Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shadowrun zostanie oficjalnie ujawniony na targach E3?

19 postów w tym temacie

Chamberlyn

Tajemniczy obrazek umieszczony na oficjalnej stronie internetowej, będącej od 2001 roku własnością koncernu Microsoft, firmy FASA Studio pozwala sądzić, iż podczas targów E3 ujawniona zostanie nowa gra oparta na niezwykle ciekawym papierowym systemie RPG Shadowrun.

Przeczytaj cały tekst "Shadowrun zostanie oficjalnie ujawniony na targach E3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa mi sie marzy takie cos jak gothic ppołączone ze strategia wiem ze juz takich gierek duzo wyszło ale jakas taka nowosc by sie przydała a nie takie cos jak WOW lub fable albo guild wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i moze ktos jeszcze podac stronke tam gdzie są po kolei poziomy te robotnik brygadzista itp. z góry dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I JUZ OSTATNIA WIADOMOSC :D zauwazcie ze kazdy dzisiejszy news (jak narazie do tej pory) ma w nazwie E 3 ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodzio im więcej cRPG opartych na papierowych RPG tym lepiej dla mnie :-) i mojego PC ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tylko z Vistą to coś mi sie wydaje że wielu nabywców na start nie zgarnie :P (prawdopodobne że przejdzie bez echa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie...Mi jednak nie robi polaczenie S-F i Fantasy ;/...Po prostu co? Albo jedno albo drugie nie?
Kurde nie ma to jak targi E3...FULL INFORMACJI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:40, Azuredragon napisał:

Ups. Sorka to ma być FPS, ale i tak oparty na starym dobrym "Shadowrunie" :-D

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby to był taki FPS jakim był Deus Ex... to dopiero byłoby miodzio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 18:45, Chamberlyn napisał:

> Ups. Sorka to ma być FPS, ale i tak oparty na starym dobrym "Shadowrunie" :-D
Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby to był taki FPS jakim był Deus Ex... to dopiero
byłoby miodzio. :)


Tak, to byłoby coś :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować