Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2012 o 13:52, HumanGhost napisał:

Niekoniecznie. Pamietaj ,że to Blizz. A oni mają dosć specyficzna polityke wydawniczą.
Oni nie chcą zachęcać do Diablo III, bo właściwie nie ma po co. To marka, która sama
sie reklamuje. A beta dla nich to właśnie beta - do testowania. Stąd ciągłe zmiany i
przerwy techniczne.


Pewnie chcieli po prostu przetestować nowe serwery. Bugów to już w tej grze nie ma (przynajmniej nie w tej becie), balansu też nikt nie jest w stanie ocenić.

Dnia 22.04.2012 o 13:52, HumanGhost napisał:

Według mnie celowo wprowadzili ograniczenia. I tak już teraz mają gwarancje milionowej
sprzedaży. Bo to Diablo przecież. Mimo zmian i uproszczeń.


Ale po co w takim razie upraszczać? I tak się sprzeda, a w ten sposób tylko zrażą do siebie weteranów D2. Chcieli, żeby ich gra była noob-friendly, ale przedobrzyli.

Dnia 22.04.2012 o 13:52, HumanGhost napisał:

A zachęcać to oni będą niezdecydowanych
w ciągu kilku miesięcy po premierze - wydając demo.


Blizzard ma straszne problemy z wydawaniem dem. Pewnie dadzą to pół roku po premierze gry, jak nie później.

Dnia 22.04.2012 o 13:52, HumanGhost napisał:

Swoją drogą tak narzekacie tu neiktórzy na ograniczenia w rozwoju postaci. A przyznać
się - ilu z was grając w Diablo II, np. Czarodziejką używało więcej niż 4-5 skilli na
późniejszych etapach gry?


Przynajmniej mogłem sobie punkciki porozdzielać, co by many było więcej. :C

Dnia 22.04.2012 o 13:52, HumanGhost napisał:

Ja bardzo dobrze pamietam, że niemal całe LoD przeszedłem na
dwóch pierwszych poziomach moją główną postacią używając trzech, dosłownie TRZECH umiejętności
na zmianę. Jaka więc róznica: czy mając wiele do wyboru ładujemy wszystko w pare skilli
czy mamy ich mniej i tylko zwiększamy ich poziom?


Zawsze pakowało się tylko w kilka umiejętności, każdy chciał mieć możliwie najsilniejszą postać. I kombinacji było więcej.

Dnia 22.04.2012 o 13:52, HumanGhost napisał:

Zresztą na dalszych levelach są skille
do wyboru, trzeba podejmować decyzje.
Przeszedłem betę nie wiem juz ile razy i za każdym bawiłem się równie dobrze.


Mnie tam odrzuciła. Po prostu całokształt gry mi się nie podoba. Jakieś to za proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 18:10, Coolasik napisał:


1. muszisz mieć zarejestrowanego sc2, wowa, lub dostęp do zamknietej bety d3 by pisać
na oficjalnym forum (mam nadzieje, że o to pytałeś)

tzn chodzi mi o ta polska strone o d3 co odnosnik jest na stronie battle.net mam czyli beta otwarta sie nie liczy?

Dnia 22.04.2012 o 18:10, Coolasik napisał:

2. Wystarczy, że zainstalujecie jedną gre. Do gry twój brat będzie się logował ze swojego
konta a ty ze swojego i wszystko powinno śmigać (oczywiście musicie mieć dwa osobne egzemplarze
gry powiązane ze swoimi kontami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zagrałem dla próby female Wizardem i zastanawia mnie czemu ona ma tak niesamowicie dziecinny głos. nie mówię, że mi się nie podoba, ale jakoś ta aura słodkości i niewinności, jaka otacza tę dziewczynę nie pasuje mi do ogólnej atmosfery Sanktuarium. jednak wolę faceta, dobrze, że chociaż przez mutację już przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 10:20, Magok napisał:

Jeszcze jedno pytanie czy w pełnej wersji ten akt 1 będzie dużo dłuższy niż w becie?

Cały ten akt może wyglądać zupełnie inaczej niż teraz. [Fak znów się powtarzam =/]
Blizzard specjalnie zrobił to tak aby to wyglądało. W finalnej wersji poznamy tudzież możemy poznać więcej tajemnic, szczegółów a dojście do Kinga może wyglądać zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 12:42, Isildur napisał:

@Braveheart - Namówiłeś mnie do zmiany BattleTagu, tak zmieniłem na Isildur :D

A mówiłem, że lepiej zmienić :P. Jak jakaś ksywka wolna a się komuś podoba to najlepiej zrobić to przed innymi :P.
Takie Waleczne Serce w D3 będzie tylko jedno. JAM!!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:07, Kapas napisał:

Ranking postaci według mnie:
1.DH
2.Monk
3.Wizzard
4. WD
5. Barb

Hmmmm. WD nad Barbem to dziwne, trudno każdy ma swoje zdanie.. Lecz... Zanim WD i te jego pieski oraz pająki wyskakujące z urn coś zrobią to barbar by już 10 zdążył załatwić.
U mnie się to plasuje tak
Z postaci Mele to wygrywa Monk. On to dosłownie Chuck Norris jest. Kopniaki i uderzenia w stylu Chucka. Nie wiem co on tam robi pewnie to jeszcze jedna jego inkarnacja... ponoć Chuck siedzi w WoWie :P
Dystans - Wizard
DH na równi z Barbem lecz taki DH to Rambo. Rapid Fire to bardzo dobry skill.
Najmniejszą rozrywkę zapewnił mi właśnie WD. Zanim nim zagram [o ile w ogóle zagram] to minie chyba z rok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne to wyglada kiedy mnich walczy piesciami, a zaraz po tym jak sie ruszy ma bronie w rekach ktorych i tak za chwile nie uzyje do walki xd. powinien caly czas je nosic przy boku czy na plecach bo to wyglada poprostu niedorzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam szukam kolejnego moba i rob ie uniki aby nie dostać w twarz z jakieś fruwającej wnętrzności :P a nie patrzę się na to gdzie jest miecz... pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 19:25, Braveheart napisał:

A mówiłem, że lepiej zmienić :P. Jak jakaś ksywka wolna a się komuś podoba to najlepiej
zrobić to przed innymi :P.
Takie Waleczne Serce w D3 będzie tylko jedno. JAM!!

Pozdrawiam.



A to nie będzie resetowane?
A co oznaczają te znackzi po battletagu? #2737. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 19:55, blaiser napisał:

ja tam szukam kolejnego moba i rob ie uniki aby nie dostać w twarz z jakieś fruwającej
wnętrzności :P a nie patrzę się na to gdzie jest miecz... pff

To już mi się wydaję, że podchodzi pod czepianie się tudzież zagłębianie w szczegóły.. nic więcej.
Mnich lata z bronią i przed atakiem szybko kitra heheh :P. Najlepsze to i tak to, że może latać z dwoma broniami na raz np miecz + miecz, sztylet + sztylet czy fist + fist naprawdę fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 19:55, Pupu2 napisał:

A to nie będzie resetowane?
A co oznaczają te znackzi po battletagu? #2737. ?

PS.. Tnij cytaty.. bo piramidki robisz... Oni czuwają...obserwują...
Nie, nie będzie resetowane. Swój BNT mam od długiego czasu. Niedawno zauważyłem opcję jednorazowej zmiany. a te #7654 to pewnie jakiś ID po ksywce i nic więcej :).
Z resztą patrz w przypięty post. Odnośnie BNtagu i jego nazewnictwa również jest wspomniane. Wylinkowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos szybko zmieniac miedzy umiejetnosciami ? w tej chwili mamy lpm, ppm, 1, 2, 3, 4.
ale np jak chce szybko w trakcie walki z bossem zmienic czar z jednego na drugi co znajduje sie np pod ppm u czarki z arcane orb na frost ray, albo u mnicha z oslepienia na czar leczacy znajdujacy sie pod 1. da sie to jakos zrobic bez mozolnego wchodzenia w skille ? to zajmuje jednak troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:08, Malevyn napisał:

da sie jakos szybko zmieniac miedzy umiejetnosciami ? w tej chwili mamy lpm, ppm, 1,
2, 3, 4.
ale np jak chce szybko w trakcie walki z bossem zmienic czar z jednego na drugi co znajduje
sie np pod ppm u czarki z arcane orb na frost ray, albo u mnicha z oslepienia na czar
leczacy znajdujacy sie pod 1. da sie to jakos zrobic bez mozolnego wchodzenia w skille
? to zajmuje jednak troche czasu.


Prawym myszy na skill slot i wybierasz. Ale i tak czakasz 5 sekund na aktywacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:15, DarkWolf_PL napisał:

Mam pytanie ludzie w kalkulatorze rozdają np po 3 skille z voodoo.
http://us.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#bRYQTP!Zdh!YZYbYZ

Może ktoś mi powiedzieć o co w tym chodzi ? Bo ja myślałem że że po jednym skillu danego
rodzaju możemy mieć na pasku.

Nie pamiętam dokładnie jak to zrobiłem ale jakimś cudem udawało mi sie przenosić skille z 1 drzewka na różne sloty. Ale jak to nie powiem, w każdym razie to jest możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 20:15, DarkWolf_PL napisał:

Może ktoś mi powiedzieć o co w tym chodzi ? Bo ja myślałem że że po jednym skillu danego
rodzaju możemy mieć na pasku.

Bo Blizzard wychodzi z założenia "spora część naszych graczy przyjdzie z WoWa, a jak wiadomo większość to debile" to zrobili tak, że trzymają cię za rączkę w wyborze skilli. Chyba, że wejdziesz w Options -> Gameplay i po prawej włączysz Elective Mode. Wtedy możesz przypisywać skille gdzie chcesz. I przy okazji włącz Advanced Tooltips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mnie irytuje w wd to szybkość poruszania się jest w sumie najwolniejszy tzn przynajmniej na 12levelu nie ma skilli które pomagają zwiększyć prędkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się