Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Bez przesady moim zdaniem nie będzie, aż tak drogi jak się może wydawać nie żeby zaraz znów pisał coś głupiego, że wiem już ile będzie kosztował, ale CDP zazwyczaj nie ma wysokich cen spojrzeć wystarczy na HoMM V w końcy to też wielki tytuł a nie drogi :) EK może kosztować ok 150 - 170 zł moim zdaniem samo G3 ok 100 - 120 ale to są moje domysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 17:59, diablolod napisał:

uuu wlasnie sobie uswiadomilem ze moze byc problem z gothiciem III:S
taki banalny ze fuck:/
chodzi o to ze gra mozebyz nie na cd tylko na dvd..a ja odtwarzaca jako takiego nie mam:(

Hehe. Nie bój się. Na filmikach widnieją dwa obrazk pod koniec. Są to loga PC. A są dwa dlatego że jedno ma DVD, a drugie CD. Oznacza to że gra wyjdzie na obydwóch rodzajach nośników.
Po za tym sądze że w razie czego CDP zrobiłby to samo co w przypadku HoMM5. Wydałby na obu nośnikach grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 17:59, diablolod napisał:

chodzi o to ze gra mozebyz nie na cd tylko na dvd..a ja odtwarzaca jako takiego nie mam:(


Szczerze mówiąc nie rozumiem jak ktoś, kto ma komputer na którym ma działać Gothic 3, może nie mieć napędu DVD? Ja swój komputer kupiłem w 2002 roku i już wtedy w nowe kompy wkładało się DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:15, diablolod napisał:

ehh ALE JAKI WPLYW NA KOMPUTER MA NAPED DVD??:]


Taki, że od dobrych czterech lat do nowego komputera nie kupuje się napędu CD, tylko DVD. Jeśli ktoś robi inaczej to niestety nie potrafi myśleć perspektywicznie (jasne, jest jeszcze możliwość kupienia nagrywarki CDRW, ale jeśli to ma być JEDYNY napęd w zestawie, to to jest naprawdę kiepski pomysł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak..to wgladfa na to ze nie mysle perspektywicznie.. dla mnie nie ma roznicy ..ja i tak wole cdrw...
mam kolege ktory ma 2 dvd i 2 cdrw:] tylko po jakiego mu to ??;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:20, diablolod napisał:

tak..to wgladfa na to ze nie mysle perspektywicznie.. dla mnie nie ma roznicy...


Taa, a post, w którym martwisz się, że przez brak DVD nie pójdzie Ci Gothic 3 doskonale to potwierdza :/
Prośba: jak odpowiadasz to naciskaj "ODPOWIEDZ" a nie "DODAJ POST".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:20, diablolod napisał:

tak..to wgladfa na to ze nie mysle perspektywicznie.. dla mnie nie ma roznicy ..ja i tak wole
cdrw...
mam kolege ktory ma 2 dvd i 2 cdrw:] tylko po jakiego mu to ??;]

Może grać na zmianę w 4 gry bez żąglowania płytami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:20, diablolod napisał:

tak..to wgladfa na to ze nie mysle perspektywicznie.. dla mnie nie ma roznicy ..ja i tak wole
cdrw...
mam kolege ktory ma 2 dvd i 2 cdrw:] tylko po jakiego mu to ??;]

Chodzi o to że płyty CD odchodzą do lamusa(melodia przeszłości). Po co męczyć się z płytami CD skoro można upachać 10 razy wiecej plików na jednej płycie DVD?

Poza tym jak widzisz,co raz więcej gier wychodzi na DVD. Tak samo z filmami( lepsza jakość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2006 o 18:23, Monastor napisał:

Może grać na zmianę w 4 gry bez żąglowania płytami ^^


Nie chcę łąpać za słówka ale kto gra w 4 gry na raz ??? hehe nawet nie dałoby się trzeba by mieć sprzęt troszke wyniosły hehe :) chyba, że odpala jedą i nie musi zmieniać płyty jak skończy grac tlyk owyłącza gre i następną włącza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:26, kepny napisał:

Nie chcę łąpać za słówka ale kto gra w 4 gry na raz ??? hehe nawet nie dałoby się trzeba by
mieć sprzęt troszke wyniosły hehe :) chyba, że odpala jedą i nie musi zmieniać płyty jak skończy
grac tlyk owyłącza gre i następną włącza :)

Ja też nie chcę Cię za nic łapać... ale gdzie Ty tam masz napisane, że na raz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu... naprawdę poirytuję się, jeżeli zmienią aktualny styl Beziego ( luzak, taki lelaczek ale kiedy trzeba potrafi walnąć ) na jakiegoś twardziela typu Prince. Wtedy PB mnie dobiję i będzie trzeba szukać zastępczych skinów dla beziego po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:38, WorldWar3PL napisał:

Wracając do tematu... naprawdę poirytuję się, jeżeli zmienią aktualny styl Beziego ( luzak,
taki lelaczek ale kiedy trzeba potrafi walnąć ) na jakiegoś twardziela typu Prince. Wtedy PB
mnie dobiję i będzie trzeba szukać zastępczych skinów dla beziego po necie.

Mhm... I tak najlepsza jest jego mina z filmiku z ładowaniem uriziela :) Fajnie się patrzy na magów wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem... Ale jego teksty były rozbrajający, i w jedynce, i w dwójce. Ahh.... Tęsknie za bezimiennym ... a raczej za jego NOWYMI tekstami ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 18:44, WorldWar3PL napisał:

Owszem... Ale jego teksty były rozbrajający, i w jedynce, i w dwójce. Ahh.... Tęsknie za bezimiennym
... a raczej za jego NOWYMI tekstami ]:->

Ano były... i wiele z nich już trafiło do tego wątku ;]
Piranie wysoko ustawiły sobie poprzeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaspokoją naszych potrzeb, zjedzą je polskie piranie. Ot co.
Piranie wysoko ustawiły poprzeczkę ? To samo było w G1. Podołali w G2 ? Podołali. Zrobili dobre NK ? A no zrobili. Więc nie ma co się obawiać ! Kairo był zadowolony nowym enginem, i powiedział, że wykorzysta cały jego potencjał - czyli możemy spodziewać się fajerwerków. Mówił też, że zamierza ponownie zrobić grę, tak jak to było w g1 - aby jak najbardziej wciągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby ten sam aktor podkładał głos Bezimiennemu i żeby fabułą byłą taka jak w poprzednich częściach tajemnicza i nieprzewidywalna :) <devil> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować