Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna aktualizacja oprogramowania PS Vity, tym razem z numerem 1.66, poprawia działanie Minis

8 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Obsesja Sony na punkcie wydawania coraz to nowego oprogramowania do swoich konsol irytuje już nie tylko posiadaczy PlayStation 3, ale i Vity. W ciągu ostatnich 48 godzin koncern zdążył już wprowadzić oprogramowanie w wersji 1.65, wycofać je i zastąpić jeszcze nowszym.

Przeczytaj cały tekst "Kolejna aktualizacja oprogramowania PS Vity, tym razem z numerem 1.66, poprawia działanie Minis" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wszystkie zmiany - po aktualizacji pliki ściągają się dalej, nawet jeśli ręcznie włączymy tryb czuwania, a czas wyświetlania powiadomień uległ nieznacznemu skróceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 10:11, Keii napisał:

To nie wszystkie zmiany - po aktualizacji pliki ściągają się dalej, nawet jeśli ręcznie
włączymy tryb czuwania, a czas wyświetlania powiadomień uległ nieznacznemu skróceniu.


W punktach wypisałem usprawnienia podawane oficjalnie przez Sony, o pozostałych wspomniałem niżej. Nie się wcześniej z informacją o skróceniu wyświetlania powiadomień, dzięki za tę informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek54321 częste aktualizacje? Dopiero druga i, za przeproszeniem, gówno robi (no ale czego oczekiwać skoro to z wersji 1.62 bodajże na 1.66).

I mamy kolejny tydzień aktualizacji PS Store i znowu żadnych nowych gier na Vitę (nie licząc gier z PSP). Rewelacja Sony, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier wydali na Vitę w dniu premiery, że spokojnie jest w co grać:P Więc ja bym nie narzekał na pustki w PSS. Maj i czerwiec przyniosą kolejny wysyp gier, potem będzie przerwa wakacyjna i znowu wiele gier na jesień i kampanię bożonarodzeniową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą konsolkę i brakuje mi w niej tego ,że nie mogę oglądać filmików buszując po internecie i jakiejś aplikacji GPS jak te w samochodach.I nad tym powinni pracować panowie od aktualizacji.Konsolka kosztowała 1200 + dodatki i te rzeczy powinny być w niej już na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować