Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tajemniczy projekt CDP Red to... Wiedźmin na maki

52 postów w tym temacie

Przerobienie z Windows na MAC to nie jest jak widać problem. Z Windows (PC) na PS3 to już jest jednak dość duży problem gdyż PS3 jest innaczej zbudowane niż pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie na Macki a nie na iOS, więc tylko na komputerach z nadgryzionym jabłuszkiem będzie można grę uruchomić, a nie na iPhony i iPady. Po za tym jest to Wiedźmin pierwszy a nie drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosc juz mam biadolenia wszelkiej masci jelopow - wlascicieli PS3.Ludzie...CD Projekt Red, nie zrobil Wam na zlosc, i z tego powodu nie zrobil wersji na Playstation.Powody sa bardzo przyziemne....CDP Red, to nie Bioware, w ktorym pracuje kilkaset osob!Najzwyczajniej w swiecie braklo "mocy przerobowej" - czytac za malo ludzi w studio, aby ciagnac dwie adaptacje na dwie rozne platformy!Wbijcie sobie wreszcie to do glowy, i nie jeczcie jak nie rozumne dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z pewnością bardzo dobre informacje dla sympatyków sprzętu Apple''a, ale chyba nie tego się spodziewaliśmy jako gwoździa wiosennej konferencji.

Mam wrażenie, że ogólnie ta konferencja specjalnie dobrych wiadomości dla graczy pecetowych nie przyniosła. Dowiedzieliśmy się, że Wiedźmin trafi na maki (rzeczywiście coś niesamowitego, 5 lat po premierze...), że wersja Wiedźmina 2 na xboxa wygląda nawet lepiej niż pecetowa (mimo 2 razy mniejszej wydajności konsoli) oraz dostaliśmy Fallota za darmo. Ja wiem, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale chyba nie na to czekali gracze. Myślę, że Baldur albo Planescape byłyby dużo ciekawsze. Zwłaszcza, że Fallout był dodawany już chyba do wszystkiego.
Tyle było trąbienia o tej konferencji, a rzeczywistość okazała się brutalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem. Gra ponoć ruszy nawet na 3 latnim Macu, yhymm... Tak swoją drogą polecam materiał z rodzimego serwisu. Widać tam jak wygląda omawiany komiks, świetna sprawa moim zdaniem. Z chęcią bym coś takiego zobaczył gdybym tylko posiadał odpowiedni sprzęt. Może kiedyś. A tutaj link.

http://polygamia.pl/Polygamia/12,95387,11492156,CD_Projekt__Wiedzmin_na_maka__interaktywny_komiks.html?bo=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:09, pawbuk napisał:

Mam wrażenie, że ogólnie ta konferencja specjalnie dobrych wiadomości dla graczy pecetowych
nie przyniosła. Dowiedzieliśmy się, że Wiedźmin trafi na maki (rzeczywiście coś niesamowitego,
5 lat po premierze...), że wersja Wiedźmina 2 na xboxa wygląda nawet lepiej niż pecetowa
(mimo 2 razy mniejszej wydajności konsoli) oraz dostaliśmy Fallota za darmo. Ja wiem,
że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale chyba nie na to czekali gracze. Myślę,
że Baldur albo Planescape byłyby dużo ciekawsze. Zwłaszcza, że Fallout był dodawany już
chyba do wszystkiego.

W POLSCE. Cały czas wiele osób nie potrafi zrozumieć, że targetem GOGa nie jest Polska, tylko głównie USA.

Dnia 05.04.2012 o 21:09, pawbuk napisał:

Tyle było trąbienia o tej konferencji, a rzeczywistość okazała się brutalna :)

Jak dla kogo. Walą z grubej rury w amerykański rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ MATE

A tak z ciekawości - czego się spodziewałeś? Najlepsze jest to, że większość ciekawych teorii wymyślili sami użytkownicy i dziennikarze:
- W1 na Red Engine,
- modkit,
- darmowe DLC do W2,
- darmowy W1,
- zapowiedź W3,
- zapowiedź dużego dodatku do W2.

Ja sam powitałbym powyższe bajery z radością, ale nie nastawiałem się na to. Spodziewałem się czegoś prostego i to się sprawdziło (choć mówiąc konkretnie obstawiałem grę przeglądarkową). A że nie skorzystam z wersji na Maca? No cóż, trudno. Tym niemniej cieszę się z tego, co dostałem. Fallout się właśnie zasysa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach te dziennikarzyny, coś usłyszą i coś od siebie dodadzą i się nie przejmują, że wprowadzają w błąd. Dlatego najlepiej zawsze patrzeć u źrodła. A na stronie thewitcher.com jak byk stoi, że "każdy kto zakupił grę na PC w serwisie Steam, otrzyma darmową wersję gry przeznaczoną na komputery Mac", co oznacza, że nie każdy kto kupił wersję PC dostanie wersję na MACa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:09, pawbuk napisał:

Mam wrażenie, że ogólnie ta konferencja specjalnie dobrych wiadomości dla graczy pecetowych
nie przyniosła...

Dnia 05.04.2012 o 21:09, pawbuk napisał:

Tyle było trąbienia o tej konferencji, a rzeczywistość okazała się brutalna :)



Uważasz, że 10 Gb dodatkowe za free to nic wielkiego? Boże jak ja bym chciał żeby np. Bioware dawało tak chociaż 1-2 Gb dodatkowych przygód, czy nawet durnych DLC pokroju stroje czy karabinki, mieczyki za darmo... Niektórym to nigdy nie można dogodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zapominajmy o zpasowej kopi na gogu. Jak coś się stanie płytką to zawsze mam koło ratunkowe. Czy inni wydawcy dają takie zabezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:23, Ostrowiak napisał:

całe pięć osób korzystające z maca się cieszy

Typowo polskie podejście. Ja nie mam, nie znam nikogo, kto ma, więc na pewno NIKT NA CAŁYM ŚWIECIE TEGO NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:32, Dared00 napisał:

Typowo polskie podejście. Ja nie mam, nie znam nikogo, kto ma, więc na pewno NIKT NA
CAŁYM ŚWIECIE TEGO NIE MA.


Bo na Macach grają tysiące osób,ta jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:35, bobobo napisał:

Bo na Macach grają tysiące osób,ta jasne...

Skoro jest na to popyt, to najwyraźniej grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:35, bobobo napisał:

Bo na Macach grają tysiące osób,ta jasne...


No racja. Na MACach nie grają tysiące osób tylko miliony. Że ty i Ostrowiak i wasi kumple nie mają i nie grają na MACu nie oznacza to, że inni gracze nie korzystają z tej platformy. Otóż - korzystają i grają, głównie w USA gdzie MACi są znacznie popularniejsze od PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować