Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Take Earth Back – nowy, filmowy trailer Mass Effect 3

25 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2012 o 17:34, Darkstar181 napisał:

Dopóki nie usłyszeli że większości graczy bardziej podobał się Voice Acting kobiety,
promowali kanon według którego postać była facetem.

Szczegółem jest, że ME kanonicznego Sheparda nie posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 17:54, Henrar napisał:

> Dopóki nie usłyszeli że większości graczy bardziej podobał się Voice Acting kobiety,

> promowali kanon według którego postać była facetem.
Szczegółem jest, że ME kanonicznego Sheparda nie posiada...

No właśnie o to mi chodziło w komentarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 10:01, Sanders-sama napisał:

Mówili co mówili, na wszystkich trailerach 1 i 2 jest facet.

Dnia 20.02.2012 o 10:01, Sanders-sama napisał:

- Kolejny raz facet i do tego niepodobna Williams :-/

Ale za to podobna do Billa z Tokio Hotel (w obliczu czego dziwnie się czuję, bo pośrednio miałem z nią romans).

Dnia 20.02.2012 o 10:01, Sanders-sama napisał:

- Dziewczynka bawiąca się statkiem O RLY? :-/ Powinni dać chłopca, już prędzej to faceci
bawią się statkami jako dzieci.

O RLY? Niech sobie lepiej odpuszczą dzieci w ogóle, bo już 3. widzę. Co z tego? Cały wirtualny sierociniec ihc nie uratuje jeśli dalej będą wycinać fragmenty gry i sprzedawać w kawałkach (o ile raczą sprzedać w Polsce).

Dnia 20.02.2012 o 10:01, Sanders-sama napisał:

- na poczatku mega nadete dialogi - brakowalo tylko hymnu w tle, sorki ale nie lapia
mnie takie tanie sztuczki

No sorry, to w końcu Shepard - paragon, twór złożony głównie z patriotyzmu, poczucia obowiązku, propagandy, tolerancji i czego tam jeszcze. Dorzućcie mu jeszcze kocyk w barwy narodowe do spania.

Dnia 20.02.2012 o 10:01, Sanders-sama napisał:

- tekstury na 2 planie fatalne do wyrzygania, tekstury ubiorow b. slabe - pytanie na
ile to kwestia dema, ale nie bylo zablokowanych ustawien grafiki i mialem wszystko na
maxa

"liczy się fabuła nie grafika" zaraz ktoś powie. Ta, ale jak mam 3 opcje: beznadziejna fabuła i kiepska grafika za kupę kasy, świetna fabuła i grafika za podobną kasę (no chyba, że do 1. doliczyć koszt późniejszych DLC) w innych grach, dobra fabuła i kiepska grafika w darmowych gierkach w necie, to wybiorę 2 ostatnie opcje.

Dnia 20.02.2012 o 10:01, Sanders-sama napisał:

- cena na Origin 179 pln (LOL). Na bank nie kupie za ta cene, mam w co grac w sumie,
moze kupie za rok jak bedzie kosztowac 30 pln (o ile na tyle obniza). BTW moim zdanie

Kup sobie 4 części Hitmana. Fabuła lepsza, grafika ujdzie, a cena razem też 3 dychy.

Dnia 20.02.2012 o 10:01, Sanders-sama napisał:

graficznie wyglada duzo gorzej niz ME1 i 2(wtf?!).

Też się dziwię. Może po prostu oszczędzają na czym się da?

Dnia 20.02.2012 o 10:01, Sanders-sama napisał:

- muzyka mnie nie uwiodla jak w ME1.

Spoko. Za 3-5 dych można kupić jakąś płytę z muzyką. Za ostateczną cenę ME 3 z DLC pewnie się będzie dało kupić dyskografię jakiegoś mało płodnego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować