Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - składy Edycji Kolekcjonerskiej Freedom Edition, Join or Die Edition i Edycji Specjalnej

71 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2012 o 16:02, yoszek napisał:

Mam potwierdzone zamówienie na ultimie ale napisałem maila i się okazuje że wszystkie
sklepy wycofały ze sprzedaży wersje freedom poza ubishop.Nie gwarantują mi też że moje
zamówienie mimo ze potwierdzone zostanie zrealizowane.

Czyli taka sama sytuacja jak z Animus.Tylko ubishop.


To niech łaskawie zmienią koszty wysyłki. 80 zł za wysyłkę kurierem, abym grę otrzymał 1-2 dni po premierze ? Kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na poważnie zainteresowany kupnem edycji Freedom, ale nie mam zamiaru płacić 80 zł za przesyłkę kiedy norma to około 15 zł. Według mnie to jakaś kpina, więc zadowolę się edycją Join or Die.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na edycje - The Freedom Edition - kiedy bedzie dostepna w gram.pl to sobie zamowie. I czy wogule bedzie dostepna?? Moze ktos wie???

A jeszcze cos dla tych ktorzy mowia ze ze takie edycje sa za drogie, niewarte swojej ceny lub tez im szkoda kasy, a moze cos innego, to niech sie zastanowia nad tym kim chca byc :
1. - graczami ktorzy "tylko graja w gry" ( w czym niema nic zlego)
2. - czy tez "kolekcjonerami" -( dla ktorych cena niegra roli a tylko to co dostana).

I w tym jest cala roznica. Tak oczywiscie zaraz beda odpowiedzi pod mi adresem ze jestem sknera, czy tez koles ma za duzo kasy i mu latwo mowiac czy cos. Ale prawda jest taka ze bedzie to moja nie pierwsza i nie ostatnia edycja kolekcjonerska ktora kupie za taka kwote ( i powiem ze to niebedzie najdrozsza edycja jaka kupie czy tez kupilem), zatem raczej jestem tym drugim (2). A wy kim jestescie jak sodzicie? - Odpowiedzi mozna pisac w komentach.
Wiem tez ze niektorzy by chcieli taka edycje czy cos ale ich po prostu na to niestac lub niemoga tyle dac za gre, ( i ich za to bardzo szanuje ze umieja powiedziec otwarcie ze ich niestac lub cos, - a nie ze pisza jakies durne komenty) to taka mala porada lda was - poczekajcie troche to moze jakas edycja stanieje. ( Bo w szukaniu lepszej oferty, tanszej edycji gry, niema nic zlego).

I jeszcze cos dla tych ktorym jest za drogo czy tez cos, - to niech przestana pisac takie bez sensu komenty, bo i tak tym nic niewskuraja. A producenc gier beda dawac i tak taka cene jaka beda chcieli !!!, a nas ludzi Polakow stawia to w zlym swietle a mianowicie - ( "ze zawsze na wszystko narzekamy").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ,że najkorzystniej , jeśli chodzi o te edycje , jest wybranie edycji Join or Die , gdyż posiada pamiętnik , którego czytanie myślę , że będzie sprawiać przyjemność i old-schoolowy medalion , którym będzie się można pochwalić kolegom . W edycji Freedom nie ma owego medalionu ,ale otrzymujemy figurkę , dla mnie bezużyteczną i artbook , który ja bym raz przejrzał i odłożył na półkę . Podsumowując myślę , że Join or Die będzie ciekawsza i tańsza . Ja ją wybrałem i rodzice zamówili mi ją na urodziny (4 listopada ) na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ,że w Empiku The freedom edition ma być po 284zł , ale pytałem sie gostka to mówił , że na gwiazdke cena ma zejśc do około 220zł. Czekam na The Freedom edition i jaram się nią , ale Join or die nie jest zła. Narazie czekam na the freedom , jeśli będzie task jak mówią niektórzy po 400zł to biorę Join or Die :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować