Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szok: powstaje Cannon Fodder 3! Ale czemu w tę grę zagrają wyłącznie... Rosjanie?

8 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Pamiętna seria z początku lat dziewięćdziesiątych powraca! Dosłownie znikąd w sieci pojawił się zwiastun gry Cannon Fodder 3, która powstaje w rosyjskim studiu GFI. Czy braciom "zza Buga" udało się zachować ducha oryginału?

Przeczytaj cały tekst "Szok: powstaje Cannon Fodder 3! Ale czemu w tę grę zagrają wyłącznie... Rosjanie?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Go to your brother
kill him with your gun
leave him lying in his uniform
dying in the sun.

Wow, to można zrobić kontynuację gry w której się strzela i nie przerobić jej na FPS/TPS ? Jestem pod wrażeniem, mam nadzieję, że będzie nam dane zagrać w tę grę w języku angielskim lub polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 19:29, Daerdin napisał:

"pobierając demo gry dostępne pod tym adresem."
Ekhm... pod którym?


No pod tym :P.

Szczerze mówiąc - wygląda to fajnie, zawsze chciałem w CF pograć, ale chyba jednak sięgnę po prostu po oryginał. Trójeczka za bardzo kojarzy mi się stylem graficznym z Gatling Guns, a to nie jest za dobre skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na grę na 5 minut, więc jakoś nie będę żałował, że nie wyjdzie po angielsku.

P.S. Co za problem było wypuścić grę na cały rynek europejski, a nie tylko rosyjski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować