Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 76, w którym mówimy o grach, które nadchodzą

10 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Jakoś wam wynagrodzimy brakujący odcinek, obiecujemy. Póki co zaś gdybamy sobie o różnych grach, które właśnie powstają. O Grze o Tron, o Max Payne 3, o XCOM i UFO, no i o Baldur's Gate 3. Miedzy innymi, ma się rozumieć.

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 76, w którym mówimy o grach, które nadchodzą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dalej stoi na strychu mój pierwszy PC a mianowicie Commodore PC 20-III z procesorem całe 9,54 MHz. Tylko, że dysk w nim niestety padł... szukając ostatnimi czasy takiego samego dysku niestety przeraziłem się bo koszt to około 70$. Za 20 MB to trochę dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lucas re:Cyanide & Gra o Tron RPG
Ale przeciez Francuzi w zeszlym roku podali do wiadomosci ze zmieniaja gre wizualnie gdyz pozyskali licencje HBO. Na obrazkach z gry widzialem juz Lorda Mormonta, ktory wyglada tak jak aktor serialu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 23:43, Myszasty napisał:

btw: Albo jestem prorokiem, albo Rockstar słucha pr0gramu... :P


To jest oczywiste że was słuchają...
cała ekipa developerów, razem z tłumaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "Jakoś wam wynagrodzimy brakujący odcinek, obiecujemy." to ja poproszę kolejny pr0gram z Panem Chmielarzem :D To by było dobre wynagrodzenie^^

Co do starych gier + nowe komputery - ostatnio grałam wraz z lubym w Diablo dwójeczkę i gdy zobaczyłam to,jak wygląda ta gra na monitorze 24 calowym [lcd ofc] to myślałam że mi oczy wypali :-)
Jeśli zaś chodzi o granie na netbookach - polecam! :D Grałam tak w Fallouta 2 i StarCrafta, miodzio było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować