Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2010 o 18:45, Ostrowiak napisał:

Nie? O.


Odkąd jestem modkiem to nie czytałem, chyba że coś mi umknęło, ale bym pamiętał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:48, Ostrowiak napisał:

No niemalże każdy post Starscreama to wrzucanie na kogoś/coś. W sumie styl jego postowania
można streścić jako "kampania nienawiści" o.O


Hmmm wiesz nie dyskutowałem z nim, ale masz rację mój błąd, przyznaję się bez bicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:44, Isildur napisał:

Przesadził i to bardzo, jeszcze chyba nie czytałem posta, w którym było tyle nienawiści.

Żeby jednego, tam były ich ze trzy albo cztery :/ Na Wirtualnej Polsce to się takie rzeczy widuje ale tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałeś się moim bohaterem. Naprawdę długo czekałem na ten moment. Również przyłączam się do gratulacji, bo decyzja chyba najtrafniejsza ze wszystkich (nie umniejszając znaczenia pozostałych, żeby nie było).

A teraz, kiedy zapanował, nazwijmy to ''porządek'', możemy jeszcze pobanować zielonych i przejąć władzę nad forum ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, nie ma mnie na forum zaledwie kilkanaście godzin, a tu pod moją nieobecność któremuś userowi znowu puściły nerwy o.O

I znowu wygrana niemieckiej drużyny przyczyniła się do konieczności interwencji - jeszcze kilka razy i będzie to tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 10:25, Hellmut napisał:

Tja, nie ma mnie na forum zaledwie kilkanaście godzin, a tu pod moją nieobecność któremuś
userowi znowu puściły nerwy o.O

I znowu wygrana niemieckiej drużyny przyczyniła się do konieczności interwencji - jeszcze
kilka razy i będzie to tradycja.

nic bywa, ale pomyśl, skoro kolejny odszedł to w jego miejsce przyjdzie ktoś inny, a ja się zastanawiam ile jeszcze bana zostało HiSinowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 11:24, kindziukxxx napisał:

ja się zastanawiam ile jeszcze bana zostało HiSinowi :)


Wez nam nawet nie przypominaj tej ksywki. :) Co sie z nim nauzeralismy to nasze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje się dopiero zaczęły, ale ostatnimi czasy wakaty na stanowisku trolli forumowych nie są obłożone, i cieszyłbym się, gdyby tak zostało :)

@Wojman
A tam HiSin. Ile nerwów, kar i Mocy kosztował Cię kotolew? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 11:28, Wojman napisał:

> ja się zastanawiam ile jeszcze bana zostało HiSinowi :)

Wez nam nawet nie przypominaj tej ksywki. :) Co sie z nim nauzeralismy to nasze. :)

ale jedno można powiedzieć że wytrzymał długo :), nic lepiej jak nikogo nie będzie takiego, bo wtedy i na forum większy porządek, no i przyjemniej się pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 10:16, ww3pl napisał:

Wczoraj stałeś się moim bohaterem. Naprawdę długo czekałem na ten moment. Również przyłączam
się do gratulacji, bo decyzja chyba najtrafniejsza ze wszystkich (nie umniejszając znaczenia
pozostałych, żeby nie było).


Ja bohaterem? ja tylko zrobiłem to co należało zrobić, ale dziękuję za gratulacje, mam nadzieję, że takich sytuacji będzie jak najmniej i nie trzeba będzie sięgać do takich rozwiązać jak zbanowanie delikwenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 14:33, Isildur napisał:

mam nadzieję, że takich sytuacji będzie jak najmniej i nie trzeba będzie sięgać do takich
rozwiązać jak zbanowanie delikwenta :D

Ple, ple, ple.

Oboje wiemy, że takich sytuacji lepiej unikać, ale jak przyjdzie co do czego, to machanie banhammerem (szczególnie to słuszne) sprawia niesamowitą przyjemność, prawda? ;-)


**EDIT**

Albii +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2010 o 14:43, ww3pl napisał:

Oboje wiemy, że takich sytuacji lepiej unikać, ale jak przyjdzie co do czego, to machanie
banhammerem (szczególnie to słuszne) sprawia niesamowitą przyjemność, prawda? ;-)


racja, wuwuś ma takie uprawniania na innym forum :), ja i tak jednak się zastanawiam czy dodanie bana jest proste, czyli am gidzie mamy te 3 zakładki przy każdym poście(w, url, ...) to moderator ma dodatkowe - ostrzeżenie, degrad, ban, czy jakiś specjalny formularz musi wypełnić aby to zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:02, Karharot napisał:

Pod avkiem jest po prostu wielki czerwony przycisk z napisem "Frag him", jak ktoś Ci
się nie podoba to wciskasz i po sprawie ;P

a jest jakieś ostrzeżenie przed przypadkowym zaliczeniem takiego fraga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj osoby które są odpowiednie do bycia moderatorem to zatrzymują na jakiś czas swój avek.A jeśli chodzi o to,to muszę miec jakąś zgodę,czy poprostu raczej jest zwyczaj,że zmieniają na dłuższy późniejszy czas,albo trzymają ten avatar ciągle np. Wojman...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 20:09, Ostrowiak napisał:

EE wtf? Avatar to avatar, każdy go zmienia podług kaprysu.


No, nie do końca, kiedyś mi TYHE butelkę Bolsa z awatara usunęła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się