Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #84

15 postów w tym temacie

"If you were pissed of by that stupid Call of Duty:Black Ops commentary guy THUMBS DOWN IT''S REALLY HELP ME OUT!"

Szału można dostać oglądając i SŁUCHAJĄC gościa. "Thumbs up, it's really help me out, give me a favorite, it's really helps me out, if you were killed by FUCKIN COMMENTARY MAN THUMBS UP IT'S REALLY HELP ME OUT".
Z nudów można zrobić zabawę - ile razy w każdym filmiku facet to powie. Daję stówę, że ponad 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 15:24, Leos8 napisał:

"If you were pissed of by that stupid Call of Duty:Black Ops commentary guy THUMBS DOWN
IT''S REALLY HELP ME OUT!"

Szału można dostać oglądając i SŁUCHAJĄC gościa. "Thumbs up, it''s really help me out,
give me a favorite, it''s really helps me out, if you were killed by FUCKIN COMMENTARY
MAN THUMBS UP IT''S REALLY HELP ME OUT".
Z nudów można zrobić zabawę - ile razy w każdym filmiku facet to powie. Daję stówę, że
ponad 20.

Taki był cel powstania tego filmu. Tylko mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celem tego filmu było wkurzenie widza poprzez powtarzanie w kółko "Thumbs up" albo "give me a favorite it''s really help me out"?
Czy może to właśnie był POWÓD wrzucenia tego filmu?
Paranoja.
Reszta jest ok - zwłaszcza Car Wars w BF3 mi się podoba.

A filmik z ME3 jest pogięty. Facet używa więcej fuckin niż potrafi przetrawić to jego mózg. Jeśli chodzi o ME3 to polecam trailery MikroBitti albo vendoo223 zamiast tego szmatławca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze liczyłem na to, że gry zostaną lepiej zrozumiane na świecie. Liczyłem, że będą dużym i poważnym elementem subkultury. Ale w najczarniejszych snach nie śniło mi się, że będzie to wyglądało tak jak w wykonaniu Sony. Dwa odcinki i czuję się jak bym oglądał Top Model z grami w tle. Dwa odcinki i już powstają setki, siłowo wręcz wykreowanych, dramatów. Dwa odcinki i z połowy uczestników wyłazi smutny fakt, że jak by mogli to połowę "graczy" zadusili by we śnie. Tak w ogóle co to FFS za nagroda? Co oni będą w tym studiu robić? Programować? Chyba masowe "Hello World" do każdej opcji w menu. Grafika? Jaaaaaasne. Cholera, niektórzy pewnie nawet do głosów by się nie nadawali. TO są GRACZE a nie Game Designerzy, więc jedyną opcję jaką widzę to w zasadzie testowanie tych gier na bieżąco (co wbrew pozorom nie jest tak fajne jak brzmi). Na początku uważałem konkurencje za skrajnie debilne ale ok, sprawdzają one radzenie sobie ze stresem, innowacyjność, szybkie myślenie itp. itd. wszystko jednak odbija się od ściany faktu, że do tworzenia gry potrzebne są umiejętności których nie nabywa się w 2-3 tygodnie ale przez lata ciężkiego kodzenia.
Nawet gość od Twisted Metal miał minę w stylu "WTF am I doing here".
Jeżeli następne odcinki się tutaj pojawią to będę je oglądał chyba tylko tak długo jak będzie się tam utrzymywał EgoRaptor (na jakiej zasadzie oni w ogóle tych ludzi wybierali?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 16:21, Leos8 napisał:

Celem tego filmu było wkurzenie widza poprzez powtarzanie w kółko "Thumbs up" albo "give
me a favorite it''s really help me out"?
Czy może to właśnie był POWÓD wrzucenia tego filmu?
Paranoja.

Widać ww3pl nie wyraził się jasno. Ten filmik to PARODIA, co było też wspomniane w dymku na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh Go why...
Czy wy na prawdę nie rozumiecie kawału ?
Koleś robi sobie jaja z machnimy i jej masówek, w na prawdę zabawny sposób, a wy się bulwersujecie ile razy on prosi o thumbs up... I don''t want to live on this planet anymore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego snajpera z BF3, reżyserka jak nic, wbiłem na jego profil na battlelogu, jegomość gra praktycznie tylko snajperem z k/d ratio 0.8 i uwaga celnością 9% XD. Ciekawi mnie ile razy musiał powtarzać scenę by trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, komentarz Call of Duty genialny. Cudownie podsumowuje dużą część "Let''s Playów" i innych filmów z gameplayami na YT : >

P.S. Tak, koleś zrobił to dla jaj. Wyolbrzymiając ten problem, stosując hiperbolę, sprawił, że to absurdalne się stało po którymś powtórzeniu... stop, no bez jaj, nie będą takich rzeczy tłumaczył :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować