Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2006 o 09:17, Graghot Vealary napisał:

No wyjadacze gothica czyli między innymi ja będom na każdym kroku łoić orka z początku gry
więc dla mnie jest to fajne.Czy wiecie że bezimienny od początku będzie mieć już dość wysoki
poziom ale nie będzie się umiał posługiwać magią,ale i tak mi to nie przeszkadza bo moja ulubiona
klasa to i tak łowca smoków chociaż mag też jest niezły.

Cholera a mnie brak magii na początek martwi bo mój typ to przede wszystkim mag choć z umiejętnością walki mieczem jednoręcznym i znajomością kowalstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to ciekawe jak rozwiążą system magii skoro nie będzie już run. Mam nadzieję, że będzie możliwość nauki intuicyjnej czarów a nie tylko szukania i kupowania scrolli.
Pewnie bohater będzie musiał pomóc odnaleźć jakąś alternatywę dla braku run jak przyłączy się do gildii magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 10:01, ksenus napisał:

A tak ogólnie to ciekawe jak rozwiążą system magii skoro nie będzie już run. Mam nadzieję,
że będzie możliwość nauki intuicyjnej czarów a nie tylko szukania i kupowania scrolli.
Pewnie bohater będzie musiał pomóc odnaleźć jakąś alternatywę dla braku run jak przyłączy się
do gildii magów.

Niezapominajcie ze pojawi sie nowa broń min Laski dla magów :)) o ile te laski nie będą kobietami to mozna je nasycic magiczną mocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podobnie jak w Diablo 2 będzie można się czarów nauczyć . Bądź co bądź, nosić przedmioty ( np. bronie,zbroje,laski ) które będą dawały możliwość korzystania z konkretnych czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 10:26, shrekinator napisał:

Niezapominajcie ze pojawi sie nowa broń min Laski dla magów :)) o ile te laski nie będą kobietami
to mozna je nasycic magiczną mocą :)


jeśli te laski będą kobietami to też można je nasycić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 10:26, shrekinator napisał:

Niezapominajcie ze pojawi sie nowa broń min Laski dla magów :)) o ile te laski nie będą kobietami
to mozna je nasycic magiczną mocą :)

Ale to do bani. Ja chcę żeby sprawę rzucania czaru rozwiązano jak w Fable albo Oblivion w taki sposób, żebym mógł na zmianę rzucać czar i ciąć mieczem lub strzelać z owej laski. Po prostu idealna gra musi w kolejnej części być jeszcze bardziej idealna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 10:43, mdag napisał:

jeśli te laski będą kobietami to też można je nasycić :P

Hehe racja ale to zdaje sie inaczej nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Było powiedziane, że ekwipunek będzie niczym nieograniczony ;D Czyli znów wsadzisz swoje 1000 sztuk mięs kopacza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:13, Rafcio Master napisał:

W najnowszym PLAYu napisali że już pracują nad dodatkiem a także że data wydania we wrzesniu
jest troche nierealna


a ja cos czuje w kosciach ze bedzie wlasnie wrzesnien/pazdziernik... Akurat po przejsciu obliviona musze miec w cos grac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:13, Rafcio Master napisał:

W najnowszym PLAYu napisali że już pracują nad dodatkiem

Na oficjalnym forum gry była o tym mowa ze 3 miesiące temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ELO mam takie pytanko do was:) Bo dlugo nie odwiedzalem topicu o najlepszej grze na swiecie, kiedy wyjdzie gothic3 i jakies screeny pudelka..i czy bedzie ek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:20, ArtuRPGpl napisał:

ELO mam takie pytanko do was:) Bo dlugo nie odwiedzalem topicu o najlepszej grze na swiecie,
kiedy wyjdzie gothic3 i jakies screeny pudelka..i czy bedzie ek?

narazie piszą ze ma wyjsc we wrzesniu a screen jest na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:20, ArtuRPGpl napisał:

ELO mam takie pytanko do was:) Bo dlugo nie odwiedzalem topicu o najlepszej grze na swiecie,
kiedy wyjdzie gothic3 i jakies screeny pudelka..i czy bedzie ek?

Nie wiadomo jescze jak bedzie wygladać pudełko. Planowana premiera to wrzesień... w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:21, Rafcio Master napisał:

> ELO mam takie pytanko do was:) Bo dlugo nie odwiedzalem topicu o najlepszej grze na swiecie,

> kiedy wyjdzie gothic3 i jakies screeny pudelka..i czy bedzie ek?
narazie piszą ze ma wyjsc we wrzesniu a screen jest na gram.pl


Ale pudelka:) A cos wiadomo o EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko tyle wiem ze ponoc ma byc i chyba zreszta nic wiecej nie wiadomo. no chyba ze znowu mam nieaktualne wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 21:22, ArtuRPGpl napisał:

Ale pudelka:)

a to czego to jest screen jak nie pudełka. powaznie sie pytam bo ja myslalem ze to screen pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować