Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obszerne fragmenty powieści ze światów Gears of War i Dragon Age do każdego zamówienia w sklepie gram.pl

28 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 07:29, Stinger napisał:

Wczoraj odebrałem przesyłke z Diablo 3 ale zadnych bonusów w środku nie było :/


Bo ich nie ma w środku, są do ściągnięcia - kliknij w "moje zamówienia" na sklepie i tam je zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dodawanie czegoś takiego do zamówień mija się z celem, bo pokazuje jak traktowany jest klient, któremu wpycha sie niechodliwy towar. W moim przypadku dopiero kiedy przestaną dodawać tego typu "reklamówki" zacznę ponownie u nich kupować, bo jak na razie wolę dostać grę bez takiego czegoś. Pozdrawiam, Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz zestaw gratisów zupelnie za darmo i to natychmiast, a jeszcze narzekasz. Ja audiobooka przesluchalem z ciekawosci, mimo ze samo opowiadanie przeczytalem z 3 czy 4 razy. Fajna sprawa, dla mnie cos nowego, bo preferuje tradycyjne ksiazki. Przynajmniej sie nie nudzilem w autobusie, a przy okazji odkurzylem sobie swietna historie. Fragmenty ksiazek jeszcze leza nieruszone, ale na pewno je sprawdze. Niedawno trzymalem w reku opowiadanie Gears of War i nie moglem sie zdecydowac czy isc z tym do kasy. Odlozylem na pólke, bo nie chcialem kupowac w ciemno. Teraz moge wyrobic sobie dokladniejsze zdanie. Opowiadanie Dragon Age mnie nie interesuje wiec zapewne zostawie je w spokoju zamiast wybrzydzac na darmowe bomusy.
Pozdrawiam, Igor

Czytanie ze zrozumieniem tez sie klania tam wyzej. Kupujac w sklepie gram.pl, przynajmniej 2 czy 3 razy natrafilem na dokladne instrukcje na temat tych bonusów, zanim dotarlem do ostatniego kroku zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tesco i Biedronce powinni robić takie promocje, do każdych zakupów dostaniesz gazetkę z ofertą gratis, coraz bardziej sklep Gram.pl zaczyna mnie rozczarowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dostajecie coś za darmo(w tym przypadku fragmenty dość drogich książek) i jeszcze narzekacie? Według mnie jest to dobry pomysł bo przynajmniej człowiek ma szansę choć coś przeczytać a i możliwe że się spodoba i kupi daną książkę. Tak że dla mnie to jest na duży plus na korzyść gram.pl ;)
A poza tym LordMrok gazetka z ofertą jest za darmo w każdym sklepie(niektóre nawet roznoszą do ludzi do skrzynek pocztowych) do wzięcia nie zależnie od tego co i ile się kupuje, można nawet nic nie kupić a zabrać ulotkę reklamową. A tutaj jest to co innego bo dostajesz konkretny fragment książki z którym możesz ale nie musisz się zapoznać. Bo NIKT nie zmusza ludzi do pobierania tego i czytania/słuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować