Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Witam

O czym będzie temat chyba mówić nie muszę, prawda ?
Niektórzy fani Mrocznej Trójcy na trzecią odsłonę Pana Grozy czekają z wielką niecierpliwości, inni zaś mówią że nie chcą jej widzieć na oczy.
Jedni twierdzą że Blizzard już od dawna pracuje nad Diablo III, ale nie chce dawać żadnych newsów ani nic z przyczyn nieznanych. Jeszcze inni mówią że programiści Blizza nie pracują i nie będą pracować nad 3 częścią gry, dlatego bo Diablo II LoD przynosi jeszcze duże zyski

Ja osobiście uważam że Blizz raczej już coś z Diablo III kombinuje, a Wy ?
Jakie Waszym zdaniem będzie Diablo III ? Kiedy będzie ? Czy w ogóle kiedyś będzie ?

Zapraszam do dyskusji...

UPDATE (28.06.2008) [m-Paladynka]

Oficjalna strona Diablo III: http://www.blizzard.com/diablo3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bardzo bym chcial by ukazala sie 3 odslona gry Diablo. Jest to najlepsza gra jak dla mnie. Tyle czasu co na niej spedzilem to jest az nie do pomyslenia. W ktora gre mozna grac kilka ladnych lat ?? - ja uwaza ze oprocz Diablo w zadna. Z calego serca bym pragnal by kiedys ukazala sie 3 czesc tej wspanialej gry. Jednak wygaje mi sie ze faktycznie na razie sie nie ukaze jeszcze przez najblizsze 2 lata gryz Diablo 2 nadal jest bardzo pozadane i wiele osob gra w ta gierce i za duza strata dla nich byloby gdyby wypuscili kolejna czesc. Mam tylko taka cicha nadzieje ze chociaz ktos juz robi projekt podstawowy 3 czesci Diablo, a ze o tym nie mowia to wiadomo z punktu ekonomicznego.
Pozdrowienia dla wszystkich sympatykow Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz skupia 99% swoich prac nad WoWem a 1% nad Starcrafterm Ghost, ktorego robia juz ohohoho. Mam wrazenie, ze WOW odetnie graczy od singlowych dziel Blizza. Ale kto wie, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 13:15, Lailonn napisał:

Blizz skupia 99% swoich prac nad WoWem a 1% nad Starcrafterm Ghost, ktorego robia juz ohohoho. Mam wrazenie, ze WOW odetnie
graczy od singlowych dziel Blizza. Ale kto wie, kto wie...


Moim zdaniem nie masz racji - jest wciąż wielu graczy, którzy grają w D2 Lod i są jeszcze nawet tacy super fani co w D1 na BN grają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jasne że dla Blizzarda liczy się na ten czas WoW, SC: Ghost i byc moze W3. Jednak w firmie są też ludzie którzy interesują się przyszłością Blizza a co z tym idzie nie siedzą z założonymi rękami. Owszem można spekulowac nad tym czy D3 jest w procesie tworzenia. Moim zdaniem, nawet jeśli w mniejszym stopniu zaangażowania to jednak jest.
Gdyby sie okazało że jednak to wszystko się potwierdziło zrobiłby się jeszcze większy chaos niż z WoWem, ponieważ wielu graczy nawet nie wie co to WoW, a kto nie słyszał o Diablo? To byłby świetny ruch ze strony Blizza bo mieliby kolejny źródło dochodu i byc moze stało by się głownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 13:15, Lailonn napisał:

Blizz skupia 99% swoich prac nad WoWem a 1% nad Starcrafterm Ghost, ktorego robia juz ohohoho. Mam wrazenie, ze WOW odetnie
graczy od singlowych dziel Blizza. Ale kto wie, kto wie...


Oj chyba się mylisz. Blizzard do nie dawna dzielił się na dwie części: Blizzard, ten właściwy odpowiedzialny za Warcrafty i Starcrafta, oraz Blizzard North, który był odpowiedzialny za wszsytkie Diablo. SC:Ghost na początku robiło studio niezależne Blizzardowi pod jego nadzorem jednak. Później SC:G przeszło całe na ręce Blizza. Ostatnimi grami nad jakimi pracował Blizzard były W3 + dodatek i WoW, czyli nie dawno lub dopiero skończone. Natomiast ostatnią rzeczą nad jaką pracował BNorth był dodatek do D2, od tamtego czasu oficjalnie nic nie robili, co jest raczej nie możliwe. Z tąd nasuwa się wniosek, że nad jakąś grą pracowali, ale nad czym nie wiadomo. Niedawno BN zostało rozwiązane a ludzie przeniesieni do głównej siedziby, gdzie mieli kontynuować prace. Słowo kontynuować pojawiło się chyba w oficjalnym komunikacie, nie pamiętam już.
TAk wygląda sytuacja, osobiście obstawiałbym, że pracowali nad Diablo3 lub nową grą w świecie Sanktuarium. Ewentualnie nad czymś zupełnie nowym, niezwiązanym z Diablo, Starcraftem i Warcraftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 13:34, Vaxinar napisał:

są jeszcze nawet tacy super fani co w D1 na BN grają :P


Coś o mnie :D Diablo i RPGów nie lubię zbytnio, ale w D1 na BN gram na jakiś czas. Na singlu nie jest aż tak fajnie, ale na BN... szkoda, że mało osób jest w Diablo 1 BN :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to, ze cos robia to calkiem mozliwe. Jednak mam wrazenie, ze robia dodatki do WoWa oraz ten nieszczesny SC:Ghost Warcrafta IV na bank nie bo 3 wciaz sie dobrze sprzedaje. DIII niby mogliby ALE musialby byc wyjatkowy aby przebic oferte Sacreda i np GW Co latwe nie bedzie. SC jest juz dlugo na rynku i o 2 czesci nie bylo nigdy nic mowione. Watpie wiec by nagle teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wcześniej świnia ujrzy niebo iż my zobaczymy Diablo III. DII wciąż jest popularne. Warcraft III tez świetnie się sprzedaje. Teraz będzie S:Ghost a póżniej dodatki do WoW''a. Jestem sceptykiem jeśli chodzi o ukazanie się DIII. Ale moge (i obym) się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miala byc niespodzianka z D3 na stronie Bettle.net. Wszyscy tak mysleli lub miala sie ukazac informacja o SC2. A okazalo sie, ze to tylko zmiana strony <lol>. Watpie zeby zrobili D3... sa za bardzo zajeci Wow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 14:19, graczomaniak napisał:

Według mnie DIII ukaże sie dopiero jak na rynku bedzie FIFA 2010 :D (bez obrazy)


Cięzko jest zrobic kontynuacje doskonałej gry. Nie ma oczywiscie co przepowiadac kiedy gra będzie, bo zawsze można cos dodac, cos ulepszyc itp. dlatego Blizz nie chce mówic o grze nad która prace jeszcze sporo potrwają.
Jednak gre powinni robic od 2 -5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie pracownicy Blizza mają tyle kasy za WoW że pewnie życie mają już ustawione :P
W sumie to w D1 nie grałem (nie bijcie :]), a D2 widziałem u kumpla i nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenie. Może D3 by zmienił mój stosunek do tej gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:20, Budyn napisał:

Wszytstko super, może robią D3, ale jest jedno pytanie- o czym by opowiadał? Trójca zabita, spokój na świecie. I oczym tu
napisać?

Ci, którzy ocalili świat stali się żądni władzy, zwrócili się przeciwko dobru i chcą zawładnąć wszystkim... Głupie, ale po co komu lepsza fabuła... I tak chodzi o kwintesencję hack and slash do lewelu 999 :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:20, Budyn napisał:

Wszytstko super, może robią D3, ale jest jedno pytanie- o czym by opowiadał? Trójca zabita, spokój na świecie. I oczym tu
napisać?


Wcale nie musi w Diablo III głownym bosem być Diablo, ale jakiś upadły anioł czy coś... :P Fabułę by się znalazło :D
Może Tyreal i Cain by się zbuntowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:20, Budyn napisał:

Trójca zabita, spokój na świecie. I oczym tu
napisać?


A pamiętasz co się stało na końcu dodatku? Tyrael zniszczył Kamień Świata, twierdząc, że nie wie jak to może wpłytąć na dalszy ciąg zdażeń, a jednak musi to zrobić. Czyż to nie jest świetne wyjście do spekulacji co może dalej się zdarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby mówić o trójce to muszę najpierw przejść jedynkę i dwójkę ale druga część mi się niespodobała ale może trójka zmieni moje poglądy na temat serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 17:57, Patryk R napisał:

Aby mówić o trójce to muszę najpierw przejść jedynkę i dwójkę ale druga część mi się niespodobała ale może trójka zmieni
moje poglądy na temat serii



Pamietaj jednak że narazie nikt się nie przyznał że "trójka" jest wogóle robiona :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się