Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jagged Alliance: Back in Action z datą premiery

16 postów w tym temacie

Z taką grafiką myślałem, że ta gra zmierza na urządzenia mobilne. Niestety, wątpię, żeby przyciągnął większą uwagę młodszych graczy, którzy nie grali w poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Plan & Go", co gwarantuje na polu bitwy połączenie RTS-a z turami.

Ciekawe jak to się sprawdzi ale zazwyczaj przez takie kombinowanie nic dobrego nie wychodzi.Obym się mylił bo pamiętam jak się zagrywałem w poprzednie części i ile zabawy miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 08:38, Sad_Statue napisał:

Oczywiście grafika nie jest najważniejsza, ale... wolałbym klasyczne 2D, od takiego jakiegoś
rozmemłanego 3D.


To zagraj w stare JA2, masz grafikę 2D i świetny gameplay.

Jako fan JA2 zagram na 100%, ale poczekam na obniżkę cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 08:35, Gar napisał:

"Plan & Go", co gwarantuje na polu bitwy połączenie RTS-a z turami.

Ciekawe jak to się sprawdzi ale zazwyczaj przez takie kombinowanie nic dobrego nie wychodzi.Obym
się mylił bo pamiętam jak się zagrywałem w poprzednie części i ile zabawy miałem :)



Akurat "Plan & Go" jest jak połączenie Frozen Synaps z interaktywną pauzą z tego co wyczytałem na zagranicznych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 08:44, Flagun napisał:

> Oczywiście grafika nie jest najważniejsza, ale... wolałbym klasyczne 2D, od takiego
jakiegoś
> rozmemłanego 3D.

To zagraj w stare JA2, masz grafikę 2D i świetny gameplay.

Jako fan JA2 zagram na 100%, ale poczekam na obniżkę cen.


Grałem w JA2,5, w samą 2 już od lat planuję zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w poprzednia czesc i mi sie baaaaardzo podobala wiec w te rowniez mam zamiar aczkolwiek wymagnaia sprzetowe sa z d**y wziete... Czasami sie zastanawiam jak mozna az tak spieprzyc optymalizacje? Grafika wyglada jak z poprzedniego wieku ;p Moze i na minimalnych wiekszosc ludzi zagra ale nie o to tutaj chodzi. Na sprzecie z minimalnych ta gra powinna hulac na full ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2012 o 10:18, Silencer_pl napisał:

Akurat "Plan & Go" jest jak połączenie Frozen Synaps z interaktywną pauzą z tego co wyczytałem
na zagranicznych forach.


Aha, dobrze wiedzieć :) Tylko czy to się sprawdzi, to się okaże po wyjściu gry.Osobiście bym chyba wolal żeby jednak to byla "zwykla" turówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takich wymaganiach, grafika powinna być porządna, a ta jest do d...
Na trzecim screenie gość strzela z berettopodobnego gnata a wypadają łuski karabinowe...

Oby gameplay był jak w JA2 -mnóstwo broni z możliwością modyfikowania, możliwość wysadzania ścian, przestrzeliwania zamków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2,5 pamiętam bo kupiłem ją w dniu premiery, zainstalowałem i przeszedłem chyba w godzinę lub dwie! To był dla mnie szok. Pamiętam, że podczas odpalania się końcowego filmiku zostałem zawołany na obiad :) Gra była w pewnej taniej serii (premierówka za 30 zł chyba) z kartonowym boxem do złożenia. Wciąż leży w kolekcji, ale wątpię by kiedykolwiek jeszcze wróciła na mój dysk twardy.

Z tej serii czeka mnie jeszcze przejście Wildfire. Może zainstaluję ja w ten weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie kolejny gniot bez optymalizacji kodu, tym razem dla odmiany, nie bedacy portem z konsoli.

Patrzac na screeny mozna je pomylic z jakims modem do Silent Storm z 2004 roku. Ze wymagania sa absurdalne to malo powiedziane.

Mam nadzieje ze chociaz grywalnoscia i stopniem skomplikowania rozgrywki ta gra pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 11:26, Flagun napisał:

2,5 pamiętam bo kupiłem ją w dniu premiery, zainstalowałem i przeszedłem chyba w godzinę
lub dwie! To był dla mnie szok.


Naprawdę? łał, młody wtedy byłem, ale nie wydaje mi się, żebym był aż takim słabym graczem, że zajęło mi to bagatela 10x tyle co Tobie. Coś Ci się musiało zakałapućkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2,5 było krótką grą. Zresztą istniała możliwość importu teamu z 2 - co też uczyniłem. Doświadczony oddział zrobił swoje w parę chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to juz lat minelo od wydania JA2, a ja nadal lubie w nia pograc (ostatnio jakos w wakacje odswiezylem sobie pamiec). Mam nadzieje, ze klimat i rozgrywka beda na podobnym poziomie co 2.
Co do wymagan to musze sie zgodzic z poprzednikami. Mimo, ze zalecane spelniam to dziwi mnie to strasznie, bo taka grafa powinna potrzebowac conajmniej o polowe gorszego sprzetu.
Wiadomo cos moze na temat najemnikow? Tzn. czy beda jakies postacie ze starych czesci typu nasz poczciwy strazak "Steroid" Gontarski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować