Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Jeżeli chcesz ze mną na ten temat konwersować, najpierw zapoznaj się z różnicami pojęć "Degrad" i "Ban",
a następnie pisz o przegranej "bitwie" słownej...
Ja z nikim nie prowadzę walk słownych, a jeżeli Ty do tego tak podchodzisz, to bardzo mi przykro, bo to o tobie świadczy. A poprzez "normalni" miałem na myśli, iż zachowują się normalnie tj. nie podchodzą do sprawy
pochopnie.

A tak btw. Jeżeli chcesz walk słownych to z kolegami na podwórku, ja się do takiego czegoś nie pcham (wyrosłem z tego)
ale jeżeli tak bardzo tego chcesz to mogę Ci nawtykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 19:11, lama123 napisał:

Nie zdziwiłbym się jakby ktoś taki jak TY doprowadził do zdegradowania tego wzorowego
usera -.-

Wierz mi, że póki ktoś naprawdę nie przegina to nie interweniuje ;] Na razie nie uważam by ów user pisał tak aby znowu mógł dostać bana. Choć jak widać moderatorom to się nie podoba i jeżeli tego nie zmieni to może zostać ukarany. Tak czy inaczej ciekawie obierasz sobie wzory ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



słuchaj, jak wszystko znosisz do gadania na innych to mi to nie przeszkadza, baw się z innymi pięciolatkami na podwórku przy ławeczce w Wąchocku koło Koziej Wólki, ale mi to wisi....
wiem czym różni się ban i degrad, a tego nie wyjaśniałem w moim poście, więc czemu sugerujesz ze nie wiem??? czy o różnicach coś w nim było???? bo ja nie zauważyłem....
no i zaczynasz się cofać, uznałeś moje argumenty za słuszne, więc łagodzimy sprawę.....
nie cierpię ludzi, którzy jak ty łapią za słówka- do całej treści się nie przyczepiłeś, a do końcówki nic nie znaczącej- tak. wiedz, że właśnie zgodziłeś się z moim postem, to prawie jakbyś wydał na siebie wyrok śmierci. co z tego, że ładnymi słówkami łagodzisz fakty, ale zgodziłeś się ze tak da się to podciągnąć, no i to tak jakbyś zgodził się ze za to mogą ci dać bana..... gratuluję, normalnie się wkręciłeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 19:42, Zakrzysiunio napisał:



słuchaj, jak wszystko znosisz do gadania na innych to mi to nie przeszkadza, baw się
z innymi pięciolatkami na podwórku przy ławeczce w Wąchocku koło Koziej Wólki, ale mi
to wisi....

Widze, że podwórkowe teksty się Ciebie trzymają i nie odpuszczasz, przeznaczenie mojego posta było poniekąd do złagodzenia sprawy, aczkolwiek widzę że Ty nie jesteś na tyle inteligentny, aby w tym momencie zakonczyć tą niemerytoryczną konwersację.
Dlatego, nie mam zamiaru więcej z tobą konwersować, ponieważ nie rozumiesz tego co pragne przekazać,
a w dodatku do poważnej rozmowy wprowadzasz niskoposiomowe powiedzonka.
Mnie to nie rusza, ale jeżeli chcesz, to może jeszcze poofftopujesz, i napiszesz teksty o "Wąchocku".
Szczeże, to żal mi Ciebie, Ciebie który nie dość żę wtrąca się w nie swoje sprawy, to jeszcze sprowadza konwersację do zbyt niskiego poziomu...

Pozdrawiam

=!Konwersacja zakonczona !=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też się cieszę ze konczę ta rozmowa.jezeli masz takie o mnie mniemanie- proszę, ale ty mnie o inteligencji nie pouczaj, bo nie wiem jak mozna napisac "niskoposiomowe" (przez s, zedytowałem bo pomyslalem ze nie zakapujesz) no i po raz enty skoncentrowałeś się na szczegolach a z reszta jakbys sie zgodził. cieszę się ze moje argumenty przemawiają do ciebie.
zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zerknąć na klawiaturę...
Literka S jest koło Z, przez co takie błędy często się zdażają...
Ale ja do tego nie przywiązuje wagi, ale jeżeli chcesz poszperać po błędach ... "szczegółach" .
I argumenty młodszego kolegi do mnie nie trafiają, ponieważ nie widzę aby niosły ze sobą jakikolwiek przekaz.
Dziękuje za miłą rozmowę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 18:59, lama123 napisał:

Zobacz sobie jego GSa najpierw zanim zaczniesz się tak mądrzyć wielki znawco -.-


A zobaczylem, nagrody przyznalem.

Dnia 13.06.2008 o 18:59, lama123 napisał:

Normalne przekleństwa, a w regulaminie nic o tym nie pisze, ale pewnie kozaku go nawet
nie przeczytałeś nie ?


Moim zdaniem to ty nie przeczytales regulaminu. Bo ja znalazlem takie fajne rzeczy:

2. Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób

Gramsajty są najbardziej liberalnym miejscem na gram.pl. W przeciwieństwie do forum i gramIRC gdzie nie możesz odfiltrować nieinteresujących Cię wypowiedzi, na gramsajtach odwiedzasz tylko te strony które chcesz odwiedzać. [Pamiętaj jednak, że większa swoboda nie zwalnia nikogo z przestrzegania regulaminu i kulturalnego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 19:06, Tokix napisał:

Ja już dostałem 3 degrady, i wszystkie bez żadnego uargumentowania... Bez wytłumaczenia
mojej winy...
To są tzw. Moderatorskie Humory, -" dam bana ot co, nie lubie drania!"


Mam prosbe - nie klam w zywe oczy i nie oklamuj uzytkownikow forum. Dobrze wiesz za co byly te degrady wymienialem z toba korespondencje mailowa i dokladnie wyjasnilem za co jest degrad. Za co dostales od Rzezima tez powinienes wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jednego meila można nazwać korespondencją meilową...
No tak wybacz, mówiłeś, za co go dostałem (kompromitowanie innych użytkowników bodaj.)
No ale wątpie aby degrad którego dostałem dzisiaj był słuszny...
Czy ten post w jakiś sposób narusza regulamin ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=35516

EDIT: Jeżeli to w jakikolwiek sposób narusza regulamin, to wszyscy z Kwasów powinni zostać zabanowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 21:52, Tokix napisał:


Tak narusza w pewnym sensie jest grożba jest tez opublikowaniem materuału mogącego gorszyć.

Poodna sytuacja byłą z Upiordliwym który dał filmik z sekcji. Trupów sie nie daje pomijając obrażliwe treści na obrazku chociaż ja bym dal ostrzezenie i wykasował obrazek imo decyzja mogla nastapic jest uzasadniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 21:52, Tokix napisał:

Nie wiem czy jednego meila można nazwać korespondencją meilową...


Korespondencja – wymiana informacji między ludźmi w postaci tekstu na papierze (np. list, pocztówka) lub elektronicznie (np. e-mail, czat, komunikaty)

Wiec tak - nasza wymiane maili mozna nazwac korespondencja.

Dnia 13.06.2008 o 21:52, Tokix napisał:

Czy ten post w jakiś sposób narusza regulamin ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=35516


Do dyskusji o degradzie zapraszam na formularz kontaktowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 22:11, Wojman napisał:

Korespondencja – wymiana informacji między ludźmi w postaci tekstu na papierze
(np. list, pocztówka) lub elektronicznie (np. e-mail, czat, komunikaty)

Wiem co wyraz ów znaczy, nie musisz mi przytaczać jego znaczenia.

Dnia 13.06.2008 o 22:11, Wojman napisał:

Do dyskusji o degradzie zapraszam na formularz kontaktowy.

Eh, i co... Złoże formularz, otrzymam jednego meila na odp. zero reakcji na dalszą konwersację...
Tak czy inaczej jak znam życie degrada mi nie cofną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 22:11, Wojman napisał:

Do dyskusji o degradzie zapraszam na formularz kontaktowy.



Na który całkowicie nie reagujecie... Wysłałem e-mail w którym napisałem że zostałem zostałem zbluzgany przez pewną osobę i jakoś rekcji nie widzę... I czkeam tak już dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:04, Bratek196 napisał:


> Do dyskusji o degradzie zapraszam na formularz kontaktowy.


Na który całkowicie nie reagujecie... Wysłałem e-mail w którym napisałem że zostałem
zostałem zbluzgany przez pewną osobę i jakoś rekcji nie widzę... I czkeam tak już dzień...

Na, niektóre reagują od razu, a na inne wcale. Chyba że niektóre bluzgi na kogoś nie uważają za bluzgi. Na tym forum uważam, ze powinna panować większa dyscyplina niż dotychczas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:04, Bratek196 napisał:

Na który całkowicie nie reagujecie...


Bo nie jestemy przedszkolankami, zeby bawic sie w mieszanie w podworkowe spory. Macie GG i maile, a w razie jak to nie da rady to umowcie sie po szkole na boisku i rozwiazcie wasze wlasne sprawy.
My jestesmy od utrzymania porzadku i kultury na gramie. Wlanse konflikty rozwiazujecie sami, a jak nie potraficie to mozemy pomoc... ale chyba domyslasz sie jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 21:07, Volvox napisał:

> Na który całkowicie nie reagujecie...

Bo nie jestemy przedszkolankami, zeby bawic sie w mieszanie w podworkowe spory. Macie
GG i maile, a w razie jak to nie da rady to umowcie sie po szkole na boisku i rozwiazcie
wasze wlasne sprawy.
My jestesmy od utrzymania porzadku i kultury na gramie. Wlanse konflikty rozwiazujecie
sami, a jak nie potraficie to mozemy pomoc... ale chyba domyslasz sie jak.

Jeżeli nie utrzymujecie porządku to od czego jesteście? A do utrzymywania kultury, chociaż trochę chciałbym was nakłonić. Bo nie lubię jak ktoś mnie przezywa od pedała, tym bardziej, że nim nie jestem. Albo teksty "kiedy będzie ślub z Markiem?" Takie teksty też powinny być karane według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 21:52, Dominik000 napisał:

Jeżeli nie utrzymujecie porządku to od czego jesteście? A do utrzymywania kultury, chociaż
trochę chciałbym was nakłonić. Bo nie lubię jak ktoś mnie przezywa od pedała, tym bardziej,
że nim nie jestem. Albo teksty "kiedy będzie ślub z Markiem?" Takie teksty też powinny
być karane według mnie.

Gdzie i w jaki sposób wysyłałeś zgłoszenia? bo coś nie mogę sobie takich przypomnieć (z pewnością bym nie przepuścił) jak coś to podeślij linki do konkretnych postów albo wpisów/komentów na gsie na moją albo wspólną moderskrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2008 o 22:06, sig. napisał:

Gdzie i w jaki sposób wysyłałeś zgłoszenia? bo coś nie mogę sobie takich przypomnieć
(z pewnością bym nie przepuścił) jak coś to podeślij linki do konkretnych postów albo
wpisów/komentów na gsie na moją albo wspólną moderskrzynkę.

Dałem już sobie spokój z zgłoszeniami. Ale teraz do was wyślę link. Obraził mnie Szperacz Robson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 22:35, Dominik000 napisał:

Dałem już sobie spokój z zgłoszeniami. Ale teraz do was wyślę link. Obraził mnie Szperacz Robson.


Po to jest mozliwosc kasowania komentarzy, zeby nie chodzic na skarge za kazdym razem jak ktos napisze cos glupiego. W ostrych przypadkach mozemy reagowac, ale nie przy jakis prywatnych przepychankach slownych. Czy jak jestes, na przyklad, w supermarkecie to wolasz ochrone, bo jakis koles powiedzial ze jestes glupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się