2011.
No słucham cię. Bo moim zdaniem te 2 gry biją w każdym aspekcie zelde.

Trudniejsza, IMO ciekawszy świat i znacznie lepsza fabułą (zwłaszcza od Skyrima), lepsze sterowanie i - przede wszystkim - o wiele mniej bugów. No ale przecież nie jest w HD, ma crapowate tekstury, czyli sama gra jest słaba. Yhy -.-

Dnia 02.01.2012 o 00:57, LionelPL napisał:

A czym według ciebie niby za hardcorowe gry? Nie mówię że core gry takie gdzie się zabija,
tylko ciekawi mnie twoje zdanie;)

Coś na czym sobie można połamać ręce - czyli wymagający gameplay. A Nintendo to dostarcza - "Nintendo hard" nie wzięło się z nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 10:49, Henrar napisał:

c) siłą Wii U ma być sterowanie a nie podzespoły. Gameplay''owo Ninny już dawno prześcignęlo
konkurentów oferujących jedno i to samo na przestrzeni lat.

Lubię gry od Nintendo, ale trzeba uczciwie przyznać, że N także w większości swoich produkcji jedzie na gameplayowych rozwiązaniach, które wprowadzono już całe wieki temu i wiele nie zmienia w mechanice gier.

Dnia 02.01.2012 o 10:49, Henrar napisał:

Trudniejsza, IMO ciekawszy świat i znacznie lepsza fabułą (zwłaszcza od Skyrima), lepsze
sterowanie i - przede wszystkim - o wiele mniej bugów. No ale przecież nie jest w HD,
ma crapowate tekstury, czyli sama gra jest słaba. Yhy -.-

O SS można wszystko powiedzieć, ale nie to, że ma ciekawą i w odpowiedni sposób przedstawioną fabułę. Przeciez przez połowę gry w sumie nie wiadomo, po co się biega. W Skyrima nie grałem, ale jezeli tam historia jest gorzej przedstawiona niż w Zeldzie to doprawdy nie wiem już skąd się biorą i kto płaci za te wszelkie zachwyty nad nowym TESem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 12:05, maurras napisał:

O SS można wszystko powiedzieć, ale nie to, że ma ciekawą i w odpowiedni sposób przedstawioną
fabułę.

Mi akurat się podobała, ale co kto woli :)

Dnia 02.01.2012 o 12:05, maurras napisał:

W Skyrima nie grałem, ale jezeli tam historia jest gorzej przedstawiona niż w Zeldzie to doprawdy nie
wiem już skąd się biorą i kto płaci za te wszelkie zachwyty nad nowym TESem

Bo TES to nie fabuła tylko symulator turysty - i głównie dlatego się gracze nad tym zachwycają. Widziałeś jakikolwiek komentarz w Internecie, który mówiłby coś o fabule? Gracz to pomijają, bo mają ogromny świat i multu rzeczy do robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować