Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

No.
Jak w trójce się będzie zaczynało grę to już nie będzie się takim słabiakiem jak w jedynce i dwójce.
W CDA piszą że Orkowie będą jednymi z łatwiejszych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i że będą hmmm... bardziej okrzesani :P te orki które spotkalismy w koloni i Khorinis to dzicy niewyrzyci, zabierający małym dzieciom zabawki, bijący dziewczynki koledzy tych orków które spotkamy w 3. w nowej czesci odkryjemy że orki posiadają bardzo wysoki poziom kultury. potrafią mówić i takie tam. poczytajcie CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w trójce będzie wyraźnie widać, że poziom kultury orków będzie stać na wyższym poziomie niż w poprzednich częsciach choć i tam widać było ich spore zaawansowanie mimo swej naturalnej dzikości. Widać orków w pięknych zbrojach i b. ładnym orężu, które z pewnością sami wykuli. (oczywiście nie wszyscy orkowie, ale jakaś część na pewno.) Ogólnie orkowie będą bardziej rozwinięci intelektualnie, zapewne jakaś ich część będzie mówić w ludzkim języku i zaproponuje nam spiskowanie przeciw ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje największe obawy związane z Gothickiem III dotyczą tego jaka będzie fabuła.W GII nastąpiło w znaczącej mierze powielenie schematów z jedynki.Zaczynamy od zera , potem wybór jednej z trzech gildii (obozów) , w końcówce mamy Świątynie Śniącego albo Dwór Irdorath.Jest wiele różnic , ale też sporo podobieństw.Mam nadzieję , że GIII w który na pewno zagram kilka razy zaskoczy mnie jakąś całkiem inną historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam nadzieję, że twórcy nie zawiodą z fabułą.wprowadzenie kultury orków jest dobrym pomysłem, odwołując się do Tolkiena, to przecież oni byli kiedyś bardziej cywilizowani,więc coś z tego powinno przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Obawy chłopaki sobie dobrze poradzą;) Zwłaszcza że będzie motyw orka jako sojusznika;) To już zapowiada ciekawe rozwiązanie i możliwość;) Inaczej mówiąc już teraz wiadomo że będą co najmniej dwa zakończenia:) Czego brakowało w Gothicu 1 i 2:) Bo tam niestety zawsze kończyło się tak samo... Tylko różne drogi do tego prowadziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie powinno być jedno bo jeśliby powstała później 4 część to jedno zakończenie byłoby fałszywe. Ale chyba twórcy zapowiadali że będzie pare zakończeń, miejmy nadzieje że fabuła pare razy nas zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 18:31, f5k napisał:

Zakończenie powinno być jedno bo jeśliby powstała później 4 część to jedno zakończenie byłoby
fałszywe.


Ale tak jest zbyt liniowo i prowadzą nas po sznurku jak w gierkach FPS:) A zresztą kto powiedział że w kolejnej części musimy grać bezimiennym:) hehe;) A i wszystko można zgrać by wyszło na dobre i składnie;) A czy czasem naciągane i fałszywe nie jest słabnięcie co część naszego "głównego" bohatera?:) co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w koncu dowiadujemy sie w drugiej częsci gothica ze orkowie potrafią porozumiec się z ludzmi. W dworze irdorath Pedro mowi ze orkowie go przesłuchiwali... wiec albo on znał język orków albo orkowie znali ludzki. Wybrałbym to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 18:31, f5k napisał:

Zakończenie powinno być jedno bo jeśliby powstała później 4 część to jedno zakończenie byłoby
fałszywe. Ale chyba twórcy zapowiadali że będzie pare zakończeń, miejmy nadzieje że fabuła
pare razy nas zaskoczy.


Nie bój się każdy gothic jaki wyjdzie na 100% będzie fajny. Każda część będzie miała to coś w sobie, dzięki któremu nie odejdziesz od kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 20:29, BlackBomb napisał:

Nie bój się każdy gothic jaki wyjdzie na 100% będzie fajny. Każda część będzie miała to coś
w sobie, dzięki któremu nie odejdziesz od kompa.


Że tak napisze.. To się okaże jak wyjdzie gierka;) Bo mogą też wszystko "zepsuć":) Ja bym stwierdził że na 95%:) Bo ideałów nie ma;P no moze oprócz mnie;)

Ps. Widze że znajdujesz byle pretekst by napisać posta;) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 20:50, Stwór napisał:

Że tak napisze.. To się okaże jak wyjdzie gierka;) Bo mogą też wszystko "zepsuć":) Ja bym stwierdził
że na 95%:) Bo ideałów nie ma;P no moze oprócz mnie;)


Raczej nie, chłopcy znają się na fachu. Mogą tylko źle spolszczyć i w to też wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej , żeby było to co w poprzednich Gothicach tylko lepiej wykonane : jedno zakończenie, "milion" sposobów na dojście do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:13, WorldWar3PL napisał:

Najlepiej , żeby było to co w poprzednich Gothicach tylko lepiej wykonane : jedno zakończenie,
"milion" sposobów na dojście do niego.


Raczej trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak milion. Trzy ogólne sposoby. Ale co z resztą ? Sposób zdobywania expa, jakie zadania robisz, którędy idziesz..... to też bierz pod uwagę, a nie tylko wybór frakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:25, WorldWar3PL napisał:

Jednak milion. Trzy ogólne sposoby. Ale co z resztą ? Sposób zdobywania expa, jakie zadania
robisz, którędy idziesz..... to też bierz pod uwagę, a nie tylko wybór frakcji ;)


No to w każdym erpegu jest milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothic nigdy nie był i nie będzie typowym RPG. Jednakże gothic ma to coś w sobie co nie pozwala o nim zapomnieć i każe do niego co pewien czas wracać.
Z całą pewnością można powiedzieć, że twórcy po dwuch udanych częściach gry nabrali doświadczenia i nie zawiodom swoich fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować