Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transformers: Fall of Cybertron z datą premiery i nowym trailerem

11 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2012 o 09:47, kesik93 napisał:

To ci co nie umieją przenieść gry na PC?

Poczytaj tamtego newsa i sprawdź, czy rzeczywiście nie umieją przenieść gry na PC, czy nie chodzi czasem o coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 10:40, Henrar napisał:

Poczytaj tamtego newsa i sprawdź, czy rzeczywiście nie umieją przenieść gry na PC, czy nie chodzi czasem o coś innego...


Deweloper nie najlepiej radził sobie z programowaniem na PC i jak określił główny reżyser projektu: „To wykracza poza nasz obszar specjalistycznej wiedzy”

Czyli mają gówno a nie wiedzę. Nie umieć przenieść gry na PC to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jednocześnie powiedzieli, że mogą zrobić port z konsoli, ale zrobienie go z wszelkimi efektami, jakie dają PCty wykracza poza ich możliwości...

A jeżeli myślisz, że portowanie gier (obojętnie, w którą stronę) jest proste - pomyśl jeszcze raz, bo wcale nie jest. Cały proces obejmuje nie tylko zabawę nad kodem, ale też przeprojektowanie interfejsu, sterowania i przede wszystkim testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo całej mojej sympatii do Transformerów, ten zwiastun jest strasznie słaby. Chaotyczne, pourywane sceny, nic konkretnego nie pokazane i do tego ten wszechobecny ostatnio dubstep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest na PC. Dwa dni temu zamówiłem i dzisiaj przyjedzie. Do kupienia w sklepach Media Markt. Na PC za ok. 100 zł. Ja kupiłem za 109.99 + dostawa ok.15 zł. Więc do 130 zł można nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować