Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2006 o 19:17, Marcinos07 napisał:

Wolałbym nie czekać dłużej na G3 ale jeżeli przełożą date premiery z powodu błędów to poczekam
bo ne mam zamiaru potem ściągać łatek. Jeżeli się nie będą obijać to 13 października wyjdzie
wreszcie Gothic 3:))))


Ja równiez mam taką nadzieję, że Gothic wyjdzie jak najszybciej i nie będzie miał błędów, które uniemożliwiałyby grę ale jeśli przełożą premierę ze względu na poprawki to się nie obraże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:13, wdowiakm napisał:


> W sumie racja. A najgorsze jest to, że skargi wysłane na niego są 4 chyba i zero reakcji.


Moze moderatorów na forum nie ma ale jak będa to się nim zajma wysłałem skargę z kilkoma linkami:)
A wracając do Gothica 3 to jak myślicie czy 13 października to realna data premiery??

Czy Ty Wdowiakm rozumiesz co to jest net?Tu nikt nikogo nie zatrzyma!Robisz promocję ,to ja się pytam za ile.Może uda ci się jeszcze kogość ogłupić,ale ludzi myślących będzie coraz więcej.I każdy z nich zapyta,kto ile bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2006 o 19:25, jurexxxj napisał:

Czy Ty Wdowiakm rozumiesz co to jest net?Tu nikt nikogo nie zatrzyma!Robisz promocję ,to ja
się pytam za ile.Może uda ci się jeszcze kogość ogłupić,ale ludzi myślących będzie coraz więcej.I
każdy z nich zapyta,kto ile bierze?


Kolego ja nie robie żadnej promocji, nie jestem pracownikiem CDP, JoWoodu czy innej firmy, jestem zwykłym forumowiczem!!! Poprostu jestem fanem tej gry i lubie o niej rozmawiać!! Chyba jeszcze raz napisze do moderatorów. Mam już Ciebie dosyć czepiasz się , obrażasz innych i nic do ciebie nie dociera!!!

Przepraszam wszystkich za ten OFFTOPIC ale ten koleś już mnie wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie ignorujmy śledzia...

{już w temacie}

ale gothic ogólnie miał mało błędów i nawet nie wiem czy były jakieś poprawki do niego :P

osobiście to chciałbym aby GIII wyszedł w styczniu, bo jak dostane zwrot podatku to kupie sobie komputra nowego :) ale jeśli wyszedłby teraz to bym kupił i codziennie się do niego ślinił ;)
ale kiedy GIII dojrzeje to sam wyjdzie :P więc nie znamy dnia ani godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:25, jurexxxj napisał:

> > > > W sumie racja. A najgorsze jest to, że skargi wysłane na niego są 4 chyba i zero
reakcji.
> > > > > Moze moderatorów na forum nie ma ale jak będa to się nim zajma wysłałem skargę z kilkoma
linkami:)
> A wracając do Gothica 3 to jak myślicie czy 13 października to realna data premiery??

Czy Ty Wdowiakm rozumiesz co to jest net?Tu nikt nikogo nie zatrzyma!Robisz promocję ,to ja
się pytam za ile.Może uda ci się jeszcze kogość ogłupić,ale ludzi myślących będzie coraz więcej.I
każdy z nich zapyta,kto ile bierze?


TO nie jest teoria spiskowa! Wyluzuj człowieku! Nasze teksty (jak dotąd) są absolutnie subiektywne, a Ty możesz twierdzić sobie inaczej. I przestań z tym marketingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:29, wdowiakm napisał:


> Czy Ty Wdowiakm rozumiesz co to jest net?Tu nikt nikogo nie zatrzyma!Robisz promocję ,to
ja
> się pytam za ile.Może uda ci się jeszcze kogość ogłupić,ale ludzi myślących będzie coraz
więcej.I
> każdy z nich zapyta,kto ile bierze?

Kolego ja nie robie żadnej promocji, nie jestem pracownikiem CDP, JoWoodu czy innej firmy,
jestem zwykłym forumowiczem!!! Poprostu jestem fanem tej gry i lubie o niej rozmawiać!! Chyba
jeszcze raz napisze do moderatorów. Mam już Ciebie dosyć czepiasz się , obrażasz innych i nic
do ciebie nie dociera!!!

Przepraszam wszystkich za ten OFFTOPIC ale ten koleś już mnie wkurza!

Przepraszam ,Ale myślę (tyle razy Mówiłeś że na tym się znasz),że odróżniasz świadomą i nie współpracę.Czaruj dalej i wzywaj moderatorów.Przy okazji skasuj wakacje i ferie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:29, janosikPL napisał:

ale gothic ogólnie miał mało błędów i nawet nie wiem czy były jakieś poprawki do niego :P


Nie było poprawek:) I mam nadzieje że Gothic 3 nie będzie potrzebował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:29, Mediv napisał:

> > > > > W sumie racja. A najgorsze jest to, że skargi wysłane na niego są
4 chyba i zero
> reakcji.
> > > > > > Moze moderatorów na forum nie ma ale jak będa to się nim
zajma wysłałem skargę z kilkoma
> linkami:)
> > A wracając do Gothica 3 to jak myślicie czy 13 października to realna data premiery??

>
> Czy Ty Wdowiakm rozumiesz co to jest net?Tu nikt nikogo nie zatrzyma!Robisz promocję ,to
ja
> się pytam za ile.Może uda ci się jeszcze kogość ogłupić,ale ludzi myślących będzie coraz
więcej.I
> każdy z nich zapyta,kto ile bierze?

TO nie jest teoria spiskowa! Wyluzuj człowieku! Nasze teksty (jak dotąd) są absolutnie subiektywne,
a Ty możesz twierdzić sobie inaczej. I przestań z tym marketingiem.

pytanie.Jeżeli na forum pojawia się człowiek,który deklaruje że ma 200 zł i tyle jest gotów zapłacić za G3 to według Was jest marketing,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spobie kupuje EK , kurkaa juz nie wytrzymuje skasował mi sie sejv w G2NK i teraz nie mam w co grac ! Tylko czekac na Gothica 3 ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:50, barteg napisał:

Ja spobie kupuje EK , kurkaa juz nie wytrzymuje skasował mi sie sejv w G2NK i teraz nie mam
w co grac ! Tylko czekac na Gothica 3 ehh

jak to nie masz w co?:P graj w G2NK od początku :P co ci szkodzi:P

ale wiesz, im dłużej się czeka tym wieksza radość jak w końcu wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:53, janosikPL napisał:

> Ja spobie kupuje EK , kurkaa juz nie wytrzymuje skasował mi sie sejv w G2NK i teraz nie
mam
> w co grac ! Tylko czekac na Gothica 3 ehh
jak to nie masz w co?:P graj w G2NK od początku :P co ci szkodzi:P

ale wiesz, im dłużej się czeka tym wieksza radość jak w końcu wyjdzie ;)

Niechce mi sie zaczynac od nowa. Byłem juz bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:53, janosikPL napisał:

ale wiesz, im dłużej się czeka tym wieksza radość jak w końcu wyjdzie ;)

No i jeszcze dłuższe czekanie na patche :) Oczywiście żartuję...
Mam nadzieję, że GIII nie będzie potrzebował żadnych patchy i w dniu premiery będzie się można nacieszyć grą. Bo nie mam zamiaru czekać tak jak ze Świątynią Pierwotnego Zła bo zanim patch wyszedł to mi się już odechciało w to grać :(
Ale w poprzednich Gothica były drobne błędy, które czasem potrafiły zdenerwować człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 20:04, Tar The Dark napisał:

> ale wiesz, im dłużej się czeka tym wieksza radość jak w końcu wyjdzie ;)
No i jeszcze dłuższe czekanie na patche :) Oczywiście żartuję...
Mam nadzieję, że GIII nie będzie potrzebował żadnych patchy i w dniu premiery będzie się można
nacieszyć grą. Bo nie mam zamiaru czekać tak jak ze Świątynią Pierwotnego Zła bo zanim patch
wyszedł to mi się już odechciało w to grać :(
Ale w poprzednich Gothica były drobne błędy, które czasem potrafiły zdenerwować człowieka...


o w gothic''u 1 wchodzenie na drabine..a malo to razy spadalem i sie zabijalem bo bezi nie mogl sie wdrapac do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 20:14, jurexxxj napisał:

Ludzie ja tego nie jestem w stanie zrozumieć.Proponuję ujawnienie wieku forumpowiczów!Może
przeciętna to jest 6 lat.

Człowieku o co Ci chodzi??? Po co Ci wiek?
Nie teraz chyba wystosuje odpowiedniego maila:(
Wiesz jeszcze na nikogo nie pisałem skargi do moderatorów, ale po mimo próśb dalej spamujesz, piszesz offtopic nic na temat tylko starasz się mnie zdenerwować i doprowadzić do takiej złości bym zaczął wyzywać ale ja taki nie jestem więc proszę Ciebie ostatni raz pisz na temat, nie obrażaj innych, nie prowokuj, nie bądź uparty, bądź miły dla innych to inni będą mili dla Ciebie!!!

A teraz cos na temat:)

Ja również mam nadzieję, że Gothic 3 nie będzie potrzebował żadnych patchy:) ale jeśli będzie potrzebował to poczekam na takowy jestem cierpliwy czekam juz tyle czasu, że i tyle wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 20:20, DoomnY napisał:

Z drabinami problemów nie miałem, ale częste zawieszki są zmorą tej gry. W G2 nie miałem okazji
za dużo popykać, może już się nie wiesza, a 3 wierzę, że będzie doskonała :D

Hmm... to chyba zalezy od konfiguracji systemu. Mi Gothic2 ANI razu się nie zawiesił. A gothic1 aż 2 razy miał zwis:)

A problemy z drabinami były w jedynce w dwóch miejscach. Były źle ustawione. Jedna w kopalni, druga w opuszczonej fortecy.

Mam nadzieje że w Gothicu3 nie będzie takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2006 o 20:21, wdowiakm napisał:

Człowieku o co Ci chodzi??? Po co Ci wiek?

Daj sobie spokój,myśli że skoro teraz nie ma moderatorów to jest bezkarny. Wrócą,przeczytają skargi,i myśle że facet może nawet dostanie BANa

Dnia 26.07.2006 o 20:21, wdowiakm napisał:

A teraz cos na temat:)
Ja również mam nadzieję, że Gothic 3 nie będzie potrzebował żadnych patchy:) ale jeśli będzie
potrzebował to poczekam na takowy jestem cierpliwy czekam juz tyle czasu, że i tyle wytrzymam:)

Też tak myśle, w całej serii jedyny p[oważny błąd był ten z Laresem w NK. Ale poza nim żadnych istotnych błędów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować