Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Wiesz co ? Powinni już podać jakieś dokładniejsze informacje związane z Gothic 3. nie wiem czemu Piranha i Jowood nie chcą wypuścić czegoś extra na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:40, XMANIA napisał:

Wiesz co ? Powinni już podać jakieś dokładniejsze informacje związane z Gothic 3. nie wiem
czemu Piranha i Jowood nie chcą wypuścić czegoś extra na ten temat.


powinni ale może nic nowego i przełomowego nie zaszło a produkcja idzie normalnym tempem
może nie chcą też chwalic się przedwcześnia jakimś pomysłem aby konkurencja go nie zwinęła (The Elder Scroll IV:Obvilion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:43, myniekka napisał:

> Wiesz co ? Powinni już podać jakieś dokładniejsze informacje związane z Gothic 3. nie
wiem
> czemu Piranha i Jowood nie chcą wypuścić czegoś extra na ten temat.

powinni ale może nic nowego i przełomowego nie zaszło a produkcja idzie normalnym tempem
może nie chcą też chwalic się przedwcześnia jakimś pomysłem aby konkurencja go nie zwinęła
(The Elder Scroll IV:Obvilion

Hmmm, nie pomyślałem o tym, ale te firmy mogą sobie zastrzec prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:48, XMANIA napisał:

Hmmm, nie pomyślałem o tym, ale te firmy mogą sobie zastrzec prawa.


niby mogą ale to mają byc super produkcję więc może firmy doszły do wniosku że lepiej uważac szczególnie po sukcesie Gothicka - fani czekają na godnego kontynuatora serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno bedzie też co takiego że jak dołączymy do gildi ktura ma wojne z inną gildjią to ci z przeciwnej grupy będą nas atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni znacznie poprawić inteligencje w grze. Wciąż mnie denerwuje bezkarne okradanie. Jest to ułatwienie, ale zbyt duże. Powinni coś z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:10, gorlik napisał:

A podobno bedzie też co takiego że jak dołączymy do gildi ktura ma wojne z inną gildjią to ci z przeciwnej grupy będą nas atakować.

To raczej nie jest nowość w serii.
W jedynce Stary Obóz atakował nas po zajęciu Wolnej Kopalni.
A w dwójce będąc w stroju bandytów, narażaliśmy się na szykany ;)
Ale rozwinięcie tego tematu to ciekawy pomysł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:43, myniekka napisał:

może nie chcą też chwalic się przedwcześnia jakimś pomysłem aby konkurencja go nie zwinęła
(The Elder Scroll IV:Obvilion)


O to nie trzeba się martwić, Bethesda nie wykorzysta żadnych (nawet najbardziej rewolucyjnych rozwiązań) z Gothica III z jednego prostego powodu - Oblivion od dwóch miesięcy jest już gotowy, trwa teraz dopracowywanie gry na nowego xBoxa. Poza tym jeśli wypuszczą Obliviona w najbliższym czasie, to oba tytuły nie będą ze sobą konkurować - Gothic III wyjdzie przecież dopiero za co najmniej pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:32, PhaNtoM83 napisał:

Powinni znacznie poprawić inteligencje w grze. Wciąż mnie denerwuje bezkarne okradanie. Jest
to ułatwienie, ale zbyt duże. Powinni coś z tym zrobić...

Bezkarne? To spróbuj okraść Pyrokara. Chyba, że sobie zręczność co nieco ćwiczeniami z Marvinem podbiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 13:46, PhaNtoM83 napisał:

Jeden wyjatek? A co z mieszkańcami? W dwójce jest znacznie epiej, ale to jeszcze nie to!

KrzysztofMarek mówi o dwójce. Pyrokara nie ma w GI.
A trudno okraść nie tylko jego. Spróbuj okraść Diego, Laresa, któregoś ze złodziei...
Wg mnie kradzież kieszonkowa w Gothicu sprawdza się dobrze. Oczywiście można byłoby ją rozwinąć, ale mnie to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 14:20, PhaNtoM83 napisał:

Nigdy nie okradałes "mieszkań"? Zamku?

Mówisz o skrzyniach? A co w tym nielogicznego.
Okraść można tylko te skrzynie, których nikt nie pilnuje.
To jest jak najbardziej prawidłowo rozwiązane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. No ja okradłem cały - prócz jednej skrzyni, bo nie mogłem znaleźć "Nowy Obóz". Dziwne, że ich nikt nie pilnował!
Ale kończmy ten temat, bo tu ma być gatka szmatka o G3, a nie o starociach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować