Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Twisted Metal - pierwsze wrażenia

9 postów w tym temacie

Wychowałem się na Twisted meta,carmageddon destruction derby grając we WSZYSTKIE części wyżej wymienionych tytułów i to właśnie je wspominam baaardzo miło zwłaszcza przed konsolą z kolegami:) Do tego jeszcze dodałbym serie vigilante 8 i żyć nie umierać:)
Teraz już wiem na co odkładać pieniążki w pierwszej kolejności-dzięki^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po serii Vigilante 8 myślałem, że już inna tego typu gra mnie nie przyciągnie.
Jak zwykle w tej kwestii się myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko jest świetne, przeszedłem już kilka razy, ale niestety są problemy z graniem online. Sama gierka miodna jak cholera - świetna i róznorodna muzyka, graficznie jest calkiem okej, grywalność to głowny atut. Wciaga, wciaga i jeszcze raz wciąga, rozwalanie kolejnych przeciwnikow daje sporo frajdy :P TM ma swoj specyficzny klimat, albo ktoś polubi rozwałke samochodów albo odrazu wywali gre do kosza. Mi osobiscie przypomnialy się czasy vigilante 8, kiedy to z kuzynem gralismy calymi dniami na podzielonym ekranie :). Polecam sciagnac i stestowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare, dobre, popaprane Twisted Metal. :> Może nie jest to tak rewelacyjny powrót jak Mortal Kombat, ale w demko grało mi się przednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować