Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko u nas: poleć innej osobie Star Wars: The Old Republic i uzyskaj w zamian nagrody od sklepu gram.pl!

29 postów w tym temacie

>Ja tu nie widzę nic zdrożnego.

Wszystko fajnie póki nie masz scenariusza pt. spotykam na Ilum 1v1 jednego z bardziej na serwie rozpoznawalnych Darkness Sinów, po długim duelu mam go prawie położonego a tu raptem bam, vanish i po zabawie. Trick wymagający w zasadzie zero skilla a przynoszący prawie 100% skuteczności bo jedyne co ja mógłbym zrobić to wymierzyć Force Stasis i Dispatch perfekcyjnie żeby nie zdążył zniknąć. Ale to chyba przesada bo ja takiej taniej opcji do ewakuacji nie mam (moją ucieczkę na Force Camo dogoniłby spokojnie Force Speedem czy nawet jedną z pasywek na speeda). O DoTach które czyści Force Shroudem nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 13:34, dariuszp napisał:

Nikt z nich już nie gra.


Też się zastanawiam. Jeszcze około tygodnia abo mi zostało i po rozegranych ok. 360 godzinach przyznaję że end-game jest słaby. Trzy WZ to zdecydowanie za mało, na HM''y i Ops''y nie mam jak chodzić bo gildia się rozpadła a znalezienie na to PUG-a na /1 bez lepszego dungeon findera graniczy z cudem. Najfajniejsze z tego wszystkiego jak dla mnie jest Zerg vs Zerg na Ilum, ale lag związany z obecnością dużej ilości postaci na ekranie zmniejsza moje fps''y w spf''y. Nawet w Aionie dało się sylwetki postaci powyłączać żeby RvR (czy tam FvF jak kto woli) jakoś działał. Niby rozumiem, że gierka ma dopiero dwa miesiące, że w kategoriach MMO to jescze niemowlak itd itp ale miodu z ekranu płynie z każdym dniem mniej.

Ogólnie rzecz biorąc raczej bym tej gierki nikomu z czystym sumieniem nie polecił. Za jakiegoś konkretnego in-game''a może bym zaryzykował jakiegoś mniej lubianego kolege ;), ale za taką sobie koszulkę - way no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak na kolejnego pogromcę WoW dziwnych praktyk trzeba używać, aby ludzi zachęcić do gry... a i odpływ graczy z WoW ~100k raczej nie przekonuje jakoby pogromca się narodził.
Ciekawostka: w moim mieście jest cała grupa zapaleńców uwielbiających Star Wars - co tydzień grają sesje fabularne i tak nieprzerwanie od ~6-7 lat - mimo tego ŻADEN z nich nawet przez moment nie zamierzał kupić tego produktu. A oni za SW daliby się zabić - widać Ci, którzy naprawdę znają uniwersum omijają tenże produkt szerokim łukiem tudzież "wookiem". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj sobie kupiłem Swtor, BUT, nikt mi nie powiedział w sklepie, że będę musiał mieć kartę kredytową. Niestety nie maiłem bo się skończyła, poszedłem wyrobić nowe konto, wyrobiłem, pytam się ile trzeba czekać na kartę-tydzień. A te 30 zł za przyspieszone wyrobienie? HAHA, tyle samo pan poczeka-rzekł koleś w banku. Więc sobie odpuściłem. Wpadam do domu poszukać 30 dniowych nie ma. Więc jutro idę wpłacić na konto kasę. i sobie zakupie na gram 60 dniową wersję. CZYli giera wyjdzie mi 300 zł. Komu mam polecić?? Dobrze, że w betę grałem i wiem co oczekiwać. BO już by mi w sklepie kasę oddawali. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować