Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Koperty... to wszystko koperty... Najlepiej grube i wypchane Euro (od czasu wyraznego wzrostu wartosci PLN, jest planowane wejscie na inna walute. Najprawdopodobniej GBP)... Sa opinie, ze mozna inaczej, ale, naprawde, Innej drogi nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:08, hellguardian napisał:

Jak moderatorzy zostali moderatorami ?


oni byli od zawsze, są prawie tak starzy jak swiat;-))) zarcik
zajzyj tu, tu jest historia kilku
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1783
podrozdzial jak zostac moderatorem
czesc ze starego forum (wybrani przez konsuli i ekipa cdprojekt, aktualnie gram.pl), a teraz nie wiadomo, pewno to wrogowie gram.pl num 1, uznano ze lepsi sa jako pomocnicty niz przeciwnicy
byl kiedys o tym temat, mozna bylo sie zglaszac..... duuuuzo mozliwosci, ogolnie nic nie wiadomo, kazdy inaczej


zapomnij o tym co mowilem, Piotrek K wie lepiej, on kiedys byl modkiem
i taka wersja tez bralem pod uwaga;-)))) bardziej niz reszta;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka teorii na ten temat:
Pierwsza (i najpopularniejsza) to teoria ewolucji - moderatorzy to zwykli userzy którzy poprzez rozwój i selekcję naturalną wykształcili się na tyle że przeszli na następne stadium ewolucji (homo sapiens moderatorus).
Druga czyli kreacjonizmu - (ex-)niebiescy (ew. zieloni) powiedzieli "Niech Stanie Się Moderator" i moderator się stał. Tej teorii się nie udowadnia ani nie kwestionuje - po prostu musisz w nią wierzyć.
Trzecia czyli teoria spiskowa - moderatorów tak naprawdę nie ma. To tylko fragmenty złoś... *ekhm*... uprzejmego oprogramowania które zyskało samoświadomość i przejęło kontrolę nad forum.
Są jeszcze inne ale na razie bada je CBA i nie należy o nich mówić do czasu zakończenia śledztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Koperty... to wszystko koperty...

a sposób ''na krzyk'' ?
- znam całą prawdę! ujawnię ją albo dacie mi moda!
przecież to też działa... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 18:07, hellguardian napisał:

Jednak być moderatorem to nie jest taka łatwa robota.


Hmm a co to wogole za robota;) To taka przyjemna fucha na boku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fucha na boku? Łatwa? mam nadzieja ze zartujecie (Zniwiarz to na 100 zarcik, ale Miejski jako robotnik moze na prawda tak sadzic), to jest ciężka robota.... niby tylko guziki klikac, ale ile i to ile czasu. musza codzien walczyc o szacunek, a my po nich jedziemy. no coz, ktos musi.... ja lubie modkow, bo bez nich byloby na gram kilka osob ktore by mi zatuly zycie, niezle dbaja o porzadek
tylko czemu czasem mają się za lepszych niz inni??? tego nie widac, ale to się czuje w ich wypowiedziach- zarty tylko czasem, a ogolnie- regulamin jest najwazniejszy!!! i mozna ich znienawidzic...

ale ludzie nie ma co gadać o rzeczach nieosiągalnych.... taka reklama zrobmy, jaka jest pewnego samochodu na t i talej jest j (jot, a oknkretniej jota, a konkretnie yota, a miedzy tymi 2 czlonami jest litera w kształcie zera (0)) "marzy mi się czerwony" i szablony rysowania logo gram.pl, a następnie napisy "Moderator"
fano by bylo, reklama by byla zaje, a i prawie marzenia bysmy zrealizowali.... jednak to prawie dobija
ale nieco roboty... oj chyba juz wiem co bede robil w weekend, taka prezentacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy muszą mieć naprawde stalowe nerwy. A czy żaden z moderatorów nigdy nie dostał żadnego degrada i czy można zbanować moderatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:32, hellguardian napisał:

Moderatorzy muszą mieć naprawde stalowe nerwy. A czy żaden z moderatorów nigdy nie dostał
żadnego degrada i czy można zbanować moderatora?


Bana nie dostał żaden. Jeszcze.
Degrady owszem bywały, ale w okresie przedmoderatorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 23:01, Piotrek K. napisał:

> Degrady owszem bywały, ale w okresie przedmoderatorskim.
Ekhmm... ekhm... No EKHM!! ;-)...


Nie jarzę o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 23:04, gothicsheep napisał:

eKHM? ;-P

Taaa... wlasnie prątkuje. Jakis szajs (czyt. wirus ;) ) sie do mnie przyczepil. Na szczescie L4 dobra rzecz ;)

PS. musze przyznac, ze avatar w pyte! Znaczy naprawde fajny ;). Jasne... od mojej owieczki slabszy, ale ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 23:12, Piotrek K. napisał:

Taaa... wlasnie prątkuje...


jakaś prowokacja, tajny szyfr? aluzja do czegoś kolejnego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 23:12, Piotrek K. napisał:

> eKHM? ;-P
Taaa... wlasnie prątkuje. Jakis szajs (czyt. wirus ;) ) sie do mnie przyczepil. Na szczescie
L4 dobra rzecz ;)

Piotrku drogi, rozprądk... Znaczy się rozwiń myśl/wyjaśnij metaforę :-P.

Dnia 30.05.2008 o 23:12, Piotrek K. napisał:

PS. musze przyznac, ze avatar w pyte! Znaczy naprawde fajny ;). Jasne... od mojej owieczki
slabszy, ale ;P...

Ano, mi też się avek w pyte podoba i długo się z nim nie rozstanę! Albo nawet i nevah evah! ;-D A Twoja owieczka? Byłaby jeszcze lepsza gdyby choć trochę radości z niej biło ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:54, walgierz napisał:

> Moderatorzy muszą mieć naprawde stalowe nerwy. A czy żaden z moderatorów nigdy nie
dostał
> żadnego degrada i czy można zbanować moderatora?

Bana nie dostał żaden. Jeszcze.
Degrady owszem bywały, ale w okresie przedmoderatorskim.


Czyli zawsze mam jakąś szanse ,że pewnego dnia pod moim avatarem będzie czerwony napis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo nikłą ale zawsze... wejdz w statystyki i wpisz "Budo"- to najlepszy przykład że z degradem mozna zostac modkiem... nie obrazisz sie Budo, prawda;-)))

on zawalił cały system, dostał degrada, awansowal i zostal modkiem
nie ma lepszego przykładu anomalii gram.pl, oczywiscxie nie mam nic przeciwko Budo-wi (czy -dzie??;-))))
jest mily gosc, ale system zawalil zawodowo...
oj nadzieja.... kto na gram nie chcialby zostac modkiem???? kilku sie znajdzie, ale na prawde tez o tym marza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 23:51, gothicsheep napisał:

Piotrku drogi, rozprądk... Znaczy się rozwiń myśl/wyjaśnij metaforę :-P.

Jaka tam metafora? Po prostu chory jestem. Na tyle, ze wczoraj nie bylem w pracy. Tzn. bylem... na 5 minut, bo biecalem, ze komus cos przyniose ;). Tak to bym sie z domu nie ruszal :P...

Dnia 30.05.2008 o 23:51, gothicsheep napisał:

A Twoja owieczka?

Moja owieczka? Na razie ... odeszla ;-(. Moze jeszcze wroci... nie wiem... Mam nadzieje... wakacje sie zblizaja to moze akurat ... moze ... fajnie by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się