Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 19:45, Stwór napisał:

> Edit: tzn 14 lipca wieczór ofkors, mam nadzieję, ze zostaniecie jak najdłużej ;)


Lub jak komu będą pasować powroty:) Czyli co zjazd do 14 włącznie?

Oficjalnie - stanowcze ''chyba tak''... ;]
Są jeszcze 2 tygodnie do zjazdu, więc mam nadzieję, że wszelkie plany jakie wam tym info popsułem, zdążycie sobie ponaprawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do mnie... to tutaj średnio bym chciał zamieszczać why itd co z moim wyjazdem. chętnych do zapoznania się odsyłam na forum zjazdowe.
have fun & take care ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 00:00, Kafar napisał:

No nie no bez przegięć.. kolejne coś do rejestracji ?;( eh ja jednak proszę o informacje tu :P Aha w razie jak bym przyjechał i nie było miejsca kto mnie na ziemie do pokoju przygarnie ?:P Podkreślam że to wielki zaszczyt dla tego kogoś:P

- Mozesz spac przed naszym domkiem. To bedzie bardzo andegrandowe i na pewno zrobi z Ciebie kolejna atrakcje zjazdu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci tam na tym forum sie martwia o to z kim będą w pokoju ;D Mi tam obojetne to jest z kim będę , i tak wieczorem to będziemy grali w Mafie itp :D


Eeee zjazd jest 10-14 Lipca ta :F Zostajemy jeszcze z nocy 14-15 czy juz nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:33, Phelela napisał:

Ci tam na tym forum sie martwia o to z kim będą w pokoju ;D Mi tam obojetne to jest
z kim będę , i tak wieczorem to będziemy grali w Mafie itp :D


Eeee zjazd jest 10-14 Lipca ta :F Zostajemy jeszcze z nocy 14-15 czy juz nie ? ;)

Kto chce może zostać, ale jak dla Ciebie, może być nudno... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:33, Phelela napisał:

Zostajemy jeszcze z nocy 14-15 czy juz nie ? ;)


Zlituj się i przeczytaj jeszcze raz dokładnie co napisał SandraX:) Czy w dobie internetu czytanie ze zrozumieniem jest na tak niskim poziomie że trzeba każdemu "normalne literki" tłumaczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:14, Stwór napisał:

> Zostajemy jeszcze z nocy 14-15 czy juz nie ? ;)

Zlituj się i przeczytaj jeszcze raz dokładnie co napisał SandraX:) Czy w dobie internetu
czytanie ze zrozumieniem jest na tak niskim poziomie że trzeba każdemu "normalne literki"
tłumaczyć?:)

Nie patrzyłem wogóle co piszecie , wszedłem na forum napisałem i wyszedłem sry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi dokładnie wymienić, kto z Poznania z nami wyrusza ? Żeby wiadomo było do kogo w razie czgo dzwonić, jakie koszty, no i jak z powrotem ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę ze stacji Poznań Główny startują: ja, ty, Stwór, Liqid i matiz123 (+ ci o których zapomniałem :D).
Umowa o zlecenie wygasa mi z dniem 30 czerwca, wtedy postaram się jakoś zwrócić pilniejszą uwagę na sam zjazd i dojazd. :) (poza rzecz jasna odbiorem wyników matur, lataniem do WKU, ew. przyszłej szkoły itp. :))
A najlepiej dzwonić do mnie, tudzież zorientować się we własnym zakresie. :D

Tak więc JEŚLI KTOŚ JEST Z POZNANIA I WYBIERA SIĘ NA ZJAZD Z TEGOŻ MIASTA PROSZONY JEST O KONTAKT Z SZERSZENIEM TUDZIEŻ Z OSOBAMI, KTÓRE WYBIERAJĄ SIĘ RAZEM Z NIM.
Do Szerszenia kontaktów kilka:
GG: na gramsajcie.
Tlen: na gramsjacie
Skype: na gramsajcie
e-mail: na gramsajcie
tel. komórkowy: na forum zjazdowym, w sygnaturze do moich postów

:)

Ale jutro sobotka, więc obiecuję coś na temat dojazdów do Ostrowca Świętokrzyskiego naskrobać i tu i na forum zjazdowym. Będzie i o cenach i o powrocie itd.
Nooo i wymiatam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Kafar nie jedzie z nami ? ;>
No to fajnie, że taka mniejsza ekipa się zbiera, może zmieścimy się do jednego przedziału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 22:52, Baal Namib napisał:

A Kafar nie jedzie z nami ? ;>


Gdyby jechał z Poznania to pewnie tak.. Ale że mieszka kilkaset kilometrów dalej to chyba nie bardzo :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 22:58, Baal Namib napisał:

Mozliwe, ale myślałem, że przed zjazdem Kafara wpadnie do Ciebie i pojedziecie(emy) razem
;-)


Bez sensu bo nie po drodze... Prawdopodobnie będzie tak że pojedziecie bez mojej osoby bo pojadę do Kafara, "zabawimy" się i pojedziemy w piątek na zjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 22:59, Stwór napisał:

Bez sensu bo nie po drodze... Prawdopodobnie będzie tak że pojedziecie bez mojej osoby
bo pojadę do Kafara, "zabawimy" się i pojedziemy w piątek na zjazd :D


Ale wiedziałem że się jakoś tam zmówicie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 22:59, Stwór napisał:

> Mozliwe, ale myślałem, że przed zjazdem Kafara wpadnie do Ciebie i pojedziecie(emy)
razem
> ;-)

Bez sensu bo nie po drodze... Prawdopodobnie będzie tak że pojedziecie bez mojej osoby
bo pojadę do Kafara, "zabawimy" się i pojedziemy w piątek na zjazd :D

Te zabawimy sie tak dziwnie zabrzmiało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować