Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2006 o 11:41, WorldWar3PL napisał:

Wracając do mojego ogłoszenia o trailerze.... został dodany 30 minut temu. 70 mb. Raczej nowy.
Kończę ściągać i zaraz powiem czy to nowy.


czy to ten sam co mozna obejzec na youtube.com? (link na gothic.phx.pl jest) bo jak tak to nic ciekawego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 11:41, WorldWar3PL napisał:

W niemiecką wersję - tak. W demo - na pewno tak. W polską wersję - raczej nie.
Wracając do mojego ogłoszenia o trailerze.... został dodany 30 minut temu. 70 mb. Raczej nowy.
Kończę ściągać i zaraz powiem czy to nowy.

Buhaha! To jest ten 40 sekundowy filmik co dał cinus ! Tylko że bardzo dobrej jakości, otwiera się quick timem movie playerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 00:45, Darkstar181 napisał:

> hmm...mam pytanie.. kiedy ma wyjs niemiecki gothic III i kiedy(mniejwiecej) premiera polska....

Wersja niemiecka - wrzesień lub pażdziernik
Wersja polska- Najprawdopodobniej listopad,bądź grudzień.


Czyżby ominęła Cię wiadomość, że CDP już ma materiały do lokalizacji Gothic 3? Wobec tego faktu, grudzień, czy listopad to skrajnie pesymistyczna data polskiej premiery - najprawdopodobniej polska wersja pojawi się równocześnie lub zaraz po niemieckiej premierze Gothic 3, czyli we wrześniu lub na początku października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 11:41, WorldWar3PL napisał:

W niemiecką wersję - tak. W demo - na pewno tak. W polską wersję - raczej nie.

A czy wiesz ze Cd projekt dostał juz od pirani materiały do lokalizacji chwalili sie tym pracownicy cd kilka stron dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2006 o 11:50, verbum napisał:

Czyżby ominęła Cię wiadomość, że CDP już ma materiały do lokalizacji Gothic 3? Wobec tego faktu,
grudzień, czy listopad to skrajnie pesymistyczna data polskiej premiery - najprawdopodobniej
polska wersja pojawi się równocześnie lub zaraz po niemieckiej premierze Gothic 3, czyli we
wrześniu lub na początku października.


Może nie tyle co omineła, co po prostu zapomniałem że już je mają. Sam rozmawiałem z CDP na temat materiałów. A że zawsze odpowiadałem że listopad, to tak jakoś napisałem...bezmyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2006 o 11:50, verbum napisał:


Czyżby ominęła Cię wiadomość, że CDP już ma materiały do lokalizacji Gothic 3? Wobec tego faktu,
grudzień, czy listopad to skrajnie pesymistyczna data polskiej premiery - najprawdopodobniej
polska wersja pojawi się równocześnie lub zaraz po niemieckiej premierze Gothic 3, czyli we
wrześniu lub na początku października.

hehe pisaliśmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr.... ja chce demo..grrhh... gdzie jest demo? Długo nie wytrzymam.

Na szczęście wyjdzie jeszcze w te wakacje(ciekawe czy CDP spolszczy także demko? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak z tym demem? - nie ma co liczyć na demo wcześniej niż na targach w Lipsku, a i to nie jest pewne, bo możliwe, że demo pojawi się dopiero chwilę przed premierą. Niech lepiej Pirania Bytes poświęca czas na dopracowywanie szczegółów i testowanie, żeby potem nie było głupich błędów np. że się jakieś zadanie nie chce uaktywnić itp. Ja akurat nie lubię dem takich gier jak Gothic, bo tylko mnie drażnią... - jak już zaczynać przygodę to na dobre, a nie tylko sobie próbować...Wymagania są znane więc do tego mi nie potrzeba dem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce demo ale tylko po to by zobaczyc jak sie sprawuje na moim kopmie. Chociaż z drugiej strony po wypuszczeniu dema autorzy moge gre "dopieścić" i wymagania bede miejsze, wiec jak bedzie to dobrze jak nie bedzie to trudno. G3 i tak kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 11:56, shrekinator napisał:

hehe pisaliśmy razem:)


:) - u mnie w domu jest taki zwyczaj, że jak ktoś się "zmówi" (równocześnie coś powie), to znaczy, że pewnie zjawi się jakiś gość... - zatem u któregoś z nas możemy się spodziewać gościa ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tarczach bo ja to widze w ten sposob poprostu bezi bedzie blokowal cios tak jak to robil mieczem a z racji tego ze ma tarcze bedzie mial bonus to obrony przeciw broni etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja i tak raczej bede robił sieczke dwoma mieczami hehe :) już się nie umiem doczekać jak to będzie wyglądało !!! :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie ten trailer jak bohater z .krde jak on sie nazywa cos na p:/ :/ xD
no ten w kopanie ..taki pajak...
no i on sie 2 mieczami z nim nawalal...fajnie to wyglada:)
o..i jeszcze napoczantku prrzestraszylem sie tego paska na dole...co to ma kurde byc;p
dopiero dzis cos przeczytalem o tym i sie uspokoilem;p

aaaaaaaaa..to pelzacz byl:0 ...skleroza nie boli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj no ten na dole..on nie musi byc w trailerze..on bedzie podczas gry
w tym pasku bylo pokazane jakis miecz helm(czasami)i takie am..no i zawsze przy tym jakas liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 12:37, kepny napisał:

Jaki pasek ??? widziałem ten triler ale nie pamiętam żadnego paska :P:D:d

Środkowy pasek,pomedzy paskiem życia,a paskiem many. Odpowiada za wytrzymałość(zmęczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 12:38, diablolod napisał:

oj no ten na dole..on nie musi byc w trailerze..on bedzie podczas gry
w tym pasku bylo pokazane jakis miecz helm(czasami)i takie am..no i zawsze przy tym jakas liczba

Pasek skrótów to osobna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 12:12, verbum napisał:

Co Wy tak z tym demem? - nie ma co liczyć na demo wcześniej niż na targach w Lipsku,

Chce zobaczyć jak gra będzie chodziła na moim kompie. Tyle. I tak niedługo robie upgrade,ale tak z ciekawości bym zobaczył.

Nie wiem kiedy są targi w Lipsku, ale mówiono że demo ma się pojawić miesiąc przed premierą. Więc jeżeli gra ma wyjść we wrześniu to dema można się spodziewać już na początku sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować