Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery Rayman Origins (3DS)

11 postów w tym temacie

Czy lepsze to nie wiem, bo Vity nie miałem nigdy w rękach, ale uważam że po obniżce ceny warto się 3DS zainteresować. Ja osobiście jestem zadowolony z zakupu i znakomicie się bawię przy nowy Mario. Efekt 3D fajnie się prezentuje, a Face Raider to mistrzostwo jesli chodzi o "fun" w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO lepiej poczekać na premierę 3DS Slim i europejską premierę Vity, bo wtedy standardowa wersja stanieje jeszcze bardziej. Poza tym może się okazać, że wersja Slim ma poprawiony efekt 3D i bardziej ją opłaca się kupić. Tak czy inaczej, wg mnie (a sam planuję zakup którejś z kieszonsolek) lepiej poczekać na jeszcze większą obniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 12:23, MisioKGB napisał:

Oj tam 3ds, dajcie to na PieC''a ! :))

Na PC ta gra nie wyjdzie, to już było dawno powiedziane bo jakiś rok temu. Ja konsoli od nintendo już chyba nigdy nie kupię. Odłożone mam na Vitę a DS to raczej moja ostatnia konsola od nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 12:23, MisioKGB napisał:

Oj tam 3ds, dajcie to na PieC''a ! :))

Na PC ta gra nie wyjdzie i to już było dawno powiedziane bo już jakiś rok temu. Na pewno będzie rayman origins lepszy na vitę. Na tą konsolę już mam odłożone a nintendo DS to moja ostatnia konsola od nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 12:23, MisioKGB napisał:

Oj tam 3ds, dajcie to na PieC''a ! :))

Na PC ta gra nie wyjdzie i to już było dawno powiedziane bo już jakiś rok temu. Na pewno będzie rayman origins lepszy na vitę. Na tą konsolę już mam odłożone a nintendo DS to moja ostatnia konsola od nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 18:48, Dominik000 napisał:

> Oj tam 3ds, dajcie to na PieC''a ! :))
Na PC ta gra nie wyjdzie, to już było dawno powiedziane bo jakiś rok temu. Ja konsoli
od nintendo już chyba nigdy nie kupię. Odłożone mam na Vitę a DS to raczej moja ostatnia
konsola od nintendo.


Alan Wake 3 lata temu był zapowiadany, że nie wyjdzie na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować