Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Wargame: Zimna Wojna

11 postów w tym temacie

Czy na gram.pl pojawi się informacja o ACTA ? O SOPA pisaliście dużo, a o Polskiej wersji tej ustawy (znacznie gorszej) jak na razie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 08:19, Maelius napisał:

Czy na gram.pl pojawi się informacja o ACTA ? O SOPA pisaliście dużo, a o Polskiej wersji
tej ustawy (znacznie gorszej) jak na razie cisza.


No właśnie.Ta informacja powinna być na gram już jakiś czas temu, a na razie cisza.Tu daje linka do podpisania petycji przeciwko podpisania tego gówna.


http://www.petycjeonline.pl/petycja/acta-cenzura-internetu-ma-by-c-podpisana-26-01-2012/609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak on topic, nie negując wagi ACTA (bo z doświadczenia z gramem można powiedzieć, że jak coś ma być tematem tabu to tematem tabu pozostanie) - czy tylko mnie ta gra przypomina brzydszego world in conflict?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 17:26, dark_master napisał:

a tak on topic, nie negując wagi ACTA (bo z doświadczenia z gramem można powiedzieć,
że jak coś ma być tematem tabu to tematem tabu pozostanie) - czy tylko mnie ta gra przypomina
brzydszego world in conflict?


Też miałem takie skojarzenie. No ale w ilu grach można czołgiem LWP rozjechać brudnych imperialistów? :P Ja w każdym razie czekam - szczególnie że gra ma bardzo sympatyczna cene sugerowaną (69 zeta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2012 o 17:51, Pizarro napisał:


Też miałem takie skojarzenie. No ale w ilu grach można czołgiem LWP rozjechać brudnych
imperialistów? :P Ja w każdym razie czekam - szczególnie że gra ma bardzo sympatyczna
cene sugerowaną (69 zeta).

fakt ^^ choc ja czekalbym bardziej jakby to byl WiC2, bo RUSE był taki.. biedny, a gameplay wwygląda identycznie jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 22:45, dark_master napisał:

fakt ^^ choc ja czekalbym bardziej jakby to byl WiC2, bo RUSE był taki.. biedny, a gameplay
wwygląda identycznie jak tam.


Bo silnik ten sam :) Ale z tego co mówią ludzie w sieci gra ma być bardziej rozbudowana od RUSE (podobno występuje konieczność uzupełniania amunicji i paliwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować